logo yeni

yardımcı hizmetlilerden kurtulmak için bir imza at

Daha
2 yıl 5 ay önce #8153 yazan taner
arkadaşlar bu linke tıklayıp .öğrenim durumuna göre hizmetlilikten kurtulmak için imza kampanyası başlamıştır..............https://www.change.org/tr/kampanyalar/%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma-ve-sosyal-g%C3%BCvenlik-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-yard%C4%B1mc%C4%B1-hizmetler-s%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1nda-%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fanlar%C4%B1n-%C3%B6%C4%9Frenim-durumlar%C4%B1na-g%C3%B6re-di%C4%9Fer-hizmet-s%C4%B1n%C4%B1flar%C4%B1na-bir-defaya-mahsus-olmak-%C3%BCzere-s%C4%B1navs%C4%B1z-atanmalar%C4%B1n%C4%B1n-sa%C4%9Flanmas%C4%B1#description

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 4 ay önce #8232 yazan kawastr
İmzaladık ama işe yarayacağına olan inancım sıfır (0)

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Daha
11 ay 2 hafta önce #12496 yazan Ali Osman ARDIÇ
OKUYUP PAYLAŞALIM
MECLİSE GİDİYORUZ...
Sevgili YHS dostları
YHS lerin özellikle De.Me. lari üzerinde düzenlemeler yapıldığı ve bir çok kurumsal içindeki çalışanlara katmerli yasal,özlük, maddi hakların havada uçuştugunu yazılı ve görsel medyada duyuyor,görüyoruz ve tüm yhs ler 4 gözle umutla kendilerine de bir HAK verilmişti diye dikkat kesiliyoruz ancak sonuç herzaman ki gibi umut ve hayal kırıklığı ve kaderimize terk edilmiş unutulmuş kitle olarak hep bir dahaki sefere diyerek kendimizi kandırıp umutla beklemeye devam ediyoruz.
İşte tam bu noktada biz YHS ler kendi HAKLARIMIZ için umut etmek yerine mücadele ile sonuc ne olursa olsun birlikte orgutlu olmanın dirayetini gereğini yerine getirmekten herkes bir sebeple aciz ve vurdum duymazlikla kaciyor. Hayat mücadelesinden kacmadigimiz gibi HAKLARİMİZ için mücadeleden niye kacariz kaciniyoruz hic anlamış degilim çünkü buda bizim hayatımızın kendimizin ailemizin emegimizin mücadelesidir.
tek çatı çalışan yhs dernegini sayfa olarak kurmadim birlikteligin orgutlu gücün mücadele etmesi için DERNEK olmak için bu gereklidir.Bu zamana kadar bu yöndeki paylasimlarimi bu ifadelerimi ve BENİ YHS ler iş işten geçtikten sonra anlayacak olmaları hatta beni seven sevmeyen destek veren vermeyen herkes çok geç anlayacaklar buna eminim fakat geriye dönüş ve mücadele imkânı ve gereği çok imkânsız koşullar içinde faydasız olacaktır.
Sevgili YHS dostları OCAK ayı içerisinde Belirledigim Heyetle ( Heyetteki Arkadaslar lutfen kendinizi aciklamayin) Özellikle CUMHURBASKANİ ,ESKİ VE YENİ BAKANLAR ,GRUP BASKAN VEKİLLERİ ile YHS ler için etkin etkili olacak çok çarpıcı konum ve yetkideki AKP menşeli bir çok üst düzey ile konuya müdahil olacak yetki konumdaki kurum burokrat larla temaslarim çok şükür olumlu yaklasimla cevap aldım hatta bugün 10 adet randevu ve yhs dosya içerikli kısa metin faxladim yarinde faxlarim olacak.
Tüm gorustugum yerlerden geçmiş dönemden kalan pozitif calismamin tesiri özellikle danışmanlar tarafından tanınıyor olmam çok olumlu oldu.Tek sorun tüm gorustugum kişiler randevuları farklı farklı tarihe verecek olması idi bunuda Hepsine Ocak ayı içerisindeki benim Belirledigim 5 günu istedim buna da olumlu cevap aldık ancak bu 5 gün içinde aksilik çıkmadan tümüyle gorusebilirsek büyük başarı olur ve gerçek bir yhs dosyası çalışması ile yine her zamanki gibi tesir ve iz birakacagima eminim dusuncesi içindeyim.SEVGİLERİMLE...
LUTFEN PAYLASALİM PAYLASİLMASİNİ SAGLAYALİM...

Sayfa oluşturma zamanı: 0.330 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.