logo yeni

derece kademe hakkinda

Daha
2 yıl 5 ay önce #8064 yazan Mado4646
Slm arkadaşlar, ben meb te lise mezunu olarak 2009 yilinda 13/3 derece kademe ile işe basladim. 2014 te yani bu sene aof den 4 yıllık bir bolum bitirdim. Simdi ise derece kademem 11/2 de. Diplomayı mebbise islettigim zaman kaçıncı derece kademeye gecerim. Saygılar.

Gerçek dost; Düştüğünde sana yardım eden değil, Seni düşürmemek için düşmeyi göze alan kişidir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 5 ay önce #8065 yazan papatya
Sayın MADO4646,

Liseyi bitirme tarihine göre, intibak sonrası ulaşacağınız derece ve kademe farklı olacaktır. Buna göre, en yüksek 8/3 ve en düşük 9/2 aralığında bir yerde bulunmanız söz konusu olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 5 ay önce #8066 yazan metinc

papatya yazan: Sayın MADO4646,

Liseyi bitirme tarihine göre, intibak sonrası ulaşacağınız derece ve kademe farklı olacaktır. Buna göre, en yüksek 8/3 ve en düşük 9/2 aralığında bir yerde bulunmanız söz konusu olabilecektir.

Papatya hanım emsalini geçip geçmeme durumuna göre mi böyle olmaktadır?

Daha
2 yıl 5 ay önce #8067 yazan papatya
Sayın METINC,

Bitirilen üst öğrenim nedeniyle yapılan intibak işlemlerinde, emsal uygulamasına gidilirken ilgilinin alt öğrenimi bitirme tarihine de bakılmakta ve kendisiyle aynı tarihte alt öğrenimi bitirmiş ve ara vermeden üst öğrenim yaparak işe girmiş emsalinin ulaştığı seviyeyi geçemeyecek şekilde derece kademe belirlenmektedir.

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Mado4646

Daha
2 yıl 5 ay önce #8068 yazan Mado4646

papatya yazan: Sayın MADO4646,

Liseyi bitirme tarihine göre, intibak sonrası ulaşacağınız derece ve kademe farklı olacaktır. Buna göre, en yüksek 8/3 ve en düşük 9/2 aralığında bir yerde bulunmanız söz konusu olabilecektir.[/quote

Sayın papatya ben liseyi 2005 yılında bitirdim. Bu durumda 8-3 e mi inerim

Gerçek dost; Düştüğünde sana yardım eden değil, Seni düşürmemek için düşmeyi göze alan kişidir.

Daha
2 yıl 5 ay önce #8069 yazan Mado4646
Sayın papatya ben liseyi 2005 yılında bitirdim. Bu durumda 8-3 e mi inerim

Daha
2 yıl 5 ay önce #8071 yazan papatya
Sayın MADO4646,

Liseden 2005 yılında mezun olmanız sebebiyle intibak sonrası 8/3 olmanız gerekecektir.

Daha
2 yıl 5 ay önce - 2 yıl 5 ay önce #8072 yazan Mado4646
Liseden 2005 yılında mezun olmakla intibak sonrası arasındaki bağlantı nedir yani kriter nedir bi örnekle açıklar misiniz ?

Son Düzenleme: 2 yıl 5 ay önce yazan Mado4646.

Daha
2 yıl 5 ay önce #8073 yazan Anatolia Child
Kardeşim sen liseden 2005 te mezun olduğun için ve göreve 2009 da başladığın için hiç bir şekilde emsale takılmazsın ve intibakın yapıldığında senin 5 yıllık hizmetin olduğu için 9/1 + 1/2 (5 yıl hizmet için) = 8/3 olur

Daha
2 yıl 5 ay önce #8081 yazan Mado4646
Burada emsale takılma kriteri nedir ?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.362 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.