logo yeni

Yeni Bir Soru Önergesi

Daha
2 yıl 5 ay önce #7949 yazan fatality
Efkan Ala'nın cevaplaması için, 'Yardımcı hizmetler sınıfı personelinin genel idari hizmetlere geçirilmesi için bir çalışma yada proje var mı" diye yeni bir soru önergesi verilmiş. Önergeyi MHP Ankara Milletvekili sayın ÖZCAN YENİÇERİ vermiş. Bence bir teşekkürü çok görmeyin. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir.
Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bapir

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 5 ay önce #7950 yazan kawastr
Adamlar muhalefet milletvekillerinin verdiği önergeleri kaile bile almıyor. Daha önce Sayın Edipoğlu Ve Sayın Türeli CHP'den Birde ismini hatırlayamadığım bir MHP'li vekil bizim için önerge verdi.
Netice alınamadı.
Yinede hayırlı olması temenni ederim.

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Daha
2 yıl 5 ay önce #7951 yazan iceberg0258
Arkadaşlar ben mail atıp teşekkür ettim.herkes elini taşın altına koysun bence

Daha
2 yıl 5 ay önce #7952 yazan atospatos
muhalefet milletvekillerinin böyle devamlı önerge vermeleri acaba bizim işimizi daha da mı zorlaştırıyor. onlar önerge verdikçe hiç düzenleme yapacakları gibi gelmiyor onlara inat. vermeseler daha iyi mi olur diye düşünüyorum. sizce?

Daha
2 yıl 5 ay önce #7959 yazan Auguste Comte
Bence tam tersi sürekli böyle önergeler vermeleri iyi ama bu kadar yetmez bu önergelerin ardından bizlerde mail vs. atarak iktidarı sürekli rahatsız etmeliyiz, ayrıca hangi partiden olursa olsun bize destek verdiği için sayın vekilimize teşekkür ederiz.

Daha
2 yıl 5 ay önce #7960 yazan iceberg0258
arkadaşlar tiwittirdan nejat kaçere mail atın bence, tiwit atın bence, şuan hala görüşmeler devam ediyor

Daha
2 yıl 5 ay önce #7961 yazan iceberg0258
Nejat Koçer
@nejatkocer

Daha
2 yıl 5 ay önce #7964 yazan Auguste Comte

iceberg0258 yazan: Nejat Koçer
@nejatkocer

Tamamdır.

Daha
2 yıl 5 ay önce #7993 yazan kawastr
Peşpeşe iki twet attım.

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.790 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.