logo yeni

Teknisyen Yardımcısı Kadroları Teknisyenle Değişecekmiş

Daha
2 yıl 6 ay önce #7568 yazan fatality
Evet yanlış okumadınız öyle yazıyor DPB'nin sitesinde ama zamanla diyor kadrolar boşaldıkça yeni atama yapmıyoruz böyle böyle kapatacağız bu sınıfı diyor, bir anda değil ağır ağır diyor...

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir.
Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 6 ay önce #7571 yazan eskli
Tam anlayamadim hangi soruya cevapen yazilmis yada neden bole bi sey yazilmis gecen kimse yok olsa mutlaka duyulur ve ornek teskil ederdi anlayamadim

Daha
2 yıl 6 ay önce - 2 yıl 6 ay önce #7574 yazan kawastr

Bu resim ziyaretçiler için gizlidir.
Görmek için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.

fatality arkadaşım bu yazının tarihi, sayısı, yazanı çizeni kimdir. Yazı ne için yazılmış bilgilendirir misin?
Ayrıca bu yazı ucu açık bir yazı anlaşılacağı üzere zamanla ibaresi kullanılmış ne zaman olacağı belli değil...

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.
Son Düzenleme: 2 yıl 6 ay önce yazan kawastr.

Daha
2 yıl 6 ay önce #7575 yazan fatality
Devlet personel daire başkanlığının sitesinde görev ve yetkilere ilişkin uygulamalar başlığının altında hala yayımda, yanlış anlaşılmasın bir müjde gibi değil aslında bir sitem bu başlık, zamanla kapatılacak demek şudur: bu kadroda olan kişiler yükseldikçe, emekli oldukça, istifa ettikçe yani bir şekilde bu kadrodan düştükçe yeniden atamaların önünü azaltarak kapatıyoruz ki bu kadrolar ortadan kalksın. Ben zamanla ifadesinden bunu anlıyorum ve bu zamana kadar olan uygulamalarda hep böyle oldu.

Daha
2 yıl 6 ay önce #7579 yazan zebani
demek istediği mevcut çalışanlarının durumunu etkilemeden artık yeni teknisyen yardımcısı kadrosu verilmiyor. Yani kurumlar dpb ve maliyeden yeni teknisyen yardımcısı kadrosu isterlerse alamıyorlar. Ama mevcut çalışanları etkilemiyor. aslında bu uygulama bile dpb ve maliyenin yh nin kaldırılması gerektiğini düşündüğü gösteriyor bence.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.336 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.