logo yeni

Önemlidir... YHS İçin Dernek Kurulumu |

Daha
2 yıl 6 ay önce - 2 yıl 6 ay önce #7469 yazan Ferhat_10
Arkadaşlar merhaba,
Yazıya nerden başlasam bilemiyorum zaten uzun da tutmak istemiyorum aslında. Bugün sevgili narmenx ile bir araya geldik gündemimizde olan konuları birde yüz yüze konuştuk, istişare yaptık. Malumunuz şu anda bütün çabamız şu gazete haberi üzerine kurulmuş durumda, diğer konularda göz ardı edilmedi tabi. Neyse laf döndü dolaştı dernek işine geldi. Tam olarak isim falan düşünmedik hemen olcak iş değil tabi bu,isim işi son kısım. Neyse ya ne anlatıyorum ben....? Arkadaşlar uzun lafın kısası bir dernek kurup YHS ile ilgili sorunları dile getireceğimiz resmi bir çatımız olsun diyoruz ve bu konunun ciddiyetini anlıyorsunuzdur sanırım. Şimdi bi nabız yoklayalım dedik bakalım ne göreceğiz arkamızda. Yarın dernek kurmak için yolları sıvasak kimleri buluruz arkamızda,yanımızda,sağımızda ve solumuzda??? Buyrun bakalım er meydanına arkadaşlar....

NOT: Arkadaşlar baştan uyarıyorum,bu konu altında polemik çıkaran kişiler önce 2-3 gün kısa süreli forumdan uzaklaştırma cezası ( banlama) alırlar eğer polemik konusunda ısrarcı olunursa tamamen uzaklaştırma cezası alınır ve aynı nick ile bir daha giriş yapamazlar. Bu kez çok katı kural uygulancaktır Önemlidir... YHS İçin Dernek Kurulumu | konusu ile ilgili. Ayrıca buraya sadece Dernek ile ilgili mesajlar geçilsin,dernek ile alakası olmayan mesajları lütfen diğer konulara yazınız.
Son Düzenleme: 2 yıl 6 ay önce yazan Ferhat_10.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 6 ay önce #7471 yazan NEDVED
BU HUSUSU HER DAİM DİLE GETİRMİŞTİM.
GEÇ BİLE KALMIŞ SAYILIRIZ.
ZATEN DERNEK KURMAK İÇİN 7 KİŞİ ŞARTTIR.
VE YARDIMCI HİZMETLER SINIFI İÇİN DERNEK OLMAZSA OLMAZLARDANDIR.

BİZ YHS İLE İLE İLGİLİ HUSUSA GERÇEKTEN BİR ZEMİNE OTURTMAK VE KALE ALINMAK İÇİN DERNEK ŞARTTIR.
SİYASİLERLE OLSUN-SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE OLSUN-PARTİLER İLE OLSUN Bİ ÇERÇEVEDE GÖRÜŞMEK SES GETİRMEK-HAKSIZLIKLARI GÖSTERMEK İÇİN OLSUN VE EN ÖNEMLİSİ KAZANIMLAR İÇİN DERNEK ŞART OĞLU ŞARTTIR.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
2 yıl 6 ay önce #7472 yazan NEDVED
BURDA ÖNEMLİ HUSUSLARDAN BİRİ DERNEK HANGİ ŞEHİRDE KURULACAK?
ANKARA DA OLSAYDI İYİ OLURDU KANAATİMCE.
DERNEĞİN YERİ-KİRASI-GİDERLERİ V.S İÇİN ÜYE OLMAMIZ VE OLUNMASINI SAĞLAMAMIZ ŞART.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
2 yıl 6 ay önce #7473 yazan Ferhat_10

NEDVED yazan: BURDA ÖNEMLİ HUSUSLARDAN BİRİ DERNEK HANGİ ŞEHİRDE KURULACAK?
ANKARA DA OLSAYDI İYİ OLURDU KANAATİMCE.
DERNEĞİN YERİ-KİRASI-GİDERLERİ V.S İÇİN ÜYE OLMAMIZ VE OLUNMASINI SAĞLAMAMIZ ŞART.

Şuanlık derneğin hangi şehirde kurulacağı, ismi gibi konular henüz konuşulması erken olan konulardır ancak sevgili narmenx ve benim kafamda şekillenen şehir Ankara..

Daha
2 yıl 6 ay önce #7474 yazan nuri_26
ankara olması mantıklı seçim hem vekillerle faln görüşme imkanı daha fazl aolur

Daha
2 yıl 6 ay önce #7476 yazan Ferhat_10

nuri_26 yazan: ankara olması mantıklı seçim hem vekillerle faln görüşme imkanı daha fazl aolur

Dedigim gibi arkadaslar, once sagımızda solumuzda kim var bi görelim şehir konusu da elbet halledilir

Daha
2 yıl 6 ay önce #7477 yazan eskici_373
Arkadaşlar;bizlerde maliye bakanlığında mamurlar,faydasınıda gördüğümüz kanaatindeyim.Bir tek sorunumuz vardı üye sayısı ne yazıkki derneği üye sayısına göre dikkate alıyorlar.Dernek kurulması gayet güzel ve yerinde olur.Ancak biz bölük pörçük olursak ne yazıkki ondanda gerekli istifadeyi edemeyeceğimiz kanaatindeyim.

Daha
2 yıl 6 ay önce #7482 yazan yirizma
yapılan bunca çalışmadan sonra dernek işinin düşünülmesi gereksiz olmuş. daha erken düşünülseydi tamam derdim ama kanaatimce yhs nin sonuna geldik 1-2 yıla kalmaz bu kadro kalkar

Daha
2 yıl 6 ay önce #7485 yazan demirören
güzel fikirde bu işi biraz daha büyük oynayıp sendika işine girsek sevgili ferhat yani malum bakıyoruz sağlıksen büro memursen diyanet sen her kurumun neredeyse bizzat kendi bünyesinde sendika kurmus bizde kar amacı gütmeden sadce fayda amacıyla yh sınıfına özel bir sendika kursak daha mantıklı olmazmı?

Daha
2 yıl 6 ay önce #7505 yazan Ferhat_10

demirören yazan: güzel fikirde bu işi biraz daha büyük oynayıp sendika işine girsek sevgili ferhat yani malum bakıyoruz sağlıksen büro memursen diyanet sen her kurumun neredeyse bizzat kendi bünyesinde sendika kurmus bizde kar amacı gütmeden sadce fayda amacıyla yh sınıfına özel bir sendika kursak daha mantıklı olmazmı?

Sayın demirören,
elbette ki bizlerde büyük oynamak istiyoruz ancak öyle ha denildiğinde yapılacak bir iş değil sendika olayı. Dernek işi kadar basit bi olay değil ki sendika işine girişelim. Biz önce Allah'ın izni sonra da sizlerin destekleri ile bi dernek kurabilirsek sonra zamanla büyükte oynarız elbet...

Sayfa oluşturma zamanı: 0.384 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.