logo yeni

müjde yhs ye duyuru

Daha
2 yıl 9 ay önce #6085 yazan ibrahim5505
arkadaşlar Zonguldak ta ali Osman ardıç arkadaşımız var.1 sene önce sime sen yardımcı hizmetliler sendikasını kurdu.Bu güne kadar kendi imkanlarıyla ve bizlerin ve sizlerin gayretiyle fax mail gibi iyi bir aşamaya geldi. çok güzel çalışmalar yaptı.12-13 şubatta meclise gitti bir çok milletvekili ile görüşmeler yaptı. çalışmalar başlatıldı. randevular alındı.Yakında sürpriz bir gelişme olacağına inanıyoruz.herkes facebooktan arkadaşın sitesine girip bağlantı kurarsa hem bu sitenin gayretleriyle hemde Ali Osman arkadaşımızla yakın zamanda sonuç alacağımızı düşünüyorum.Burda oturum okumakla hiç kimse bir şey beklemesin. Adres Facebook ta sime sen yardımcı hizmetler sınıfı

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 9 ay önce #6087 yazan narmenx
Ali Osman ARDIÇ,ben ve Sayın Mehmet Ali EDİBOĞLU da İstanbul'da bir araya gelmiştik.Gayretli çalışmaları olan bir arkadaşımız.Bu arkadaşımıza da destek verelim arkadaşlar..

ibrahim5505 yazan: arkadaşlar Zonguldak ta ali Osman ardıç arkadaşımız var.1 sene önce sime sen yardımcı hizmetliler sendikasını kurdu.Bu güne kadar kendi imkanlarıyla ve bizlerin ve sizlerin gayretiyle fax mail gibi iyi bir aşamaya geldi. çok güzel çalışmalar yaptı.12-13 şubatta meclise gitti bir çok milletvekili ile görüşmeler yaptı. çalışmalar başlatıldı. randevular alındı.Yakında sürpriz bir gelişme olacağına inanıyoruz.herkes facebooktan arkadaşın sitesine girip bağlantı kurarsa hem bu sitenin gayretleriyle hemde Ali Osman arkadaşımızla yakın zamanda sonuç alacağımızı düşünüyorum.Burda oturum okumakla hiç kimse bir şey beklemesin. Adres Facebook ta sime sen yardımcı hizmetler sınıfı

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
2 yıl 9 ay önce #6089 yazan aliakcil
Birşeyler olacak içime doğdu. facebookta istek gönderdim.

Daha
2 yıl 9 ay önce #6090 yazan darajin
İnşallah olacak...Hep beraber amacımıza ulaşacağız

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Daha
2 yıl 9 ay önce #6091 yazan esesli
bu nasıl bi başlık ya ?

Daha
2 yıl 9 ay önce #6092 yazan fatality
Bu sendika hangi hizmer koluna yani hangi kuruma ait. Yani belediye mi, maliye mi, meb mi? Bu supriz bir kuruma mi ait yoksa geneli mi kapsiyor. Parasal konularla mi ilgili yoksa direk kadro ile mi ilgili? Arkadasim niye supriz deyip ortadan kayboluyorsun. Detay versene biraz? Zaten millet burnundan soluyor. Torba yasa mi cikacak ne olacak

Daha
2 yıl 9 ay önce #6094 yazan darajin

fatality yazan: Bu sendika hangi hizmer koluna yani hangi kuruma ait. Yani belediye mi, maliye mi, meb mi? Bu supriz bir kuruma mi ait yoksa geneli mi kapsiyor. Parasal konularla mi ilgili yoksa direk kadro ile mi ilgili? Arkadasim niye supriz deyip ortadan kayboluyorsun. Detay versene biraz? Zaten millet burnundan soluyor. Torba yasa mi cikacak ne olacak

Birşeyler olacak umudum var fakat bu ikdidarla zor görünmekte,tek partı olunca istediği gibi hareket etmekte o yüzden işimiz allaha ve bu uğurda çalışanlara kalmış

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Daha
2 yıl 9 ay önce #6095 yazan narmenx
Derneğin ismi Sime-Sen olup,açılımı Sivil Memurlar derneğidir.Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde çalışan sivil memurların özlük haklarının iyileştirilmesini ve yardımcı hizmetler sınıfının kaldırılması amacı ile faaliyet göstermektedir.Ali Osman ARDIÇ arkadaşımız gayretli bir şekilde hiç yılmadan bu mücadelesini vermektedir.Aslında bana çok defa Ankara'da kalabalık bir grup olarak toplanalım teklifini getirdi.TBMM önüne hatırı sayılır kalabalıktoplayabileceği yönünde destek verdi.Aslında bu aralar iletişime geçsek fena olmaz.Ne diyorsunuz arkadaşlar...

fatality yazan: Bu sendika hangi hizmer koluna yani hangi kuruma ait. Yani belediye mi, maliye mi, meb mi? Bu supriz bir kuruma mi ait yoksa geneli mi kapsiyor. Parasal konularla mi ilgili yoksa direk kadro ile mi ilgili? Arkadasim niye supriz deyip ortadan kayboluyorsun. Detay versene biraz? Zaten millet burnundan soluyor. Torba yasa mi cikacak ne olacak

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
2 yıl 9 ay önce #6124 yazan ibrahim5505
UZUN AÇIKLI-YORUM:
SEVGİLİ YHS DOSTLARI 2013 Nisan ayı ortalarından itibaren oluşturduğumuz platformda yhs ler adına hemde tüm yhs ler adına tek başıma çıktığım bu yolda bir davanın mücadele örneğini büyük emek özveri tüm gayretimle çok fazla çalışma ve en önemlisi TBMM nin çatısı altındaki siyasi partilerce (AKP CHP )ağırlıklı bu konuda müdahil olacak bizim müdahilliğimiz davamızı istek ve taleplerimizi anlayıp destek sağlayacak her vekille komisyon vekilleri ile kısaca yhs leri sonuca taşıyacak herkesle (isim isim her detayı sizlerle de paylaştım)ve çok daha fazlasıyla öncelikle danışmanlarıyla daha sonra vekillerimizle birebir cepten konuşarak düzenli etkili koordineli bir çalışma ile zamanla da sizlerin katılım destekleriyle temasta bulunduğumuz herkesin beğenisini izlediğimiz kaliteli düzenli çalışma sonucunda sizler adına bana ve platforma müdahilliğimizi kabul ettiler.17 Aralık süreci olmasaydı daha farklı olabilirdi bizim sürecimiz adına ama her şeyde bir hayır vardır diyerek sizlerden beklentim olan fax akışlarının devamı sağlanmasıyla beklediğimiz randevular gerçekleşti.sürecin en başında tek ve yalnızdım çok zor ve yoğun zaman emek özveri ve giderlerim olmasına rağmen sonuna kadar sonuç alana kadar olumlu-olumsuz bir sonuç alana mücadeleye edecektim.siyasilerle ve danışmanlarla yaptığım ön görüşmelerde sendikayı bulaştırmayın sendikalar siyasi boyutundan tepki alırsınız denmişti kaldı ki doğruydu vede öylede yaptım ancak süreçte herşey zemine oturunca şunu söyledim ben sendikalıyım sendikamda SİME-SEN dir artık sendikamın gücü platformun gücünden daha büyük etkili olma adına artık sendikam da direkt muhatap olarak görülmeli bilinmeli muhatap sendikam dır bizim siyasi bağımız bağlılığımız yok dediğimde (muhtemelen araştırdılar siyasi bağ ve bağımızın olmadığını ) ki görüşüm bir kaç gün sonra kabul edildi.12-13 ŞUBAT 2014 tarihlerinde verilen randevulara görüşmelere SİME-SEN başkanı sayın AKİF TUTKAÇ ve platform yöneticisi olarak ben ALİ OSMAN ARDIÇ görüşmelerimizi aralıksız ve etkili söylem ile tüm beklentilerimizi anlattık.görüştüklerimizle resim çekilme talebimizi kabul edenlerle resim çektirdik etmeyenlerle resim çekilmedik(bunu şunun için yazdım sadece bu kadar vekille görüşülmedi çok daha fazlasıyla görüşüldü bizim resim çektirme isteğimiz kadar çektirmeme isteklerine sözümüz olmazdı)neticede tüm görüşmeler ve gündem de torba yasası olunca beklentimizin de bu yönde olduğunu seçimi de koz gibi kullanarak anlattık anladılar.her vekilin odasının kapısında onlarca insan sıra bekliyor herkes birşeylerin peşindeyken danışmanların yada sekreterlerin bazıları çok sık konuşmamızdan dolayı (bende şok oldum)sesimden tanıyanlar bile vardı bazılarıda daha adımı söyler söylemez hem beni hemde platformumuzu zikrettiler yani tanınmış kişi ve platform duk.herkes sıra beklerken yada bazıları ayak üstü 2 dak konuşmaya ve elindeki belgeyi alıp gönderilirken bizler en az her vekille 15-20 dk görüştük vede ne içersiniz (çay,kahve vs)denilerek ağırlandık.sonuç itibariyle görüşmelerde yanımda yhs dostlarımdan bir kaçı olsaydı şuan da şunu söylerdi arkadaşlar bu iş bitti ''torba yasadayız''derdi ancak ben bunu söylemem çünkü siyaset anlık değişkenliğe sahiptir.ama şunu çok rahat söylerim şuan karar kalem mühür onların elinde yani görüşmelerdeki dirayetlerini yansıtırlarsa inşallah güzel haber gelecektir torba yasası adına.ancak sonuç ne olursa olsun mücadeletam net sonuç alana kadar devam çünkü bu torba yasası olmazsa diğeri var yada en azından mecliste komisyonda tasarı var yani inancımızı mücadelemizi bırakmadığımız sürece bizler istediğimizi alacağız.buna inancım tam.görüşmeler çok olumlu ve güzel gelişti ve bu konuya etki edecek bir çok isimle tanıştık görüştük.her şekilde TBMM çatısı altında bizlerin bir zemini var hemde güçlü bir zemin diyebilirim.ÇOK ÖNEMLİ AMA AÇIKLAMA YAPMAYACAĞIM BU AKŞAM GELİŞEN ŞOK SÜPRİZ BOMBA BİR GELİŞME DAHA VAR BU AKŞAM SAAT 21.40 GİBİ ÇOK ÇOK ÖNEMLİ BİR SİYASİ VEKİLİN DANIŞMANI BENİ ARADI SAYIN ALİ OSMAN ARDIÇ DİYEREK AKP GRUBUNDA VEKİLLERCE YAPILAN TOPLANTIDA YHS İLE İLĞİLİ HEM ADINIZ HEMDE TALEPLERİNİZ GÖRÜŞÜLMÜŞ VE BİR VEKİLİMİZE ÇÖZÜM NOKTASINDA GÖREV VERİLMİŞ VEDE O VEKİL ÖZEL OLARAK GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİNİ BENİM UYGUN GÖRECEĞİM BİR TARİHTE BENİ AĞIRLAYACAĞINI MAKAMINDA GÖRÜŞECEKLERİNİ İSTERSENİZ ANKARA DA SİZE MAKAM ARACI TAHSİS EDİLECEK DİYEREK BENDEN GÖRÜŞME GÜNÜ BEKLİYORLAR CEVABIMI TARİ H OLARAK SONRA BELİRTECEĞİM DEDİM.BENDEN CEVAP BEKLİYORLAR. GÖRÜŞME YAPILINCA SİZLERLE İÇERİK VE RESİMLERLE PAYLAŞIMDA BULUNACAĞIM.BU DA SİZLERİN DESTEĞİ İLE TAMAMEN BENİM KİŞİSEL BAŞARIMDIR.SEVGİLERİMLE.......... ........

Daha
2 yıl 9 ay önce #6125 yazan ibrahim5505

Öncelikle bizim ortaya laf atıp kaçtığımız yok arkadaş laf atıp kaçmayın diyor ama hazıra alışmışız zahmet edip facebook sayfasını açıp okuyamıyor.Onun için bizden bir şey olmaz.Ali Osman Ardıç Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.453 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.