logo yeni

Kurumlar Arası Geciş

Daha
2 yıl 9 ay önce #6041 yazan CartelNefret
Kurumlar arası için kaymakamlıgaa basvurdum.Personel subeye yazım gelmiş fakat basmüdür muvakafakatname vermemiş personel sube müdürüne sordum personel yok ben uygun görmedim dedi.Bende bundan sonra verimli çalısmamaı beklemeyin müdürüm dedim verdim kafa selamımı cıktım dısarı dogru solugu parti binasında aldım.su an beklemedeyim uamrım hakkımda hayırlısı olur :pinch:

Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 9 ay önce #6045 yazan osman1
Parti işi iyi iş. Tazılı başvuruların da artık kurumlar yerine partilere yapılması daha mı iyi olur acaba. En azından kurumlara yapılan gereksiz başvurulardan kaynaklı zaman kaybı olmaz. :)

Daha
2 yıl 9 ay önce #6050 yazan scandisk
dilekçeyi vermeden gitsen daha iyi olabilirdi. şimdi tekrar başvuracaksın

Daha
2 yıl 9 ay önce - 2 yıl 9 ay önce #6076 yazan CartelNefret
Bu Teskilat kadar yaramaz bi teskilat görmedim önce iyi niyetle gidip personel müdürüyle yoruldum 7 senedir artık gitmk istiyorum önümü acın dedim üni okuyorum dedim uygun görmedik personel sıkıntımız var dedi basmüdürle görüşe cıkarın dedim olmaz dedi gelde sövme :angry:

Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner
Son Düzenleme: 2 yıl 9 ay önce yazan Kül Tigin. Sebep: Forum kuralları 3.4 gereğince mesajda değişiklik yapılmıştır.

Daha
2 yıl 9 ay önce #6184 yazan kawastr
Aşağı yukarı bende senin kadar çalıştım...
Bol bol sövüyorum sadece bu kuruma...

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Daha
2 yıl 9 ay önce #6217 yazan çağrı
bu becayiş ilanları nerde yaw

Daha
2 yıl 9 ay önce - 2 yıl 9 ay önce #6218 yazan aliakcil
Forum da atama ve yer değiştirmenin içinde var.
Son Düzenleme: 2 yıl 9 ay önce yazan aliakcil.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.343 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.