logo yeni

meb yhs sınıfı için görevde yükselme sınavı acacakmış

Daha
2 yıl 11 ay önce #5245 yazan taner
MÜJDEEEE !!!!! Görevde Yükselme Sınavı MÜJDEEE !!!!!!!
Arkadaşlar çok yakın bir zamanda YHS nın GYS haberini duyacaksınız.Kesin bilgi.Bu hafta içi.Engeç Haftaya ilan ediliyor.Kaynak: Bakanlık yetkilileri......................memurlar netten alıntıdır arkadaşlar bnm görüşüm deil.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce #5247 yazan feylesof
Bende 2 hafta önce duymuştum YHS için sınav açılacak diye. beni çok ilgilendirmediği için üstüne gitmedim. Üstelik 2014 eylülündeki sınavı geçtiğimiz aralıkta açıklayan meb bunu neden son anda açıklasınki. Yinede inşallah açarlar diyorum.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
2 yıl 10 ay önce #5315 yazan Çınar
Memur unvanı için sınav tarihini nihayet açıkladılar. İşin enteresan olanı şeflik ve unvan değişikliği sınavı ile aynı tarihe koymaları. Madem bir bildiğiniz yoktu, aynı tarihe koyacaktınız peki neden duyuruyu aynı tarihte yapmadınız? 20-30 bin yardımcı hizmetler personelini unuttunuz mu acaba? Yoksa baskılar sonuç vermeye mi başladı. Bu nasıl devlet yönetimidir bilmiyorum ki. Bakkal dükkanını yönetemeyecek adamlar o koltuklara oturuyorlar ona yanarım ben.

http://personel.meb.gov.tr/www/meb-personelinin-gorevde-yukselme-ve-unvan-degisikligi-sinavina-iliskin-ek-duyuru/icerik/263
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: aliakcil

Daha
2 yıl 10 ay önce #5317 yazan aliakcil
işte bu en azından tarih belli oldu şükürler olsun.

Daha
2 yıl 10 ay önce #5355 yazan maxduro
sizin için en hayırlısı olsun.
bir de bizim kurum açsa bizde görevde yükselme gözü görseydik....

taner yazan: MÜJDEEEE !!!!! Görevde Yükselme Sınavı MÜJDEEE !!!!!!!
Arkadaşlar çok yakın bir zamanda YHS nın GYS haberini duyacaksınız.Kesin bilgi.Bu hafta içi.Engeç Haftaya ilan ediliyor.Kaynak: Bakanlık yetkilileri......................memurlar netten alıntıdır arkadaşlar bnm görüşüm deil.

Daha
2 yıl 10 ay önce #5365 yazan esesli
YANLIZ.. MEB açtıgı sınav bana göre burdada bi sıkıntı var tüm sınavları aynı gün yapacaklarmış memur,teknisyen,yada şef hak kaybı yaşıyoruz arkadaşlar burda herkese tek sınav hakkı var.ben ön lisan mezunuyum belki hepsine girmek istiyorum. yanlışmıyım arkadaşlar

Daha
2 yıl 9 ay önce #6486 yazan maxduro
meb de çalışan arkadaşlarımız bu sınavla son durumunuz ne oldu bizimle paylaşırmısınız....

esesli yazan: YANLIZ.. MEB açtıgı sınav bana göre burdada bi sıkıntı var tüm sınavları aynı gün yapacaklarmış memur,teknisyen,yada şef hak kaybı yaşıyoruz arkadaşlar burda herkese tek sınav hakkı var.ben ön lisan mezunuyum belki hepsine girmek istiyorum. yanlışmıyım arkadaşlar

Daha
2 yıl 9 ay önce #6488 yazan Ferhat_10
Sayın maxduro henüz MEB sınavı yapılmadı. 2014 Yılının Eylül ayının 13. günü yapılacak olduğundan son durum ile ilgili kastınız nedir biraz daha açarmısınız?

maxduro yazan: meb de çalışan arkadaşlarımız bu sınavla son durumunuz ne oldu bizimle paylaşırmısınız....

esesli yazan: YANLIZ.. MEB açtıgı sınav bana göre burdada bi sıkıntı var tüm sınavları aynı gün yapacaklarmış memur,teknisyen,yada şef hak kaybı yaşıyoruz arkadaşlar burda herkese tek sınav hakkı var.ben ön lisan mezunuyum belki hepsine girmek istiyorum. yanlışmıyım arkadaşlar

Daha
2 yıl 9 ay önce #6489 yazan esesli
daha HİÇ bir şey belli degil neye nasıl calışacagız nerden soracaklar belli degil o yüzden beklemedeyiz. herhan gibir acıklamada yok

Sayfa oluşturma zamanı: 0.376 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.