logo yeni

TÜM YHS LER MEMURSENDEN İSTİFA

Daha
2 yıl 11 ay önce #5103 yazan ibrahim5505
biz diyanet personeli olarak su an icin bulunduğumuz sendikalar dan 100 ü aşkın kisi istifasını verdi sizlerden beklentimiz memur senden istifa etmenizdir TEŞEKKÜRLER

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce #5105 yazan karabasan811
hele şükür arkadaşlar zararın neresinden dönülse kardır.tebrik ederim

Daha
2 yıl 11 ay önce #5107 yazan narmenx
Memur-Sen in sendikacılığını tartışacak olursak ortada bir sendikacılıktan ziyade, ağaya yamaklık yapan bir kahya görünümünün olduğunu anlayabiliriz. Memurun sorunundan başka her işle uğraşmayı kendisine şiar edinmiş güdümlü bir sendika olduğu gerçeğini kabul etmeliyiz. hükümet başörtüsü dedi,kendileri imza kampanyasına çıktı.hükümet kürt sorunu dedi,kendileri akil insan oldu,hükümet yolsuzluk için komplo dedi,bunlar çıkıp herkese sağduyu daveti yaptı.hükümet %3+3 dedi,bunlar çıkıp 125 TL yeter bize dedi.Peki soruyorum,bunlar memurlar için ne yaptı???

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: maxduro

Daha
2 yıl 11 ay önce #5108 yazan T.Y
narmenx arkadaşım bende sana soruyorum şimdiye kadar sen kış uykusundamıydın yenimi uyandın ne oldu

Daha
2 yıl 11 ay önce #5109 yazan muamma
bu karar hayatta geçse her şey çözülecek hiç bir sendikada hiç bir hizmetli üye kalmamalı

Daha
2 yıl 11 ay önce #5110 yazan darajin
ben sendikaya üye değilim olmamda ne gerek var hepsi yamacı ve menfaatcı.HANGİ PARtiden milletvekili olacaklarının hesabını yapıyorlar bizi görmeleri imkansız bence tek parti hükümeti İmparatorluk gibidir o yuzden bizim dertlerimiz hep görülmemezlikten gelmekte.Çoklu partı olsaydı en azından biri bizle ilgilenirdi

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Daha
2 yıl 11 ay önce #5111 yazan maxduro

narmenx yazan: Memur-Sen in sendikacılığını tartışacak olursak ortada bir sendikacılıktan ziyade, ağaya yamaklık yapan bir kahya görünümünün olduğunu anlayabiliriz. Memurun sorunundan başka her işle uğraşmayı kendisine şiar edinmiş güdümlü bir sendika olduğu gerçeğini kabul etmeliyiz. hükümet başörtüsü dedi,kendileri imza kampanyasına çıktı.hükümet kürt sorunu dedi,kendileri akil insan oldu,hükümet yolsuzluk için komplo dedi,bunlar çıkıp herkese sağduyu daveti yaptı.hükümet %3+3 dedi,bunlar çıkıp 125 TL yeter bize dedi.Peki soruyorum,bunlar memurlar için ne yaptı???

sevgili narmenx ben daha önce memurlar.net e üyeydim. görüşlerimizi oraya yazıyorduk.
senin için orayı bıraktık memurunyeri.com a geldik,
niye bu forumda sesimiz daha gür çıkacak diye ama
bakıyorum değişen bir şey yok.
ben şu an üniversite mezunu oldum.5 yılda hizmetliyim
hayatımda ne değişti diye sorarsan her şey daha karman çorman bir hal aldı.
maaşlarımıza iyileştirme diye yapılan her şey bizim zararımıza oldu.
ilk atandığımda benle normal memur arasında 15 tl maaş farkı vardı.
bugün bu oran 160 tl oldu.
ve zam yapıldıkça bu oran bu uçurum durmadan fazlalaşıyor.
demekki kimse bizi adam yerine koymuyor.
bizi bbir nevi süs eşyası zannediyorlar.
ne kadar süslensekte, kendimizi geliştirsekte
onlara göre sonuç hanesinde aynı malız.
allaha şükür kadroluyuz, maaşımız var.
kimseye muhtaç değiliz ama bizde bazı sosyal ve ekonomik haklarımızda iyileştirme istiyoruz.
ama 5 yıldır bir şey değişmedi.
ve de değişmeyecek.
bu devran böyle gelmiş böyle gider.
yhs yi gih kadrosuna da alsalar değişen bir şey olmayacak.
aynı şey devam edecek....
bir şey i hepimiz çok iyi anlamalıyız
altın gibi kalbi olan, bizim için kendini yıpratan narmenx e çok yükleniyoroz.
sonuçta oda bizden biri.
keşke kendisi bir vekil yada daire başkanı olsaydıda , bir şeyi değiştirebilecek güçte olsaydi.
ama allah narmenx ten yine razı olsun.
bu kadar imkansızlıklara rağmen kendini heder etti.
elinden gelenin fazlasını yaptı. daha ne yapsın..

anlayacağınız bizim durumumuz değişmeyecek. bundan sonra bari birbirimize
faydamız olsun. klavye erkekliğiyle, kavgayla bir yere varılmıyor.
artık bizler hayatımızı kurtarmalıyız.
herkes bize karşı 3 maymunu oynuyor. bari biz birbirimize karşı birlik olalım.
herneyse yine değişen bir şey olmadı. hepimize hayırlı günler, her şeyin hayırlısı
başka ne diyim. yüreğimiz bu kadarına yetiyor....

Daha
2 yıl 11 ay önce #5114 yazan fatality
Arkadaşlar beni yanlış anlamayın ben memur-sen li değilim ama memur-sen yada farklı bir sendikadan istifa etmenin bir getirisinin olduğunu sanmıyorum, istifa edeceğinize sürekli merkezi sıkıştırmanız daha önemli gibi geliyor bana. Böyle zaten bir şey yaptıramıyoruz istifa edince hiç haberleri olmayacak, ama sürekli merkezi sıkıştırırsanız eninde sonunda bir adım atacaklardır gibi geliyor bana...

Daha
2 yıl 11 ay önce #5119 yazan eskici_373
Sevgili Kardeşim Maxduro narmexin avukatı değilim ama haksızlık etmemeliyiz diye düşünüyorum.Ben iki univ bitirdim.15 yıldır hizmetliyim memurlar.met denilen yalaka s iteyi ilk kuruldupu gğnden beride takip ediyorum bu güne kadar narmex kardeşim gibi uğraşanda olmadı bu sorunu çözemiyorsak hükümetin değil bizim beceriksizliğimizdir istersen tek tek örnek vereyim 4/c liler 47 bin kişi hizmetliler 170 kişi en çok kim konuşuluyor 4/c univ mezunu işçiler 4500 kişi hizmetliler 170 bin kişi en çok konuşuluyor univ mezunu işçiler iş bilmem ne uzmanlığı diye yeni bir şey çıktı sayı kaç 2000 kişi sen kaç kişisin,demekki bizdeki slik tiplerin sayısı 169000 kişi ediyor çünkü 2000 kişiyi geçemiyoruz eğer adam gibi 20 kişi topansaydık ankaraya gitseydik 50 kişi her gün twetterda bakanları boğsaydık her gün 150 kişi meclise faks çekseydi bizde adam olurduk ama biz daha 15 kişi topluyamıyoruz onun için lütfen herkes bireysel bir şeyler yapıyor onada köstek olmayalım....

Daha
2 yıl 11 ay önce #5122 yazan er_en
hiç kimse sayın editöre dil uzatamaz haksız yere ve acımasız eleştirilerde bulunup onu itibarsızlaştırmaya uğraşmasın hepimiz onun kadaar gayretli olsaydık bu hallerde olmazdık adam en azından bir vekil buldu derdimizi mecliste anlattırdı onun gibi 20-30 kişi birer vekil bulup yhs nin sorunları olduğunu onlara inandırsaydı her şey daha farklı olurdu
mücadelemizde olumlu bir hareketiniz yok belli bari çalışan insanları rahat bırakın acımasız eleştirilerde bulunmayın ayıptır günahtır

Sayfa oluşturma zamanı: 0.409 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.