logo yeni

KİŞİYE ÖZEL MESAJ BÖLÜMÜ AÇILDI

Daha
3 yıl 2 ay önce #279 yazan narmenx
Arkadaşlar özel mesajlaşma açılmıştır,bilgilerinize.Site yönetimine ilettiğimiz özel mesaj bölümünün açılması talebimiz 24 saatte yerine getirilmiştir,kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #308 yazan Ferhat_10
bu iyi oldu

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #401 yazan maxduro

narmenx yazan: Arkadaşlar özel mesajlaşma açılmıştır,bilgilerinize.Site yönetimine ilettiğimiz özel mesaj bölümünün açılması talebimiz 24 saatte yerine getirilmiştir,kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

peki nasıl yapacağız, nasıl girip nasıl mesaj yazacağız.. m*****r.net gibi mi?
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan Ferhat_10. Sebep: Link sansürlendi

Daha
3 yıl 2 ay önce #404 yazan narmenx

maxduro yazan:

narmenx yazan: Arkadaşlar özel mesajlaşma açılmıştır,bilgilerinize.Site yönetimine ilettiğimiz özel mesaj bölümünün açılması talebimiz 24 saatte yerine getirilmiştir,kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

peki nasıl yapacağız, nasıl girip nasıl mesaj yazacağız.. memurlar.net gibi mi?

Kişinin profilini tıklıyorsun,profilinin altında baloncuk var,ona tıkla ve mesaj yazma bölümü açılır.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #462 yazan maxduro

narmenx yazan:

maxduro yazan:

peki nasıl yapacağız, nasıl girip nasıl mesaj yazacağız.. memurlar.net gibi mi?

Kişinin profilini tıklıyorsun,profilinin altında baloncuk var,ona tıkla ve mesaj yazma bölümü açılır.

teşekkürler narmenx

Sayfa oluşturma zamanı: 0.444 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.