logo yeni

egm de tayin dolayısıyla bölge idare mahkemesi

Daha
2 yıl 11 ay önce #4900 yazan muamma
tak yard olarak tayin sebebinden dava acan arkadaş varmı ne sonuc ne oldu bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce - 2 yıl 11 ay önce #4901 yazan osman1
Aynı sebepten çok kişinin isteği dışında tayini yapılmış anlaşılan.
Son Düzenleme: 2 yıl 11 ay önce yazan osman1 .

Daha
2 yıl 11 ay önce #4908 yazan muamma
aynı sebeb dediğin neki

Daha
2 yıl 11 ay önce #4926 yazan kawastr
Aralarında yaklaşık 65 km olan iki komşu il arasında mekik dokuyorum.
x ilde ikamet ediyorum. y ildede tekn. yard. olarak çalışıyorum. Lisans mezunuyum bu arada...
6 yıldır çalışıyorum. Babam kanser hastası eşimde ikamet ettiğim ilde hastanede taşeronda olsa çalışıyor.
Hem babamın sağlık durumunu hemde eş durumunu kullanmama rağmen dilekçelerim hep red edildi.
En son Başmüdürün karşısına çıkıp derdimi izah etmeye çalıştım. Beni ilgilendirmez dedi.
30 yaşında delikanlı adamım, evlenmiş barklanmış sorumluluk sahibi bir yurttaşım.
Adamın karşısında gözümden yaş akmasına bilahare ağladım yani...
Adam bana kapıyı gösterdi...
İşte böyle bir iş yapıyoruz.
Değerimiz bu kadar!
Ben her mesajımda diyorum ve ölene kadar da dilimden düşmeyecek bu dünyada hakkımı yiyenleri mezarda da çiyanlar yesin...

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Daha
2 yıl 11 ay önce #4960 yazan muamma
peki senin ilk görev yarinmi yoksa tayin dolayısıylamı böyle bir durumla karşılaştın

Daha
2 yıl 11 ay önce #4961 yazan scandisk
istemeden tayin edildinde dava mı açmak istiyorsun yoksa tayin etmedikleri içinmi dava açacaksın

Daha
2 yıl 11 ay önce #4979 yazan muamma
İstemeden tayin edildim haksizlik oldugunu dusunuyorum bi sorusturmam falan yok

Daha
2 yıl 11 ay önce #4981 yazan scandisk
naklen atama ve yerdeğiştirme kategorisindeki yargı kararlarını ve dpb görüşlerini tara istersen. durumuna uygun kararlar yardımcı olabilir sana.
yargı kararları
dpb görüşleri

Sayfa oluşturma zamanı: 0.357 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.