logo yeni

Yine Ek Gösterge Haberi

Daha
2 yıl 11 ay önce #4838 yazan fatality
Aslında ben son 2 yıldır belirli aralıklarla verilen yardımcı hizmetler sınıfına ek gösterge haberlerinden sıkıldım fakat yinede okuduğum haberi paylaşayım dedim çünkü bu haber doğruysa yakın zamanda bu hizmet sınıfının kapanması ile ilgili bir çalışma yok demektir. Habere göre kamu personeli danışma kurulunda kabul edilen 25 madde den biri ek gösterge verilmesiymiş. Bu bize 8 yıl daha gider :) Bu arada merakımdan soruyorum ek göstergenin getirisi 100 lira gibi bir rakam diyorlar aslı var mı?

Haber linki aşağıda

3 milyon memura ödül geliyor

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce #4840 yazan Edirneden

fatality yazan: Aslında ben son 2 yıldır belirli aralıklarla verilen yardımcı hizmetler sınıfına ek gösterge haberlerinden sıkıldım fakat yinede okuduğum haberi paylaşayım dedim çünkü bu haber doğruysa yakın zamanda bu hizmet sınıfının kapanması ile ilgili bir çalışma yok demektir. Habere göre kamu personeli danışma kurulunda kabul edilen 25 madde den biri ek gösterge verilmesiymiş. Bu bize 8 yıl daha gider :) Bu arada merakımdan soruyorum ek göstergenin getirisi 100 lira gibi bir rakam diyorlar aslı var mı?

Haber linki aşağıda

3 milyon memura ödül geliyor

Bu haber zaten bir haftadır çeşitli site ve gazetelerde yer aldı..haberin doğru olup olmadığı hakkında da kesin bilgi yok..Ek gösterge gelirse derecene göre 70-80 lira arasında bir fark gelecek..
Bana bunu vermesinler ben her ay 80 lira vereyim düz memur sınıfında olup düzgün muamele göreyim..verecekleri üç beş kuruş fazla parayı ne yapayım?

Daha
2 yıl 11 ay önce #4842 yazan darajin
Ek gösterge elbette yetersiz ve hakkımız olan bir uygulama bunu vermelerini nimetten saymaktalar,diğer yandan 13 senedir hiçbirşey elde edemeğimiz bu hukümetten ek gösterge gelmesi bile iyi bişey,Ama hakkımız sınavsız GİH sınıfına geçmek inşallah olur

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Daha
2 yıl 11 ay önce #4843 yazan zebani
akpye yakın gazeteler çıkan hiçbir habere inanmıyorum. zaten bu gazetelere baksan sürekli memur müjdeleriyle dolu. Artık işi o kdara uç seviyeye getirmişlerdiki memurun aleyhindeki rotasyon haberlerini bile memura müjde diye veriyorlardı.

Daha
2 yıl 11 ay önce #4859 yazan mustafa çakırcalı

zebani yazan: akpye yakın gazeteler çıkan hiçbir habere inanmıyorum. zaten bu gazetelere baksan sürekli memur müjdeleriyle dolu. Artık işi o kdara uç seviyeye getirmişlerdiki memurun aleyhindeki rotasyon haberlerini bile memura müjde diye veriyorlardı.

evet bir ara çıkmıştı doğuya zorunlu rotasyon haberi. bunuda müjde diye vermişlerdi hatırlıyorum o gazetelerden biriydi :woohoo:

Daha
2 yıl 11 ay önce #4867 yazan fatality
Hepimiz sınıfımızı değiştirmek istiyoruz ama kazanımlar bir anda olmuyor, mücadele ile ve yavaş yavaş oluyor, ek göstergeyi eğer gerçekten alırsak bu bizim için güzel ve büyük bir adım olur. Her şeyden önce şöyle yada böyle hükümetin gündemine girdik demektir. Ayrıca maliyenin sürekli bahsettiği ücret farkı da biraz geriye çekilmiş olur. Atılan adımları küçük görmeyin, atılan her adım hedefe biraz daha yakınlaşmak demek.

Daha
2 yıl 11 ay önce #4869 yazan fatality
Arkadaşlar bu arada bir şey daha gördüm YHS içinde belki de sadece benim haberim yoktu bilmiyorum ama bu ek gösterge meselesine kamu personeli danışma kurulunda karar vermişler. Kamu personeli danışma kurulunda alınan kararlar aşağıda ki bağlantıdan açılacak sayfanın en altında bulabilirsiniz.

ÇALIŞMA BAKANI FARUK ÇELİK’İ ZİYARET ETTİK

Daha
2 yıl 11 ay önce #4870 yazan Edirneden

fatality yazan: Arkadaşlar bu arada bir şey daha gördüm YHS içinde belki de sadece benim haberim yoktu bilmiyorum ama bu ek gösterge meselesine kamu personeli danışma kurulunda karar vermişler. Kamu personeli danışma kurulunda alınan kararlar aşağıda ki bağlantıdan açılacak sayfanın en altında bulabilirsiniz.

ÇALIŞMA BAKANI FARUK ÇELİK’İ ZİYARET ETTİK

evet ben de okudum ek gösterge konusu zaten kpdk toplantısında kabul edilmiş..

GİH sınıfına geçmek dışında ne yaparlarsa yapsınlar boş..

Daha
2 yıl 11 ay önce #4876 yazan Edirneden
http://www.memurlar.net/haber/441528/

7 Ocak salı gününe kadar mecliste tam gün yasası dışında çalışma yapılmayacakmış..
Torba yasa mevzusu 7 Ocak sonrasına kaldı:=(..

Daha
2 yıl 11 ay önce #4878 yazan dionisos
yok öyle birşey kamu personeli danışma kurulunda ek gösterge gündeme dahi gelmedi

Sayfa oluşturma zamanı: 0.432 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.