logo yeni

YARIN MECLİS KONUŞMASI YAPILACAK!!

Daha
2 yıl 11 ay önce #4673 yazan narmenx
Arkadaşlar sayın vekilimiz geçende konuyu meclis gündeminde dile getirmişti ancak asıl konuşma yarın saat 12.00 ile 15.00 arasında yapılacak.Sayın vekilimiz 10 dakikalık bir söz alacak.Sadece bizim bu konuyu vurgulayarak mecliste konuşacak.Danışmanı Nihat Bey'in ısrarlı takibi sonucu TBMM başkanlığından konuşma talebine cevap gelmiş olup,yarın herkes belirtilen saatler arasında TBMM i takip edebilirler.Bilgilerinize.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Edirneden, esesli, ssakarr

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce #4674 yazan taner
sayın vekilimizden ve editörümüzden allah razı olsun.inşallah bi kazanım elde ederiz.

narmenx yazan: Arkadaşlar sayın vekilimiz geçende konuyu meclis gündeminde dile getirmişti ancak asıl konuşma yarın saat 12.00 ile 15.00 arasında yapılacak.Sayın vekilimiz 10 dakikalık bir söz alacak.Sadece bizim bu konuyu vurgulayarak mecliste konuşacak.Danışmanı Nihat Bey'in ısrarlı takibi sonucu TBMM başkanlığından konuşma talebine cevap gelmiş olup,yarın herkes belirtilen saatler arasında TBMM i takip edebilirler.Bilgilerinize.

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ssakarr

Daha
2 yıl 11 ay önce #4675 yazan suskunn
sayın vekılımızden ALLAH razı olsun ama benım ıktıdardan hıc bır umıdım yok ben kendım lıse uzerınden 2012 yılında ömss den 89 puanla bu kadroya atandım ve bır engelının bu kadar magdur edılecegı hıc bır zaman aklıma gelemzdı o kadar faks gndrdık o kadar ugrastık kulaklarını tıkadılar bu saatten sonrada hıc ümidim yok ya ölecez ya kalacaz ...

Daha
2 yıl 11 ay önce #4676 yazan atospatos
başta narmenx ve bütün emeği geçenlere çok teşekkür ederiz. inş artık bir sonuca ulaşır.

Daha
2 yıl 11 ay önce #4680 yazan darajin
Benim tek korkum yolsuzluk gündemdeyken bu konuşmanın fazla etkili olmaycağidır..İnşallah bu korkum yersiz olur.Narmex kardeşim allah senden razı olsun

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Daha
2 yıl 11 ay önce #4684 yazan aliakcil
Narmenx kardeşim Allahü teala senden razı olsun. bende dua etmeye devam edeceğim inşallah...

Daha
2 yıl 11 ay önce #4690 yazan narmenx
Aslında böyle bir gündemde konu avantaja da dönüşebiliyor.Bu gibi durumlarda hükümetin başka konuları gündeme alıp çalışabiliyor.Madem hükümet için olağan durumlarda bu sınıfın mağduriyeti görmezden geliniyor,o zaman olağanüstü durumlarda hükümet ciddiye almadığı bu konu için bir gündem değiştirme senaryosunda kullanabilir.Kendince başka önemsiz bir kaç konu ile birleştirip meclisi ve gündemi çok güzel meşgul edebilir.Zaten bu gidişle bütçe görüşmeleri de askıya alınacak gibi.Merak etmeyin kısmetimizde var ise bunu kimse engelleyemez arkadaşlar.

darajin yazan: Benim tek korkum yolsuzluk gündemdeyken bu konuşmanın fazla etkili olmaycağidır..İnşallah bu korkum yersiz olur.Narmex kardeşim allah senden razı olsun

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
2 yıl 11 ay önce #4692 yazan suskun_61
ümidimiz yok ama hayırlısı diyelim

Daha
2 yıl 11 ay önce #4693 yazan Edirneden
hem sayın vekilimize hem de namerx e sonsuz teşekkürler

Daha
2 yıl 11 ay önce #4694 yazan T.Y
BİR AYAKKABI KUTUM BİLE YOK BE ALLAH BENİ KAHRETSİN Kİ HİZMETLİYİM

Sayfa oluşturma zamanı: 0.463 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.