logo yeni siyah

BİRLİK İÇİNDE HAREKET EDİLMELİ

Daha
3 yıl 2 ay önce #251 yazan narmenx
Arkadaşlar bildiğiniz gibi uzun zamandır mağdur olunan bir husus için uğraşmaktayız.Bazen gergin,bazen ümitli bazen de tükenmişlik yaşadık.Ancak birşey var ki,hiç bir mücadele,hiç bir kazanım sancısız olmamıştır.Bizlerin bu sancılı süreçleri absorte edebilmemiz için birlik içinde hareket etmemiz gerekiyor.Bu birlik ruhu ile hareket ederken de içimizde birbirimizi aşağılayıcı,hakaret vari çatışmaya zemin hazırlayacak söylemlerden kaçınmamız lazım.Bu tarzda hareket eden arkadaşlarımız olduğunda sadece editörler uyarı yapar nasıl olsa mantığı ile değil de,herkes birer yetkili gibi hareket edip böyle bir zemin hazırlığı yapan kişilerin emellerine ulaşmalarını engellememiz lazım.Daha önceden de burada çok arkadaşımız şahit olmuştur ki,bizlerin çalışmalarını sabote etmek isteyenler oldu.Bundan sonra da olacaktır ancak hiç bir katılımımıza gelmeyen,işin ucundan tutmayan sürekli eleştiren tipteki insanlara itibar etmemek lazım.Şahşım olarak o kadar uğraşlar vermeme rağmen bundan memnun olmayan insanlar dahi çıktı,işin enteresan tarafı bu memnun olmayan bir kaç kişi zerre kadar faydası dokunmayan tiplerden oluşmuştu.Şimdi bütün bunları neden yazdığı merak eden arkadaşlarım için kısaca özetleyeyim;

Bir kaç samimi arkadaşımızın ulaştırdığı bilgiler doğrultusunda bu forumda bir araya gelmemizi çekemeyen bir kaç kişinin girişimi olabilir,bu kişilere meydan vermeminizi rica ediyorum,zira bu tip insanlar kendileri bir şey yapmadığı gibi,faydalı olan arkadaşları da sürekli eleştiri yağmuruna tutacaklardır.Saygılarımla.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: halodayi2000

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #261 yazan tunga
ADAMIN DİBİSİN KARDEŞ...
SİTEYLE DAHA YENİ TANIŞTIM AMA MÜCADELENİN FARKINA VARDIM BUNU ANLAMAK İÇİNDE APTAL OLMAK LAZIM.NE DEMİŞ ATALARIMIZ "YİGİDİ ÖLDÜR HAKKINI VER" gerisi TEFERRUAT zaten... selam ve dua ile

Daha
3 yıl 2 ay önce #262 yazan narmenx

tunga yazan: ADAMIN DİBİSİN KARDEŞ...
SİTEYLE DAHA YENİ TANIŞTIM AMA MÜCADELENİN FARKINA VARDIM BUNU ANLAMAK İÇİNDE APTAL OLMAK LAZIM.NE DEMİŞ ATALARIMIZ "YİGİDİ ÖLDÜR HAKKINI VER" gerisi TEFERRUAT zaten... selam ve dua ile

Başarı birliktelikle olur,sizlerle inşallah bu işi başaracağız.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #264 yazan NEDVED
Evet, bu tipler her daim her toplumda vardır. Amma Allah'a şükür pirim vermedik ve vermeyeceğiz.
Biz hep dedik; yardımcı hizmetler sınıfı kervanı gih veya th sınıfı v.s için yola koyulmuş bikere.
Ya bize verilen sözler tutulur, biz kazanırız ya da bizi unutan iktidarı biz de unutur sandıkta hakkını veririz.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 ay önce #266 yazan alpi09
sonuna kadar arkanızda sizlerle beraberiz arkadaşlar

Daha
3 yıl 2 ay önce #287 yazan eskici_373
arkadaşlar şu memurlar nette ki olanları nasıl çekiecez buraya dün bir çok sayfaya yazmaya çalıştım ama her seferinde memurlar net benim yazımı yayınlamadı.

Daha
3 yıl 2 ay önce #288 yazan alan
Tipler beni bağlamıyor dostlar, bırakın batıl da birlik olsunlar, biz hak ta birlik olalım

Daha
3 yıl 2 ay önce #306 yazan Ferhat_10

eskici_373 yazan: arkadaşlar şu memurlar nette ki olanları nasıl çekiecez buraya dün bir çok sayfaya yazmaya çalıştım ama her seferinde memurlar net benim yazımı yayınlamadı.

tutuşmaya başladılar da o yüzden :) büyük ihtimalle memurunyeri.com adresini kelime editöründen yasaklı listeye almışlardır. buraya link verirken "m e m u r u n y e r i . c o m " şeklinde her harfin arasında boşluk bırakırsanız bu engellemeyi atlatabilirsiniz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #311 yazan eseserdar
selamın aleyküm arkadaşlar. yeni yerimiz hayırlı olsun.umarım bu sitede yeni ünvanlarımızla yazmaya devam ederiz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #315 yazan esesli
http://www.medihaber.net/2013/09/03/gorevde-yukselme-ve-unvan-degisikligi-yonetmeliginde-neler-degisti/

arkadaşlar bunu gördünüz mü özellikle 4. maddeyi

Sayfa oluşturma zamanı: 0.383 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.