logo yeni

NE OLDUĞU TANIMLANAMAYAN HİZMET SINIFI

Daha
2 yıl 11 ay önce #4367 yazan nuri_26
vekilimiz konuşma yapmış bukonu hakında ama nezman olmuşlş bilgisi olan avrmı narmen xxx

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce #4369 yazan papatya
Sayın NURİ_26,

Haberde sözü edilen konuşma, Meclis Genel Kurulunda 4 Aralık 2013 Çarşamba gecesi yapılmıştır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 11 ay önce #4370 yazan nuri_26
tşk ederimmm umarım birşeylere vesile olur artık

Daha
2 yıl 11 ay önce #4373 yazan bekirdek
tek haber kaynağı
http://www.simesen.org.tr/haberler/ne-oldugu-tanimlanamayan-hizmet-sinifi-130.html

aslında biraz ugraşilip belli başlı sitelerde yayınlanmasını sağlasak daha çok kişi sesimizi duyar ancak kimse umursayıpta haber yapmaz

Daha
2 yıl 11 ay önce #4374 yazan nuri_26
memurlar ent buhaberi yaınlasa çok etkili olurr

Daha
2 yıl 11 ay önce #4381 yazan turanaga

bekirdek yazan: tek haber kaynağı
http://www.simesen.org.tr/haberler/ne-oldugu-tanimlanamayan-hizmet-sinifi-130.html

aslında biraz ugraşilip belli başlı sitelerde yayınlanmasını sağlasak daha çok kişi sesimizi duyar ancak kimse umursayıpta haber yapmaz

Dediğiniz haber bu sitede yayınlanmış ilk :) yani memurunyeri.com'da. Dediğiniz adresteki habere baktım da altında kaynak olarak memurunyeri.com yazıyor.

http://memurunyeri.com/memur/manset-haber/5750-ne-oldugu-tanimlanamayan-hizmet-sinifi.html

Daha
2 yıl 11 ay önce #4383 yazan Edirneden
Sayın Mehmet Ali EDİPOĞLU na sonsuz teşekkürlerimi sunarım..

Arkadaşlar,kimlerim Yardımcı hizmetler sınıfı için neler yapıp yapmadığı gün gibi ortada..

İktidar partisinden hala doğru düzgün bir hamle yok..

soru önergeleri cevapsız kaldı..kanun teklifleri aylardır meclis komisyonunda bekliyor..

Bu olup bitenler karşısında hala iktidar partisini destekleyecek olan hizmetli varsa;o kişide zerre kadar akıl yoktur..

Her gün WC temizlemeyi ve ezilmeyi sonuna kadar haketmektedir..NOKTA..

Daha
2 yıl 11 ay önce #4384 yazan esesli
edirneden : arkadaşım konuşman ağır olmuş kimin kime oy verecegine karışmayalım bence bu günümüze dd şükür bende çok istiyorum bi üst sınıfa gecmeyi tabiki ama hizmetli olmaktan hiç utanmadım wc temizlemekten de karnım bundan doyuyor kim kime oy verirse versin ama biz birlik olalım A veya B partisi başa gelince bizi bi üst sınıfa gecirecekse ona oy verelim beni yanlış anlama ;)

Daha
2 yıl 11 ay önce #4386 yazan Edirneden

esesli yazan: edirneden : arkadaşım konuşman ağır olmuş kimin kime oy verecegine karışmayalım bence bu günümüze dd şükür bende çok istiyorum bi üst sınıfa gecmeyi tabiki ama hizmetli olmaktan hiç utanmadım wc temizlemekten de karnım bundan doyuyor kim kime oy verirse versin ama biz birlik olalım A veya B partisi başa gelince bizi bi üst sınıfa gecirecekse ona oy verelim beni yanlış anlama ;)

12 yıldır değişen bişey oldu mu?.. ben noktayı koydum arkadaş..bundan sonra bu konuyla ilgili bir söz bile söylemem..

Daha
2 yıl 11 ay önce #4387 yazan NEDVED
EDİRNEDEN ARKADAŞIMIZA TAMAMEN KATILIYORUM.

BENDEN DE ARTIK OY YOK. BEN HİZMETLİLİKTE 10'UNCU YILIMA GİRDİM Mİ? GİRDİM.

BİRKEZ BİLE OLSUN GÖREVDE YÜKSELME SINAVI GÖRDÜM MÜ? HAYIR

EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET SAÇMALIĞI ÖNCESİ DÜZ MEMURLA ARAMDAKİ MAAŞ FARKI 16 TL İDİ, PEKİ BİR GECEDE FARK NE OLDU 80 TL. ŞİMDİ FARK KAÇ? 123 İLA 150 TL ARASI.

EK GÖSTERGEM VARMI? YOK

EK GÖSTERGEDEN HER AY NE KADAR ZARARDAYIM? YAKLAŞIK 83 TL. YILDA NEREDEYSE 1 MAAŞ

PEKİ EK GÖSTERGEDE EMEKLİDE NE KADAR ZARARDAYIM? 9 İLA 12 BİN EKSİK İKRAMİYE ALACAM.

TAŞERON ELEMAN İŞYERİNDE BENDEN RAHATMI? EVET

EEEEEE DAHA NE OLSUN NE?

HATTA ÖZ KISA YAZDIM BİLESİNİZ. OYSAKİ DAHA NELER VAR NELER.

ŞİMDİ BI SIKINTILARIM 12 YILDIR DÜZELMEMİŞ BEN KİME NİYE OY VEREYİM Kİ?

BAKINIZ NE ÇALIŞMA BAKANI NE BAŞBAKAN SORU ÖNERGELERİMİZE CEVAP BİLE VERMİYOR.

GÖRMEK İSTEMEYENLERİN GÖZÜNE SOKARIM BU GERÇEKLERİ........

Edirneden yazan:

esesli yazan: edirneden : arkadaşım konuşman ağır olmuş kimin kime oy verecegine karışmayalım bence bu günümüze dd şükür bende çok istiyorum bi üst sınıfa gecmeyi tabiki ama hizmetli olmaktan hiç utanmadım wc temizlemekten de karnım bundan doyuyor kim kime oy verirse versin ama biz birlik olalım A veya B partisi başa gelince bizi bi üst sınıfa gecirecekse ona oy verelim beni yanlış anlama ;)

12 yıldır değişen bişey oldu mu?.. ben noktayı koydum arkadaş..bundan sonra bu konuyla ilgili bir söz bile söylemem..

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Sayfa oluşturma zamanı: 0.401 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.