logo yeni

İmza Atacak Olanlar Lütfen Burayı Dikkatli Okuyun

Daha
3 yıl 2 ay önce #238 yazan Ferhat_10
arkadaşlar imzanızı atarken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat edin;

1) İmza atarken lütfen Ad,Soyad şeklinde imza atın ve lütfen Sosyadınızı yazın

2) Bağlı olduğunuz kurumu Milli Eğitim Bakanlığı,M.E.B, Emniyet Genel Müdürlüğü,E.G.M, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı,Ç.S.G.B gibi tam yada resmi kısaltmalarla yazın

3) Ünvanınızı tam olarak yazın. Örneğin Hizmetli olan arkadaşlar hizm. yazıp bırakmasın fazladan 3 tuşa basıp 5 saniye da sitede kalmanız bişey kaybettirmez sizlere

Gelelim bunları neden söylediğime;

Bazı arkadaşlar sadece isim yazmışlar,bakın biz bu imzaları raporlayarak çıktı alıp bakanlığa göndermeyi hedefliyoruz sadece isim yazmanız demek sanki kafadan doldurulmuş bir imza sirküsüymüş havası verir. Bağlı olduğunuz bakanlığı belirtin lütfen. Çünkü bakanlık yazılmazsa yine sanki kafadan uydurma isimlerle dolmuş bir imza listesi hava olabilir.

Yeni imza atacak arkaşların bu hususa dikkat etmelerini rica ederim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bapir

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #241 yazan narmenx

Ferhat_10 yazan: arkadaşlar imzanızı atarken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat edin;

1) İmza atarken lütfen Ad,Soyad şeklinde imza atın ve lütfen Sosyadınızı yazın

2) Bağlı olduğunuz kurumu Milli Eğitim Bakanlığı,M.E.B, Emniyet Genel Müdürlüğü,E.G.M, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı,Ç.S.G.B gibi tam yada resmi kısaltmalarla yazın

3) Ünvanınızı tam olarak yazın. Örneğin Hizmetli olan arkadaşlar hizm. yazıp bırakmasın fazladan 3 tuşa basıp 5 saniye da sitede kalmanız bişey kaybettirmez sizlere

Gelelim bunları neden söylediğime;

Bazı arkadaşlar sadece isim yazmışlar,bakın biz bu imzaları raporlayarak çıktı alıp bakanlığa göndermeyi hedefliyoruz sadece isim yazmanız demek sanki kafadan doldurulmuş bir imza sirküsüymüş havası verir. Bağlı olduğunuz bakanlığı belirtin lütfen. Çünkü bakanlık yazılmazsa yine sanki kafadan uydurma isimlerle dolmuş bir imza listesi hava olabilir.

Yeni imza atacak arkadaşların bu hususa dikkat etmelerini rica ederim.

Arkadaşlar şu imza işini ciddiye alalım,kimi bulursanız iki dakika sizin hatırınıza doldurmasını sağlayabilirsiniz.Kamuda türban serbestliği için imza toplandı ancak kamuda türbanlı çalışmak isteyenler atmadı sadece imzayı,halkında katılı sağlandı.Eşlerinize,annenize,babanıza da attırın.nihayetinde bu durumdan muzdarip olan çalışanın kendisinden ziyade ailesinin de etkilendiği bir gerçektir.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan narmenx.

Daha
3 yıl 2 ay önce #242 yazan romantik.01
tmm kardeşim merak etme biz yıllarca yazıyoruz zaten gerekirse 5 dk fazla yazarız

Daha
3 yıl 2 ay önce #246 yazan Ferhat_10
http://ferhatyagan.com/imza/ sitesinin anlık istatistikleri arkadaşlar;

İmza Sayısı : 130

İmza atmak için siteye gelenlerin hangi siteden geldikleri ve sayıları;

O Malum Site adını yazmak istemiyorum (öğretmenler.net diyelim biz ona) :103

Memurunyeri:62

Facebook :85

Toplam 250 ziyaretçi.

kayıp oylar x
x= toplam ziyaretçi-toplam imza ; 250-130 = 120 yani x=120

arkadaşlar bu işi pek ciddiye almıyoruz anlaşılan. 120 kişi siteye sadece bakıp gitmiş su an itibariyle. Biz bize destek olmazsak kim bize destek olacak?

Daha
3 yıl 2 ay önce #347 yazan Ferhat_10
Biz var ya çok kurnazız. Şurda kaç defa söyledik imza anasayfasında yazdık, dedik ki;

İmza atarken lütfen formu isim soyisim şeklinde tam doldurun çünkü bunu liste haline getirip bakanlığa ve meclise sunucaz diye uyarı yapıyorum ha bire. Arkadaşlar buraya yazdığınız bilgiler adınız soyadınız ve çalıştığınız kurumdan ibaret neyden çekinerek

hüseyin imzasıyla bize destek oldu.Kendisine teşekkür ederiz.
yardımcı hizmetli | TKGM | 11 Eylül 2013 - 21:42:21

MUHAMMET A. imzasıyla bize destek oldu.Kendisine teşekkür ederiz.
Teknisyen Yardımcısı-Kaynakçı | EGM | 11 Eylül 2013 - 21:08:45

Ferhat imzasıyla bize destek oldu.Kendisine teşekkür ederiz.
hizmetli | Malilye bakanlığı | 11 Eylül 2013 - 14:25:29

gibi imzalar atıyosunuz. Sadece isimle olcak iş olsaydı bu ben zaten sizden soyisim istemezdim. Biz yaptığımız işin ne kadar ciddi,planlı ve sonuç beklemeye dayalı olduğunu göstermeye çalışıyoruz ama böyle yaparak hiç bişey elde edemeyiz ki. Eğer iş sadece isimde bitseydi emin olun ben yönetim panelinden bi dünya isim uydurarak şuanda imza sayısını onbine çıkartmıştım. E ama nerden kaldı gerçekçilik.
yapmayın lütfen

Daha
3 yıl 2 ay önce #350 yazan narmenx

Ferhat_10 yazan: Biz var ya çok kurnazız. Şurda kaç defa söyledik imza anasayfasında yazdık, dedik ki;

İmza atarken lütfen formu isim soyisim şeklinde tam doldurun çünkü bunu liste haline getirip bakanlığa ve meclise sunucaz diye uyarı yapıyorum ha bire. Arkadaşlar buraya yazdığınız bilgiler adınız soyadınız ve çalıştığınız kurumdan ibaret neyden çekinerek

hüseyin imzasıyla bize destek oldu.Kendisine teşekkür ederiz.
yardımcı hizmetli | TKGM | 11 Eylül 2013 - 21:42:21

MUHAMMET A. imzasıyla bize destek oldu.Kendisine teşekkür ederiz.
Teknisyen Yardımcısı-Kaynakçı | EGM | 11 Eylül 2013 - 21:08:45

Ferhat imzasıyla bize destek oldu.Kendisine teşekkür ederiz.
hizmetli | Malilye bakanlığı | 11 Eylül 2013 - 14:25:29

gibi imzalar atıyosunuz. Sadece isimle olcak iş olsaydı bu ben zaten sizden soyisim istemezdim. Biz yaptığımız işin ne kadar ciddi,planlı ve sonuç beklemeye dayalı olduğunu göstermeye çalışıyoruz ama böyle yaparak hiç bişey elde edemeyiz ki. Eğer iş sadece isimde bitseydi emin olun ben yönetim panelinden bi dünya isim uydurarak şuanda imza sayısını onbine çıkartmıştım. E ama nerden kaldı gerçekçilik.
yapmayın lütfen

Ondan sonra çıkıp beklenti içine giriyorlar.Ayıptır arkadaşlar.Yasal olmayan bir durum değilki bu.Gerçi şimdi daha iyi anlıyorum ki,bazı arkadaşların''Allahtan başka kimseden korkum yok'' demesi demekki korkunun olduğunun ispatı anlamına geliyormuş.biz nelerle uğraşıyoruz,sizler imza atmaktan acizsiniz.Bu kadar emeğimize saygı bekliyoruz bizler,çok şey mi bekliyoruz?

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #353 yazan Ferhat_10

narmenx yazan: Bu kadar emeğimize saygı bekliyoruz bizler,çok şey mi bekliyoruz?

ya narmenx hadi diyelim çok şey istiyoruz. İyide ben bunu sadece kendi şahsım için yada senin için, yani kısacası bireysel olarak istemiyorum ya. Hani yeri geldiğinde diyoruz ya 170.000 e yakın YHS personeli diye, hah işte bu topluluk içinde olan herkez için istiyoruz bu imzaları. Ama galiba bazıları bizim topluluk değil de şahıs adına imza topladığımızı sanıyo ki böyle yapıyo.
Aradaki farkı bian önce anlamak lazım ...

Daha
3 yıl 2 ay önce #388 yazan Ferhat_10
herkezin bu husuları dikkate alması ve gerektiği şekilde davranması için konuyu bir süreliğine sabitliyorum

Daha
3 yıl 2 ay önce #503 yazan Ferhat_10
yazmayayım yazmayayım diyorum ama bizim insanımızın içinde gerçekten çok saf hatta safında ötesinde saçma sapan cinsten insanlar var ya. Bi söz vardır destek olmuyorsan engel de olma. Adam imzaya gelmiş sadsadas yazmış ad soyad kısmına. Yahu şekilsiz hertarafda park,bahçe sahil varken neden buralarda oyarsın anlamam ki. Git kumdan kale yap arkadaşım. ha bide drogba var tabi E.G.M' de teknisyen yardımcısı olan drogba. Allahım madem yaratıyosun bide takip ediverseydin ya böylelerini.

Arkadaşlar önlem olarak imzaları onaylamadan yayınlamıcam. Eğer imza attıktan sonra adınız görünmüyosa daha onay sürecindedir imzanız. Bazı mahlukatlar yüzünden bu önlemi almak zorunda kalıyorum kusura bakmayın. imzalarınızı elimden geldiğince kısa sürede onaylayıp sitede görünmesini sağlıcam,ancak bazı durumlarda onaylama işlemim biraz uzun sürebilir, malum sürekl bilgisayar başında olamayabiliyorum ama Onayda bekleyen imzaları en geç 1 saat içinde onaylayıp sitede görünmesi için elimden geleni yapıcam.

Daha
3 yıl 2 ay önce #505 yazan eskici_373
ferhat kaç tane bilgisayardan yazdık maliye sistemi üzerinden sanırım ip numarasından dolayı daha önce katılmışınız diyor. oysa bu arkadaşlar hiç katılmadılar ben onlara söyledim

Sayfa oluşturma zamanı: 0.375 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.