logo yeni

KOÇATTINIZ BENİ BE KOÇATTINIZ

Daha
3 yıl 1 hafta önce - 3 yıl 1 hafta önce #4029 yazan T.Y
20 YAŞINDA MEMUR HEVESİ İLE BAŞLADIGIM BU HİZMETLİ KADROSUNDA KOÇADIM BEEE KOÇADIMM EMEKLİLİM GELDİ HALEN HİZMETLİYİM ÖN LİSANS MEZUNUYUM ÇAHİL ÇUHALADA DEGİLİM AMA ÇAHİLE ÇUHALAYA HİZMET EDİYORUM NASIL BİR İŞDİR ANLAMIŞ DEGİLİM İŞE BAŞLARKEN GÜYA BİRDE SINAVA MÜLAKATA GİRDİM SANKİ DEVLET MEMURU OLACAM KRAVAT TAKMAYA UTANIYORUM ÇÜNKÜ KRAVATLA TEMİZLİK YAPTIGIMI GÖRÜNCE İNSANLAR TEMİZLİKÇİLERDE KRAVAT TAKAR OLMUŞ DİYOR.
Son Düzenleme: 3 yıl 1 hafta önce yazan Kül Tigin. Sebep: Forum kuralları 3.10 gereğince başlıkta değişikliğe gidilmiştir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 hafta önce - 3 yıl 1 hafta önce #4039 yazan mayhan2515
ya bı hayr çanın sıkma düzelir inşallah ama bizler görür müyüz bilemem...

Hayırla Kalın...
Son Düzenleme: 3 yıl 1 hafta önce yazan Kül Tigin.

Daha
3 yıl 1 hafta önce - 3 yıl 1 hafta önce #4043 yazan aynur
ister masa başında çalış ister paspas yap fark etmiyor sonuçta en ufak birşeyde hizmetlisin , belki bugün belki yarın diye diye 18 yıl oldu ,kimbilir belki yarın , umut yaşamaktır.
Son Düzenleme: 3 yıl 1 hafta önce yazan Kül Tigin.

Daha
3 yıl 1 hafta önce #4048 yazan esesli
inşallah düzelecek arkadaşlar

Daha
3 yıl 1 hafta önce #4085 yazan aliakcil
ben inanıyorum olacak yükseleceğiz. kim bilir belki yarın belki yarından da yakın

Daha
3 yıl 1 hafta önce #4090 yazan darajin
Tek umudumuz zaten yükselmek..Olacak inşallah

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Daha
3 yıl 1 hafta önce #4104 yazan er_en
umutlu umutlu konuşuyorsunuzda bende artık umudumu tüketir gibi oluyorum bu yhs benide kocattı sinir hastası yaptılar

Daha
3 yıl 1 hafta önce #4105 yazan taner
YAPCAK BİŞEY YOK ELİMİZDEN GELENİ YAPIYOZ AMA BAŞA GELEN ÇEKİLİR.

Daha
3 yıl 4 gün önce #4273 yazan orhun-10
slm arkadaşlar herkese kolay gelsin. TY hocam valla haklısınız bnde aynı dertten muzdaribim.ama elden hiç bişey gelmiyor.bu işlerin bu kadar kategorize edilimiş olduğunu bilmiyordum bu kadar.bn zorla bu işe başladım yani başllatılar allaha şürkür ama işe başlarken bana dedilerki sınavlar açılıyor girer başka sınıfa geçersin dediler ama 13 yıl oldu hala yhs de ve kaloriferciyim. bu işlerin düzeleceğinide sanmıyorum bi gün 75 yaşındaki amcam vekil olurda mecliste bunu gündeme getirirse belki oda olmayacağına göre bizlerin kaderi 1965 te yazılmış dahada düzeltilemez düzeltilmez düzelmez bn umudu kestimm.hadi sen hizmetliymişsin şükret bn 7/24 millete laf anlatmaktan şaçım başım ağardı .1965 ten bu yana dünyada neler değişti ama yhs de hiç bişey değişmedi değişmez her branşta herşey olur yhs de hiç bişey olmaz bn sorumluları allaha havale ediyorum.

Daha
3 yıl 4 gün önce - 3 yıl 4 gün önce #4274 yazan NEDVED
HAKİKATEN 1965 BU YANA NELER DEĞİŞTİ NELER.

LAKİN YHS GERÇEKTEN DEĞİŞMEDİ.

BU KARA LEKE 657 SAYILI YASADA YHS YE BU ZULMU REVA GÖRENLERİN ALNINA KARA LEKE OLARAK YAPIŞSIN KALSIN.

AYRICA 12 YILDIR İKTİDAR OLUP YHS İÇİN HİÇBİR ŞEY YAPMAYAN AKPARTİYEDE SİTEMLERİM OLSUN.

4/B LİLER BİRER YIL ARAYLA KADROYA 2 KEZ GEÇTİ. PKK İLE MÜZAKERELER BİLE YAPILDI.BAŞÖRTÜSÜ SERBEST OLDU V.S BUNLAR GÜZEL ŞEYLER OLDUĞU KADAR İMKANSIZ ŞEYLERDİ AYNI ZAMANDA AMA TOPU TOPU 107 BİN YHS SINIFINA İSE 12 YILDA KOCA BİR HİÇ REVA GÖRÜLDÜ..

PARDON ...

EŞİT İŞE EŞİT ÜCRETTEN ÖNCE DÜZ MEMUR İLE ARAMIZDAKİ 16 TL LİK MAAŞ FARKI ÇIKTI BİR GECEDE 80 TL YE ŞİMDİLERDE İSE 123-150 TL YE KADAR MAKAS AÇILDU Kİ BUDA DEMEKTİR AKP BİZİ BATIRDI BATIRDI...

BEN KENDİ ADIMA SAFIMI NETLEŞTİRDİM.ARTIK AKP OY VERMEYECEM.

MADEM DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİ VE ET'İNİ BİZ TÜKETİYORUZ, HAA BU ARADA DÜN GECE LPG YE %30 ZAM GELDİ. YANİ 61 TL TÜP NERDEYSE YANLIŞ OLMASAM 85-90 TL ETTİ.YANİ EN PAHALI LPG DE ARTIK BİZDE. EEE DAHA NE OLSUN.YILBAŞINDA ALACAĞIMIZ 120TL LİK ZAMMIN 30 TL Sİ YAKITA GİTTİ.YAKITA ZAM DEMEK HERBİŞEYE YAKINDA ZAM GELECEK DEMEK. ZATEN ARTIK ZAM DA DEMİYORLAR. GÜNCELLEME DİYORLAR.

BANA EKSİSİ OLAN BENİM DERDİMLE DERTLENMEYEN BİR PARTİYLE ŞUANDAN SONRA İŞİM OLMAZ.

BU GÜNE KADAR VERDİKLERİM OYLARA SAYSINLAR.

orhun-10 yazan: slm arkadaşlar herkese kolay gelsin. TY hocam valla haklısınız bnde aynı dertten muzdaribim.ama elden hiç bişey gelmiyor.bu işlerin bu kadar kategorize edilimiş olduğunu bilmiyordum bu kadar.bn zorla bu işe başladım yani başllatılar allaha şürkür ama işe başlarken bana dedilerki sınavlar açılıyor girer başka sınıfa geçersin dediler ama 13 yıl oldu hala yhs de ve kaloriferciyim. bu işlerin düzeleceğinide sanmıyorum bi gün 75 yaşındaki amcam vekil olurda mecliste bunu gündeme getirirse belki oda olmayacağına göre bizlerin kaderi 1965 te yazılmış dahada düzeltilemez düzeltilmez düzelmez bn umudu kestimm.hadi sen hizmetliymişsin şükret bn 7/24 millete laf anlatmaktan şaçım başım ağardı .1965 ten bu yana dünyada neler değişti ama yhs de hiç bişey değişmedi değişmez her branşta herşey olur yhs de hiç bişey olmaz bn sorumluları allaha havale ediyorum.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Son Düzenleme: 3 yıl 4 gün önce yazan NEDVED.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: penguen

Sayfa oluşturma zamanı: 0.396 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.