logo yeni

ARKADAŞLAR 28 KASIM İÇİN ACİLEN BURAYA...

Daha
3 yıl 2 hafta önce - 3 yıl 2 hafta önce #3903 yazan kafkas 3
:sick: Arkadaşlar artık duramayız lütfen..seçim öncesi 28 kasım perşembe günü yapılacak olan kamu personneli danışma kurulu toplantısında orda buluşalım. BÜTÜN SENDİKA TEMSİLCİLERİ orda olacaklar yaa hiç yoktan 100 kişi orda olup o toplantıda gündem olmalıyız yoksa bizi kimse yine hatırlamayacak bu fırsatları kaçırırsak bir daha gelmez.Biz mücadele etmeden kendimizi göstermeden bize bişey verecekleri yok hala anlamıyormuyuz.O gün izin alıp özelliklede Ankaradaki arkadaşlar lütfennn orda olalım.Şubatta öğretmen ataması yok dediler bakın seçim öncesi şimdi var diyorlar.biz tam 107 bin kişiyiz biz eğer kendimizi gündem yaptırırsak bizi ve bu kadar insanı boş geçip riske atamazlar bundan emin olalım lütfen bu başlıktan görüşelim 28 kasım a kadar organize olalım sırf netten bişeyler yazmakla olmayacak HADİ BAKALIM ALALIM ARTIK ŞU HAKKIMIZI...
Son Düzenleme: 3 yıl 2 hafta önce yazan kafkas 3.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3904 yazan murtaza
Kafkas çok haklı arkadaşlar. Mücadele için görüntü de lazım. Mesela sağlık bakanlığındaki araştırmacılar 2 sene uğraştılar ve meclisteki kanun tasarısına istedikleri cümleleri yazdırdılar. Gayret göstermeden çok zor.

Daha
3 yıl 2 hafta önce - 3 yıl 2 hafta önce #3906 yazan narmenx
28 Kasım'da toplantının yapılacağı yerde toplanılırsa,emin olun ki çok büyük bir hamle yapılmış olur.En azından Ankara'da olan arkadaşlar da olacak.Bu konuyu ciddiye alın arkadaşlar.Şahsım adına ben gelirim dersem yalan olur.Ben 18 Aralıkta Ankara'da olacağım.O tarihte bir takım görüşmeler organize ettim.Bu yüzden 28 Kasımda gelemem.Ama dediğim gibi bu konuyu ciddiye alıp giden arkadaşların toplantının yapıldığı günde orada olmaları çok iyi olur.Binaya giriş yapan kim var ise herkesi durdurup konuşmak lazım.Çok büyük bir kazanım olur.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Son Düzenleme: 3 yıl 2 hafta önce yazan narmenx.

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3907 yazan eskici_373
Vallahide billahide 15-20 olsun
yarın bilet keserim ama ne yazıkki bu işin arkasında ki toplam sayı 15 kişi umudum yok gelecek kimse olmadığı için arkadaşlar ne kadar çabalasakta kimse g... tünü kaldırmaz yerinden merak etmeyin kafkas kardeşim çok doğru bi fikir üretti ama o fikre sahip çıkacak adam lazım benim bi hayalim vardı toplam 60 kişilik bi ekip 20 tanesi tweter allah bullak edicekti her gün dönüşümlü 20 tanesi faks çekecekti 20 tanesi tel açacaktı aama ne yazıki sadece hayalde kaldı ve hayalde kalacak gibi iyi geceler

Daha
3 yıl 2 hafta önce - 3 yıl 2 hafta önce #3908 yazan narmenx
eskici_373 Çaresizliğini çok iyi anlıyorum,böylesine mağdur bir sınıf var iken insanın hayalinin 60 kişi olması zaten içler acısı.Bu kadar kişi var iken ne yazıkki 60 kişinin bir araya gelişini hayal edebiliyoruz.Yazıklar olsun diyorum,başka da birşey demiyorum.

eskici_373 yazan: Vallahide billahide 15-20 olsun
yarın bilet keserim ama ne yazıkki bu işin arkasında ki toplam sayı 15 kişi umudum yok gelecek kimse olmadığı için arkadaşlar ne kadar çabalasakta kimse g... tünü kaldırmaz yerinden merak etmeyin kafkas kardeşim çok doğru bi fikir üretti ama o fikre sahip çıkacak adam lazım benim bi hayalim vardı toplam 60 kişilik bi ekip 20 tanesi tweter allah bullak edicekti her gün dönüşümlü 20 tanesi faks çekecekti 20 tanesi tel açacaktı aama ne yazıki sadece hayalde kaldı ve hayalde kalacak gibi iyi geceler

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Son Düzenleme: 3 yıl 2 hafta önce yazan narmenx.

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3909 yazan taner
arkadaşlar milletin keyfi yerinde sadece mebdeki hizmetliler sıkıntı içinde.diğer kurumlardaki hizmetlilerin coğu masa başında veya rahatı yerinde ama kimsede kcını kldırıp gelmez.

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3910 yazan maço
bizim kurumda iki hizmetliyiz ben engelli lisans mezunuyum öbürkü arkadaş şehit ataması ilkokul mezunu ben postaları hazırlıyorum oda götürmekle görevli ama o postaları yada evrakları dağıtma konusunda hiç bir zaman benim dediğimi yapmıyor ve sorun çıkarıyor ayrıca bir hizmetli daha vardı yıllardan benim çalıştığım yerde çalışmış emeklisi gelmiş ve yıllardan aöf ye kayıtlı iki yıllığı biterememiş bir adam işte o adam ben oraya gidince öfkesinden tayin istedi neymiş banna ağır iş yaptırmıyorlarmış neyim varmış işte biz 3 kişi ayrı telden çaldığımıza göre 60 kişi değil 6 kişi bile bir araya gelemeyiz ve yine nufüs müdürlüğünde çalışan bir arkadaş emeklisi gelmiş ilkokul mezunu gelen evrakları ben teslim alıyorum ama o bana vermez lise mezunu memura verir işte buyurun 4 kişi olduk 13 yıllık calışma hayatımda bir tane iyi bir hizmetli arkadaşa denk geldim oradan da tatinen ayrıldım

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3913 yazan penguen

DAHA ÖNCE İSE ANKARAYA GİDİLECEK DİYE İZİN ALMIŞTIM
ANKARA OLAYI SON ANDA YATINCA..NEDEN GİTMEDİN FALAN DEDİLER HATTA..ERTELENDİ DEDİM GEÇİŞTİRDİM AMA BENİM HUKUKİ İZNİMİ ALMAMA BİLE..E ANKARAYA GİDİCEKTİN NEDEN GİTMEDİN YALAN MI ATTIN..MANTIĞINA BÜRÜNDÜRDÜLER..
28 İNDE PERSONEL DAİRE DE OLMAKİÇİN İZİN YAZDIRIRSAM SANIRIM BAYAĞI BİRBİRİMİZE GİRERİZ
MÜSAİT OLANLAR O GÜN MUTLAKA ORDA OLMALI HERKES İÇİN

istanbul il emniyet müdürlüğü kadrosunda 7 yıldır teknisyen yardımcısı

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3914 yazan nuri_26
28 kasımdaki kamu dnaışma kurulu topanltısı bir milat seçim öncesi buara oldu oldu daha olmaz zaten yani hiçkimseyi geçiremiyolarsa engelli kardeşleirmiz flan geçriisnler bari yürümekte zorlan insana ayak işleri yaptırıyolar

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3915 yazan bekirdek
bence burada yazanların dışında herkes yerinden memnun ki herhangi bir çaba sarf etmiyor.buda bütünleşmeyi engelliyor.birkaç arkadaşın yaptıklarıyla bir şey elde edebilirsek olur yoksada bir şey olmaz.
28 kasımda gidilme planı yapılıyorsa ben yarın net cevap verebilirim.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.366 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.