logo yeni

Sınavsız görevde yükselme

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3753 yazan YUSUF
Arkadaşlar merhabalar, ben sizlerin vermiş olduğunuz adreslere mesajları ilettim. Kendi üye olduğum sendikama (Büro Emekçileri Sendikası) genel merkezinede mesaj attım, öğrenmek isredim ne gibi çalışmaların olduğunu, bana gelen cevap şu: Selamlar,

Yardımcı hizmetler sınıfı kadrosunda çalışan arkadaşlarımızın GİH Sınıfına geçirilmeleri bizim her dönem yapılan TİS görüşmelerindeki taleplerimiz içerisindedir. Ancak bugüne kadar olumlu bir gelişme olmadı, bu daha çok kurumların kendi bünyesinde açtığı görevde yükselme sınavlarıyla yapılmaktadır.
Şu aşamada ete kemiğe bürünmüş bir çalışma sözkonusu değildir. Konuyu bizde takip ediyoruz.

İyi çalışmalar.

Metin TATAR
Genel TİS ve Hukuk Sekreteri

Evet arkadaşlar gelen mesaj bu herkese iyi çalışmalar.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3764 yazan eskici_373
Yusuf kardeşim büro emekçiler sendikasıyla bende görüştüm kendilerine şunuda söyledim en azından sayın verkilimiz chp üyesi kendisine destek olacak bi kaç milletvekili ile daha temasa geçseniz bir grup olsa bu iş için daha çabuk çözülür

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3782 yazan engin
bence havanda su dövüyoruz hiç bir şey olmaz bunlardan

ÖLÜMÜNE DEĞİL YAŞAMAK İÇİN ÇALIŞ

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3790 yazan kawastr
"Havanda su dövmek"
Ne kadarda güzel özetlemiş durumumuzu...
Allahtan ümit kesilmez ama bazen bu işin olamayacağı fikri oturuyor beynime ve kalkmıyor...

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3894 yazan penguen
SENDİKALAR KONUSUNDA SAKIN ÜMİTLENMEYİN
EMİN OLUN BİZLER ASLA ÖNCELİKLERİ OLMADIK ONLARIN..
VE SENDİKALAR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ GEÇİŞTİRİCİ CEVAPLAR VEREREK
BAKIN BİZE BUNU YAPTIK HAVALARINDALAR
...
SENDİKA OLAYI YALAN
EN BÜYÜK GÜÇ BİZLERİN Bİ ARAYA GELMESİ.

istanbul il emniyet müdürlüğü kadrosunda 7 yıldır teknisyen yardımcısı

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3897 yazan birgul
Hep merak etmişimdir, memur sendikaları olmasaydı eğer, şimdiki durumundan daha kötü durumda kim olurdu diye. Kendi adıma hiç bir yararlarını görmedim. Hele, 175 TL taban aylık artışı herşeye tuz biber oldu. Emekli olana kadar asla sendika üyesi olmamaya karar verdim.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.393 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.