logo yeni

BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3712 yazan eskici_373
SEVGİLİ ARKADAŞLAR 28 KASIM 2013 TARHİNDE SENDİKALARLA HÜKÜMET ARASINDA DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞINDA BAKAN FARUK ÇELİK BAŞKANLIĞINDA KAMU DANIŞMA KURULU YAPILACAKTIR HATIRLAYACAĞINIZ ÜZERE 60 MADDE VARDI BUNLARDAN İKİ TANESİ HİZMETLİLERE EK GÖSTERGE İLE BİR DEFAYA MAHSUS SINAVSIZ GEÇİŞTİ ŞİMDİ LÜTFEN HERKES ELİNDEN GELENİZ YAPSIN NECDET UNÜVARDA ÇALIŞMA YAPMALIYIZ DEMİŞTİ İL BAŞKANLARINA İLÇE BBAŞKANLARINA MÜLLETVEKİLLERİNE BİLDİĞİNİZ BULABİLDİĞİNİZ HERKESE MAİLLE TWİTERLA ULAŞMAYA ÇALIŞSIN EN AZINDA BU DANIŞMA KURLUNDA GÜNDEME ALINMASINI SAĞLIYALIM.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3713 yazan NEDVED
OKEY..

TİWİTER-E-MAİL VE TLF V.S TÜM İLETİŞİM KANALLARINI ZORLUYACAM.

BİZZAT İL BAŞKANLIĞINA DA GİDECEĞİM.

MECLİS MİLLETVEKİLLERİN TLF VE.S İLE DE ULAŞMAYA ÇALIŞACAM.

DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞINA DA E-MAİL ÇEKECEM.

HAKİKATEN UĞRAŞMALIYIZ ARKADAŞLAR.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3714 yazan QIRIX
Elimden,dilimden ne gelirse yapacağım.ben umud ediyorum akparti bizi görecek.

Terörle ve onun ayağı olan tüm muhattaplar ile müzakere eden bir parti elbette bizi görmek zorunda.b

Bir gecede yılların kangren yarası olan başörtü sorununu çözen bir parti elbette yhs ile ilgili bişeyler yapmak zorunda.

yalnız bağırdımı insanları önünde esas duruşa getiren,astığı astık kestiği kestik olan, kendi işinden başka her işe karışan- burnunu sokan o kodaman paşaları işledikleri curümlere göre hukuk karşısında boyun eğdiren Akparti biz yardımcı hizmetler sınıfını da görmek zorundadır.

moder çağın resmi köleleri olan bizlerin devlet eliyle kast siztemi içerisinde tutulmasına elbette akparti göz yummamalıdır.

kısaca ya akparti bizi görecek, yada biz seçimde onları görmeyeceğiz.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3716 yazan nuri_26
seçime kadar ne oldu oldu daha olmaz zaten sayın vekilimizde konuşmasını yapsa şuaralar mükemmel olcak

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3718 yazan eskici_373
85 millet vekilini takip ediyorum twieterda kimi bulduysam yazdım arkadaşlar ama ne yazıkki daha bir sonuç alamadım her gün yazıyorum

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3722 yazan bababaris
Necdet Ünüvar sendikalardan beklediğim rapor gelmeye başladı. Üniversite mezunu hizmetlilerin durumunu araştırıyorum diyor. Ön lisans ve lise mezunlarını es geçme peşindeler.

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3723 yazan eskici_373
nerde yazmış babaris

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3727 yazan eskici_373
ARKADAŞLAR BU TWETER IN İLK MEYVESİDİR BÜTÜN GECEMİ VERDİM AMA NİHAYET SAYIN VEKİLİM BİR ŞEYLER SÖYLEYEBİLDİ....

Necdet Ünüvar ‏@necdetunuvar 1 sa
4- Geçenlerde Türk Sağlık Sen'in ziyaretimde gündeme gelen Üniversite mezunu hizmetli kardeşlerimize ilgili sendikalardan bilgi istemiştim.
Yanıtla Retweetle Favorilere ekle Daha fazla Kapat
2
FAVORI Hakan Tanatar-#AKGürkan Özkaynak
6:55 PM - 19 Kasım 13 · Detaylar
ayselbaşaran ‏@ayselbasaran Protected Tweets 1 sa
@necdetunuvar Sayın vekilim bütün memur forumları sizin bir cümlenizle çalkalandı düşünün artık ne kadar çok umutsuzluğa düşmüşüz
Yanıtla Sil Favorilere ekle Aç

Tweet metni
@necdetunuvar adlı kişiyi yanıtla
Gizle Resim bağlantı olarak görünecek
4- Geçenlerde Türk Sağlık Sen'in ziyaretimde gündeme gelen Üniversite mezunu hizmetli kardeşlerimize ilgili sendikalardan bilgi istemiştim.
Yanıtla Retweetle Favorilere ekle Daha fazla Aç
@necdetunuvar 15 senedir tek bir sorunumuz çözülmedi en düşük maaş bizde ek göstersi olayan bizde yükselme hakkı elinden alınan bizde
@necdetunuvar Sayın vekilim değerli hocam sendikaların hepsini aradık hepside biz gönderdik dediler bize acaba gönderdiler mi size
6- Güçlü iktidardan beklentilerin yüksekliğini anlıyorum ama bir konunun enine boyuna değerlendirilmeden çözülemeyeceğini takdir edersiniz.
Ekrem ÇELEBİ ‏@ekremcelebi4 1 sa
Plan ve Bütçede Adalet Bakanlığının Bütçesi görüşülüyor
Yanıtla Retweetle Favorilere ekle Daha fazla Türkiye konumundan
5- Bugün ilk rapor (ön rapor) MemurSen'e bağlı Sağlık-Sen'den geldi. Diğer sendikaların da raporu gelince ilgili birimlerle görüşeceğim.
3- Hiçbir konu araştırılmadan, konu bütün boyutlarıyla ve ilgili bütün taraflarla görüşülmeden çözülmez. Eksik bilgi, eksik çözümdür.
@necdetunuvar Sayın vekilim ç bu engelli lisans mezunu hizmetlilerinde problemlemlerini çözeceğine inanıyoruz inanın tek umudumuz siz kaldnz

Daha
3 yıl 2 hafta önce - 3 yıl 2 hafta önce #3729 yazan NEDVED
AYSEL BAŞARAN ADLI ARKADAŞIMIZ NEDEN SADECE LİSASNS MEZUNLARINI KASTEDEREK KONUŞUYOR Kİ.

BUNCA LİSE VE ÖNLİSASN MEZUNLARI VARKEN?

NİÇİN SADECE LİSANS....

ÖNLİSASNS MEZUNLARI DA ÜNİVERSİTE MEZUNU DEĞİL Mİ?

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Son Düzenleme: 3 yıl 2 hafta önce yazan NEDVED.

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3734 yazan er_en
ön lisans mezunuyum ama lise mezunlarını es geçemeyiz sadece ünüversite mezunları sözü bizi bölmek ve mücadelemizi güçsüz kılmaktan ileri gitmez

Sayfa oluşturma zamanı: 0.361 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.