logo yeni

**TÜM YHS PERSONELİ İVEDİ BUNU YAPMALI**

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3537 yazan NEDVED
ARKADAŞLAR ESKİ FORUM SİTEMİZDE ÜNİVERSİTE 10 RUMUZLU ARKADAŞIMIZ BİZE ACİL YAPMAMIZ GEREKENLERİ SIRALAMIŞ.DOLAYISIYLA ACİLEN BU İCRAATLARA GİRİŞMELİYİZ ŞÖYE Kİ :

Sağlık, Aile, Çalışma Ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı NECDET ÜNÜVAR'a Mesaj

Sağlık, Aile, Çalışma Ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı NECDET ÜNÜVAR

https://twitter.com/necdetunuvar twitter hesabında şunu diyor. ''Hizmetli kardeşlerimizle ilgili açıklamamız.. Bu konuyu detaylı çalışmalıyız. Sendikalardan rapor bekliyorum.'' diye yazmış.Ben Twitter üzerinden bakana mesajımı yazdım.

Sonra http://necdetunuvar.com.tr/ sitesine girip talep yazan yerden de kendisine yazdım.

Madem adam sendikalardan rapor bekliyor arkadaşlar sendikaların bu güne kadar ne yaptığını az çok anlamışsınız. Bence hizmetlilere yönelik çok şey yapmadılar.Hizmetli olup memur olmak isteyenler biz zahmet
https://twitter.com/necdetunuvar vehttp://necdetunuvar.com.tr/Adreslerinden Komisyon başkanına yazsınlar.
Adam açık açık diyor hizmetlilerle ile ilgili çalışma yapmamız lazım.

Sendikalardan rapor bekliyorum diyor.

Bizi bizden başkası iyi anlatamaz. Sendikalar yerine biz harekete geçelim.

Sağlık, Aile, Çalışma Ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı NECDET ÜNÜVAR

•https://twitter.com/necdetunuvar twitter hesabında şunu diyor. ''Hizmetli kardeşlerimizle ilgili açıklamamız.. Bu konuyu detaylı çalışmalıyız. Sendikalardan rapor bekliyorum.'' diye yazmış.
Ben Twitter üzerinden bakana mesajımı yazdım.

Sonra http://necdetunuvar.com.tr/ sitesine girip talep yazan yerden de kendisine yazdım.

•Madem adam sendikalardan rapor bekliyor arkadaşlar sendikaların bu güne kadar ne yaptığını az çok anlamışsınız. Bence hizmetlilere yönelik çok şey yapmadılar.
Hizmetli olup memur olmak isteyenler biz zahmet

•https://twitter.com/necdetunuvar ve
•http://necdetunuvar.com.tr/
Adreslerinden Komisyon başkanına yazsınlar.

Adam açık açık diyor hizmetlilerle ile ilgili çalışma yapmamız lazım.

Sendikalardan rapor bekliyorum diyor.

Bizi bizden başkası iyi anlatamaz. Sendikalar yerine biz harekete geçelim.

+90 (312) 420 53 55 fax numarası ben araım kendisini fax çekin ve sorunlarınızı anlatın dedi

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3538 yazan NEDVED
ARKADAŞLAR BİŞEYLER YAPMALIYIZ. BU FAKS OLUR,TWİT OLUR E-MAİL OLUR, BİZZAT GİTMEKLE OLUR V.S

ARKADAŞLAR NECDET ÜNÜVAR AÇIK AÇIK DİYOR BİR ÇALIŞMA YAPILMASI LAZIM.DOLAYISYLA BİRLİKTE HAREKET ETMEMİZ LAZIM.

YOGUN BİR İLETİŞİM BOMBARDIMANINA SOKAMAMIZ LAZIM TÜM BU İŞLE ALAKALI OLAN HERKESİ.

İYİ ÇALIŞIRSAK KOPARIZ GİBİME GELİYOR.

HAKKIMIZI ALMAMIZ İÇİN ÇOK ÇABALAMALIYIZ ÇOK.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: QIRIX

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3539 yazan QIRIX
Ben bu çırpınışlarımızın bişeyler getireceğine inanıyorum lakin bu son demde fazaca uğraş vermemiz lazım diye düşünüyorum.

şunun şurasında seçimelere ne kaldı ki.

zaten böyle giderse yhs sınıfının Akpartiye vereceği-vermeyeceği oyun rengi şuan net.

Akparti biz yhs için bişey yaparsa değişir yoksa kendileri kaybeder.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3543 yazan akdenizli81
Arkadaşlar konu ile ilgili ben Necdet Beye yazdım Mehmet ŞİMŞEK ve Faruk ÇELİK Bey e yazdım ayrıca Gökhan İLERİ olarak T.B.M.M. nie e dilekçe yazdım ona destek vermenizi bekliyorum ayrıca Cumhurbaşkanlığı makamına e dilekçe yolladım sizlerin desteklerini bekliyorum

Daha
3 yıl 3 hafta önce - 3 yıl 3 hafta önce #3544 yazan akdenizli81
//Edit Ferhat,
Son Düzenleme: 3 yıl 3 hafta önce yazan Ferhat_10. Sebep: flood

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3547 yazan bababaris
Elimden geleni ben de yapıyorum. Lise mezunu engelli bir hizmetliyim. Lütfen siz üniversite mezunları da bölünmeyin liselilerle ayrışmayın. Genel idari hizmetler için talebimiz lise ve üstü öğrenim sahibi olanlar için diye devam etsin.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3549 yazan NEDVED
AYNEN, AYRIŞMA YOK. HEDEFİMİZ LİSE VE ÜSTÜ TÜM YARDIMCI HİZMETLER SINIFININ GİH VEYA TH SINIFINA ALINMASIDIR.

AMA LÜTFEN HERKES ELİNDE GELENİ YAPSIN.

BİR TİWİT ATMAK BU KADAR ZOR OLMASA GEREK.BİR E-MAİL ÇEKMEK BU KADAR KASMASA GEREK. EMİN OLUN ARKADAŞLAR TOPLAMDA 1 Dk. MIZI ALMAZ..

HAYDİ BUYRUN MÜCADELAYE...

YA BİZ KAZANACAĞIZ= AKPARTİ KAZANACAK

YA DA BİZ KAYBEDECEĞİZ= AKPARTİ DE KAYBEDECEK.

O KADAR DİYORUM SELAMETLE...

bababaris yazan: Elimden geleni ben de yapıyorum. Lise mezunu engelli bir hizmetliyim. Lütfen siz üniversite mezunları da bölünmeyin liselilerle ayrışmayın. Genel idari hizmetler için talebimiz lise ve üstü öğrenim sahibi olanlar için diye devam etsin.

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bababaris

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3550 yazan QIRIX

bababaris yazan: Elimden geleni ben de yapıyorum. Lise mezunu engelli bir hizmetliyim. Lütfen siz üniversite mezunları da bölünmeyin liselilerle ayrışmayın. Genel idari hizmetler için talebimiz lise ve üstü öğrenim sahibi olanlar için diye devam etsin.

Biz sağlamlara bu iş bukadar sıkıntılı ve zor geliyorken engelli kardeşlerimize yapılan-atanılan bu kadro zulum üzerine zulümdür.

Evet mücadelemizde ayrışma yok.Lise de dahil üstü tüm yükseköğrenim görmüş yh sınıfı içindir çabalarımız.

tivitse tivit,başbakana mektupsa mektup,cumhurbaşkanına e-mailse email.

10 yıldır kesintisiz her gün dua ediyorum ve Rahman ve Rahim olan yaradana.ve herhalde dünyada en uzun süreli duasına cevap bekleyen kullardan biriyim.

Diyorum ki; " ya rabbi kurtar bizi bu yardımcı hizmetler sınıfı kadrosundan " Amin.

o yüzden mücadeleyi gerekirse her mecraya çekmek biz 21. yüzyılın kuntakintelerine farzdır.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bababaris

Daha
3 yıl 3 hafta önce - 3 yıl 3 hafta önce #3551 yazan maço
4 yıllık üniversite mezunu 13 yıllık hizmetliyim engelliyim bizim hakkımız yendi 13 yıldan bu yana hergün bir korkuyla gidiyorum işime acaba bu gün ne olacak diye lise mezunu ilkokul mezunu memurun karşısında boynumu bükük çalışıyorum 13 yıl çalışma hayatım boyunca tek bir soru geliyor aklıma allahım ben kime ne yaptım allah düşmanıma bile göstermesin bizi üniversiteyi okumaya teşvik ettiler sonrada yüz üstü bıraktılar sayın ünüvarın haberi yokmu da vasıf arıyor sendikalardan rapor bekliyor hangi sendika arkamızda sendikalara hem bu işe karışmayın diyorlar hemde rapor bekliyor sedkikalar yapacağını yaptı ünüvarın eline faxlayın 2005 toplu görüşme kararını vasıfmış hangi vasıftan söz ediyorlar kpss ile giren memurları görüyoruş şehit atamalarını görüyoruz bunlar zaman kazanmayamı çalışıyor herşeye amin diyen parti bize gelince bismillah diyor söze yeni başlıyorum der gibi
Son Düzenleme: 3 yıl 3 hafta önce yazan maço. Sebep: yaz b0k oku b0k bir sıfır fazla sil b0k

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3552 yazan eskici_373
Consumer key/secret yapılandırması geçersiz

Sayfa oluşturma zamanı: 0.370 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.