logo yeni

ARKADAŞLAR BÖYLE BİR ŞEY YOK YA!!!!!

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3465 yazan mtuncer_06
:S http://www.memurlar.net/haber/426581/ HABERLERİ GÖRDÜM ŞOK OLDUM

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3466 yazan mtuncer_06
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon Başkanı Necdet Ünüvar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, internet üzerinde, "Kamudaki hizmetliler memur mu oluyor?" başlığıyla haber yayımlandığını ve söz konusu haberde, "kamuda görev yapan 107 bin 464 hizmetlinin beklediği memur kadrosuna atanmak için çalışma yapılması gündemde" içeriğine yer verildiğini söyledi.

Türk Sağlık-Sen heyetinin kendisini ziyaretinde böyle bir konunun gündeme getirildiğini, ancak "hizmetlilerin memur kadrosuna atanması için bir çalışma yapıldığına" dair kendisinin bir açıklaması olmadığını belirten Ünüvar, şöyle konuştu:

"Basında, sendika üzerinden, hizmetlilerin memur yapılmasına dair teklifimizin olduğuna dair açıklama var.

Geçenlerde sendika heyeti beni ziyaret etmişti. Torba yasa ile ilgili konular gündeme geldi. Görüşmenin sonlarına doğru, sendika yetkililerinden biri, hizmetlilerin kadroya alınmasına ilişkin bir konu gündeme getirdi.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3467 yazan mtuncer_06
Ben de 'Bu konu ilk defa gündeme geliyor. Bu konuya bir bakalım, ne kadar kişi var, kaçı memur olma vasfını taşıyor?" dedim.

Ancak, "Hizmetliler memur mu oluyor? Memurlarla ilgili teklif mi var?" şeklinde benim adıma atfen haberler yapılmış. Böyle bir teklifimiz yok. Sadece, sendika heyetinin ziyareti esnasında, 'hizmetlilerin durumu ile ilgili elinizde rapor varsa onları gönderin' dedim. Bu ifademiz, kamuoyuna yanlış şekilde yansıtılmış.

Hizmetli kardeşlerimiz de devletimizin görevlileri. Onlarla ilgili de şayet lisans, ön lisans mezunu varsa tabii ki onları da daha işlevsel oldukları yerlerde değerlendirmemiz bizim görevimiz. Çünkü biz devlette verimliliği esas alan iktidarız. Ancak, bunun için bir teklimiz gündemde değil."

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3468 yazan mtuncer_06
BUYRUN BURDAN YAKIN

Daha
3 yıl 3 hafta önce - 3 yıl 3 hafta önce #3469 yazan çetinkaya
iktidar bizi gözden çıkardı arkadaşlar bizde iktidarı gözden çıkralım

bimer e akim e defalarca yazı yazdım yardımcı hizmetlerin kapatılması için tenezzül edip cevap bile vermediler
Son Düzenleme: 3 yıl 3 hafta önce yazan çetinkaya.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3470 yazan çetinkaya
bu süreçte hizmetlilere sahipçıkan başta sayın editör ve değerli vekillerimize çok teşekkür ederim

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3471 yazan NEDVED
BAKINIZ DÜN AYNEN BEN BÖYLE DEMİŞTİM. HATTA BAZI ARKADAŞLAR UMUDUMUZU KIRMA,HEVESİMİZİ KURSAĞIMIDA BIRAKMA DİYE BANA SİTEMDE ETMİŞTİ.

ŞİMDİ GELDİNİZ Mİ SÖZÜME?

İŞTE DÜN SÖYLEDİKLERİM...

BUNUN NERESİ MÜJDE?

BEN YAKLAŞIK NEREDEYSE 2 HAFTA ÖNCE BU HABERİ SAĞLIK HABERLERİ VEREN İNTERNET SİTELERİNDE OKUDUM.

HEM BİZ MEMUR DEĞİLMİYİZ AYNI ZAMANDA?

BU HABERLER BİZİM GAZIMIZI ALMAK İÇİN UYDURULAN HABERLERDİR.

BUNA BAŞARI OLARAK BAKMAK İSE SAFLIKTIR.
[/b]

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: QIRIX

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3472 yazan nuri_26
arkadaşlar bunun için memurlar nete mail atalım sürekli anasayfada yaınlanmasnı saglayalımm

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3473 yazan QIRIX
Hakikaten NEDVED, dün aynen bunları söylemiştin. Helal olsun NEDVED sana, gerçekten AKPARTİ iktidarını iyi tanımışsın.

ayrıca açıklamada bir husus dikkatimi çekti. eğer böyle bir çalışma olursa bu çalışma önlisans ve lisans mezunlarını kapsayacağını belirtmiş ki bu hususta dikkat çekici.zira :

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon Başkanı Necdet Ünüvar, AA muhabirine yaptığı açıklamada,Hizmetli kardeşlerimiz de devletimizin görevlileri. Onlarla ilgili de şayet lisans, ön lisans mezunu varsa tabii ki onları da daha işlevsel oldukları yerlerde değerlendirmemiz bizim görevimiz. Çünkü biz devlette verimliliği esas alan iktidarız. Ancak, bunun için bir teklimiz gündemde değil."

demiş.

NEDVED yazan: BAKINIZ DÜN AYNEN BEN BÖYLE DEMİŞTİM. HATTA BAZI ARKADAŞLAR UMUDUMUZU KIRMA,HEVESİMİZİ KURSAĞIMIDA BIRAKMA DİYE BANA SİTEMDE ETMİŞTİ.

ŞİMDİ GELDİNİZ Mİ SÖZÜME?

İŞTE DÜN SÖYLEDİKLERİM...

BUNUN NERESİ MÜJDE?

BEN YAKLAŞIK NEREDEYSE 2 HAFTA ÖNCE BU HABERİ SAĞLIK HABERLERİ VEREN İNTERNET SİTELERİNDE OKUDUM.

HEM BİZ MEMUR DEĞİLMİYİZ AYNI ZAMANDA?

BU HABERLER BİZİM GAZIMIZI ALMAK İÇİN UYDURULAN HABERLERDİR.

BUNA BAŞARI OLARAK BAKMAK İSE SAFLIKTIR.
[/b]

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3474 yazan NEDVED
BURDAKİ HABERE YORUM YAPAN ARKADAŞLAR NE KADAR DOĞRU SÖYLEMİŞ:

Öyle mi? O zaman niçin önlisans ve lisans mezunu hizmetliler hala tuvalet yıkıyor,paspas çekiyor,çay taşıyor? Yani önlisans ve lisans mezunu çay taşırken,tuvalet yıkarken,paspas çekerken daha mı işlevsel?Demek ki sizin söylediğiniz ile uygulamalarınız birbiriyle örtüşmüyor.yıllardır bu ülkeyi yönetiyorsunuz ya o zaman sizi önlisans ve lisans mezunu yardımcı hizmetler sınıfı personelini Gih Sınıfına almaktan alıkoyan ne?Sizler belediyeye torpille girenleri kadroya aldnız,KPSS'siz diyanette çalışan vekil imamalarıda kadroya aldınız da bir yardımcı hizmetler sınıfı memurlarını almak mı zor geldi size? Peki seçimlerde görüşürüz.Bekleye dur Akparti, bekleye dur.

Sayın necdet ünivar, demişsin ki: Hizmetli kardeşlerimiz de devletimizin görevlileri. Onlarla ilgili de şayet lisans, ön lisans mezunu varsa tabii ki onları da daha işlevsel oldukları yerlerde değerlendirmemiz bizim görevimiz. Çünkü biz devlette verimliliği esas alan iktidarız. Ancak, bunun için bir teklimiz gündemde değil." bu kadar önlisans ,lisans hatta yüksek lisans mezunu himetlileri niçin asıl işlevsel oldukları yerde çalıştırmıyorsunuz? 12 yıldır iktidarsınız madem,sizi engelleyen ne? Ben şahsen sizin değil yapacaklarınıza, söylediklerinize bile güvenmiyor inanmıyorum.seçimlerde görüşürüz ey Akparti.....

madem devlette verimliliği esas alıyorsunuz ve açıkça önlisans ve lisans mezunlarının daha işlevsel oldukları yerde değerlendirmemiz lazım diyorsunuz sa 10-12 yıldır iktidarsınız niye bişey yapmadınız bugüne kadar? sizin işiniz gücünüz biz yardımcı hizmetler sınıfını kandırmak.Ama seçimlerde yardımcı hizmetler sınıfının akparti iktidarına süprizleri olacak,şüpheniz olmasın.

Aslında içimden öyle şeyler geçiyor ki Türkiye de İdam edilip Avrupa İnsan hakları Mahkemesince 2013 İnsan hakları Madalyası alacak... Kölelik peygamberimiz zamanında kalktı diyenler Kölelik kalkmadı. Tahsilli kölelik geldi. Kimsenin de dini imanı takmadığı ortada.

sindire bildiğiniz tek hızmetler yardımcı hızmetler değilmi meslek lisesini bitirdik önlisans mezunu olduk kendı alanımızda ama hala pas pas çay ve diğer angarya işler yaptırmaya devam emniyette ınsanların egosunu duzeltmesı ıcın hizmet dalında olan yardımcı hizmetler bu hükümetten çok beklentılerımız oldu ama sadece sulu dilimi ver gönder hakkımı helal etmıyorum sizlere

mtuncer_06 yazan: :S http://www.memurlar.net/haber/426581/ HABERLERİ GÖRDÜM ŞOK OLDUM

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Sayfa oluşturma zamanı: 0.396 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.