logo yeni

TARAFSIZLIK

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3441 yazan YUSUF
Merhaba arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla memurunyeri.com tarafsız ve de yapması gerekeni yapıyor. Bu zamanda tarafsız bir site bulmak zor. Şimdiye kadar hiç bir siteye üye olmadım nedeni ise taraflı yanlı haber yapmaları, burada da yanlı haber görürsem derhal ayrılacağımdan kimsenin şüphesi olmasın, şimdiden site yönetimine duyrulur.
Biz yardımcı hizmetler sınıfını hiç ortamında görüp sorunlarımızla ilgilenilmediği kanısındayım bunda en büyük suç bizde oldu, çünkü kimse üye olduğu sendikalara yeterince baskı yapmadı, sendikalarda bizleri aidat üye gördü. Tepki verelim bulunduğumuz sendikaları sıkıştırıp bu son çıkan haberlerin üstüne yürümelerini sağlayalım modern köleliğe son...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3452 yazan mtuncer_06
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/ekonomi/101335.aspx yeni haberdir

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3493 yazan mithat

YUSUF yazan: Merhaba arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla memurunyeri.com tarafsız ve de yapması gerekeni yapıyor. Bu zamanda tarafsız bir site bulmak zor. Şimdiye kadar hiç bir siteye üye olmadım nedeni ise taraflı yanlı haber yapmaları, burada da yanlı haber görürsem derhal ayrılacağımdan kimsenin şüphesi olmasın, şimdiden site yönetimine duyrulur.
Biz yardımcı hizmetler sınıfını hiç ortamında görüp sorunlarımızla ilgilenilmediği kanısındayım bunda en büyük suç bizde oldu, çünkü kimse üye olduğu sendikalara yeterince baskı yapmadı, sendikalarda bizleri aidat üye gördü. Tepki verelim bulunduğumuz sendikaları sıkıştırıp bu son çıkan haberlerin üstüne yürümelerini sağlayalım modern köleliğe son...

Ben de aynı düşüncelerle üye oldum. Şimdilik iyi gidiyor. Yanlı haber görürsek paylaşalım tüm üyeler haberdar olsun.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: YUSUF

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3631 yazan Edirneden

YUSUF yazan: Merhaba arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla memurunyeri.com tarafsız ve de yapması gerekeni yapıyor. Bu zamanda tarafsız bir site bulmak zor. Şimdiye kadar hiç bir siteye üye olmadım nedeni ise taraflı yanlı haber yapmaları, burada da yanlı haber görürsem derhal ayrılacağımdan kimsenin şüphesi olmasın, şimdiden site yönetimine duyrulur.

burada bazı arkadaşlar bilir..geçmişte büro memursen üyesiydim..kurumdaki temcilci aracılığıyla yardımcı hizmetler sınıfının sorunlarını defalarca ilettik..hatta aylar önce sendikanın basın temsilcisi geldi..onunla uzun süre birebir konuşmuştum..hep aynı şeyler..önümüzdeki sözleşmede dile getireceğiz..biraz daha sabredin..falan fıstık..hikayeler bütünü..

Sayfa oluşturma zamanı: 0.345 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.