logo yeni

LÜTFEN HERKES BAKSIN

Daha
3 yıl 2 ay önce #167 yazan eskici_373
Sevgili arkadaşlar öncelikle yeni yerimiz hayırı olsun.Bütün arkadaşlarım gibi bende kişisel olarak görevde yükselme 2005 mütabakat metni gibi konularda kişisel bi çaba içerisindeyim.Bu gün denizli beyağaç ilçesi belediye başkanıyla görüştüm ak partiden kendisi durumumuz izah ettim hükümetin bunu imzaladığını ama bi türlü yerne getirmediğini hatta soru önergeleri verildiğini ama bir çalışma yapılmadığını söyledim.Sayın belediye başkanın söylediği şey şu;Arkadaşlar bir tek benim aramamla olmaz gereğini yapıp sayın milletvekillerine 170000 insanın haklarının verilmesi için gerekeni söylerim ancak muhalefet milletvekillerinin verdiği soru önergeleri her ne kadar doğru isede hükümet bunu kaale almaz bunun için bütün arkadaşlarınız belediye başkanlarına il örgütlerine ilçe örgütlerine millet vekillerine birer syfa yazı ile gitsinler anlatsınlar organize olsunlar türkiyenin her yerinden bu sorun aktarıldığında bu bu örgütler bi şekilde hükümete ulaşırlar şansınız daha fazla olur dedi... görüşlerinizi bekliyorum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #175 yazan Edirneden
bence güzel fikir..herkes 2005 yılında imzalanıp uygulanmayan mütabakattan tutunda yhs nin tüm maduriyetlerini anlatan bir yazı hazırlayıp AKP il başkanlıklarına ulaştırabilir..illaki birilerinin dikkatini çekecektir..

Daha
3 yıl 2 ay önce #309 yazan Ferhat_10
bu konuda örgütlenmek gerek. Eğer bi metin hazırlanırsa bunu ferhatyagan.com/imza adresinde de yayınlayıp daha fazla insana ulaştırabiliriz

Sayfa oluşturma zamanı: 0.350 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.