logo yeni

Bir çalışmada Ak Partiden Arkadaşlar....

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3393 yazan remzigun
http://www.aktifhaber.com/meclis-hizmetlileri-memur-mu-olacak-882833h.htm sayın vekilimize teşekkür ve bilgilendirme mailleri atabilirsek güzel olur. Bizi hatırlayan bir ak partili vekil bulmak inanın zor.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3396 yazan mtuncer_06
YA ARKADAŞ AYNI HABER BİR ÇALIŞMADA AK PARTİDEN DEYİNCE BİZ SABAHTAN BERİ YIRTINIYORUZ.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3398 yazan kawastr
Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar Adana AKP Milletvekili gündeme getirdi bizi... Çalışma yapılmasından bahsetmiş ama sanki sağlık personeli öne çıkmış gibi hissettim ben... Emniyet Müdürlüklerinde ve diğer kurumlarda çalışan biz tahsilli modern köleleri unutmazlar inşallah...

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3400 yazan darajin
inş herkese uygun güzel ve yararlı iş yaparlar x kurumu y kurumu diye ayırmazlar. Bize olurda bir çalışma yapılsa kıskanan ve saygısızca hakaret edenlerde utanır ve kına yakarlar

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3412 yazan murtaza
AKP 11 yıldır iktidarda, YHS 11 yılda ne gördü. Seçimler yaklaşıyor, mağdur olan her kesim gibi YHS'yi de umutlandıracak tekliflere seçime kadar çok şahit olacağız. Sonuçta olumlu bir adım atılacağına ise...:(

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3420 yazan atospatos
bana da öyle geliyor. seçimler yaklaşıyor belli bir vaatler verilip milletin gazı mı alınmaya çalışılıyor.hiç bir hükümetin göstermediği çabayı biz gösteriyoruz imajı verilip seçimlerde sonra bu olayı çözeceğiz denilipte oy kaygısındalar mı bilemiyorum. inş samimidirler. her gün dua ediyorum. sadece belli bir kurumun değil bütün kurumlar için bir çalışma yapılır.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3422 yazan Edirneden

atospatos yazan: bana da öyle geliyor. seçimler yaklaşıyor belli bir vaatler verilip milletin gazı mı alınmaya çalışılıyor.hiç bir hükümetin göstermediği çabayı biz gösteriyoruz imajı verilip seçimlerde sonra bu olayı çözeceğiz denilipte oy kaygısındalar mı bilemiyorum. inş samimidirler. her gün dua ediyorum. sadece belli bir kurumun değil bütün kurumlar için bir çalışma yapılır.

ben de bir yandan seçimin yaklaşıyor olmasına veriyorum bu çalışmayı..neyse biz iyi tarafından düşünelim.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3426 yazan er_en
artık hükümetten yetkili bir ağızdan tüm kurumlardaki yhs içinolumlu çalışmalar yapılıyor bu kadrodaki lise önlisans ve lisans mezunlarını hak ettiği pozisyonlara yerleştireceğiz diye açıklama yapmalarını bekliyoruz sadece açıklama değil içraat istiyoruz yeter artık modern köleliğe

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3429 yazan NEDVED
BUNUN NERESİ MÜJDE?

BEN YAKLAŞIK NEREDEYSE 2 HAFTA ÖNCE BU HABERİ SAĞLIK HABERLERİ VEREN İNTERNET SİTELERİNDE OKUDUM.

HEM BİZ MEMUR DEĞİLMİYİZ AYNI ZAMANDA?

BU HABERLER BİZİM GAZIMIZI ALMAK İÇİN UYDURULAN HABERLERDİR.

BUNA BAŞARI OLARAK BAKMAK İSE SAFLIKTIR.
[/b :unsure: [/i]]

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3430 yazan mtuncer_06
okudunda neden burada paylaşmadın hemen insanlarında hevesini kırma bunlar birer kıvılcım bence ve kıvılcımlardan yangın çıkar.daha önceden çıksaydı elbette bizde okurduk önemli olan gündemde kalmak elbette birisi bu yardımcı hizmetler neymiş diye bizimle ilgilenecektir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.445 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.