logo yeni

TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3085 yazan Ferhat_10
arkadaşlar bildiğiniz gibi narmenx in gayret ve çabaları sonucu sayın vekilimiz mecliste YHS icin bir konuşma yapacak. bununla ilgili çok önemli gelişmeler var ve 1 saate kadar narmenx bu gelişmeleri yazacak. lütfen herkez bu konuyu takipte kalsın ben mobilden baglandıgım için detay yazamıyorum,detayları sevgili narmenx yazacak konuyu takip edin

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3086 yazan narmenx
Arkadaşlar biraz önce Sayın vekilimiz Mehmet Ali EDİBOĞLU'nun danışmanı Nihat Bey ile telefonda görüştüm.Bana aktarılan bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum.Muhtemel olarak perşembe günü vekilimiz Mecliste konuşmasını yapacak.bizlerin can alıcı noktalarda fikirler üretmemiz şart.Bir metin hazırlamamız lazım.Ben PERŞEMBE günü Ankara'da olacağım.Programımız şöyle;

Meclis konuşması yapılırken Yardımcı Hizmetler Sınıfının kaldırılmasına hizmet edecek kurum ve kuruluş yetkililerine haber dar ediliyor,konuşma sonrasında ise bir basın toplantısı yapılacak.bizlerin o gün orada olması gerekiyor.Emin olun ki o gün orada olamayacak kadar büyük mazereti olan ben bile orada olacağım.çünkü Allah izin verirse bir kızım dünyaya gelecek ve bu heran olabilir.Buna rağmen bu önümüze gelen fırsatı da kaçırırsak,bundan sonra ben hiç birşey için çalışma yapmam arkadaşlar.Bizim için bu kadar şeyleri derleyip,toparlayan insanların yanında olamazsak yazıklar olsun bize.diğer taraftan konuşma metni içinde olacak unsurları sizinle paylaşayım;

1- hükümetin 2005 yılında Sayın Mehmet Ali ŞAHİN başkanlığında verdikleri söz işlenecek
2- Engelli kardeşlerimizin zaten zor olan şartları bu sınıfa verilmesi ile daha da zor şartlara maruz bırakıldıklarını
3- Odacılık,çaycılık ve paspas çekmek bir ceza şekli olarak verilmeye başlandığı bu günlerde bu sınıfta görev yapan herkesin cezalandırıldığı gerçeğinin ortaya çıktığını
4- 657 de belirtilen hizmet sınıflarının içinde meslek sınıfı olarak kabul edilmeyen tek sınıf özelliği taşımakla birlikte,devletin itibarına yakışmayan bir sınıf olarak da ön plana çıktığı konusu vurgulanacaktır.

Bu yüzden mutlaka bizlerin ankarada olması zorunluluğu kaçınılmazdır arkadaşlar.Bilgilerinize.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3088 yazan blut_
inşalhh bu biz yhs sınıfında olan arkadaşlariçin bir fırsat olurda erilen sölzer yerine getitilir emegi geçen herkeze çok teşkler eder tüm yhs sınıfını perşembe günü ankarada millt vekilimize bizlere destek için bekliyoruz

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3089 yazan narmenx
Normalde bu kadar mağdur olmuş olsa,şimdiye çoktan 10 kişinin cevap yazmış olması gerekirdi diye düşünüyorum.Ama sadece bir kişi cevap yazdı.Ben de verilen cevap sayısına göre metni hazırlıcam,kimse alınmasın arkadaşlar.Benim her seferinde forumda birşeyler yazmadığıma bakmayın,ama bu işin arka perdesinde boş durmadığımızı eminim geldiğimiz noktadan anlıyorsunuz.Şimdiye kadar hiç bu kadar ciddi bir yaklaşım olmuş muydu?Arkadaşlar özellikle Ankara ekibi nerede?Ben perşembe günü Ankara'da yanımda azımsanmayacak bir sayı görmek istiyorum.Yapılacak basın açıklamasında sayın vekilin yanında olmak için azımsanmayacak bir grup lazım bana.

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3090 yazan Ferhat_10
bakın arkadaşlar, YHS sınıfı ile ilgili yapılan en önemli çalışmalardan biridir sayın vekilimizın konuşma yapması. eğer bu fırsatta kaçarsa artık kimse bu iş için kendini yormaz, yormaz çünkü destek gelmediği sürece birşeyler yapmaya çalışan insanların hevesi ve güveni sarsılır ve yeni bir adım atmaz! tüm arkadaşlarinıza bu konuyu iletin twitter ve facebook gibi sosyal paylasım sitelerine bu konunun linkini verin. gün birlik,beraberlik ve YHS icin destek olma günüdür. artık tüm kozları oynamanın zamanı geldi...

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3091 yazan NEDVED
Allah'ın izniyle o gün orda olacağız. Mazeret yok arkadaşlar herkes gelmeli

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3093 yazan blut_
narmenx şu an takipeden olmadıgını düşünüyorum pazartesi sbaha tahminçe çokca destek geleçektir inşalhh .birde aklıma gelmişkene 170 bin yhs sınıfının oldugunu söyleniyor kaç kişi bu haberlerden hbardar yada nasıl birlik içinde olunablilir.170 bin kişiden kaçı takip ediyor yada olyı çiddiye alıyor

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3095 yazan Ferhat_10
bu konuda gereken destek gelmezse önce,bizler için o kadar çalışma yaparak mecliste konuşacak ve sonra da basın toplantısı yapacak olan sayın vekilimiz sonrasında, bu konuda tartışmasız en çok çabalayan narmenx ve en nihayetinde tüm YHS için büyük hayal kırıklığı olacaktır,bilginize...

Daha
3 yıl 4 hafta önce - 3 yıl 4 hafta önce #3096 yazan narmenx
TEÇ-SEN ve diğer sivil toplum kuruluşlarına da bildirin arkadaşlar.Herkes heryerden duysun.Ankara'da toplanmamız şart.Bu fırsat,tarihi bir fırsattır bir daha asla böyle bir fırsat gelmez.

blut_ yazan: narmenx şu an takipeden olmadıgını düşünüyorum pazartesi sbaha tahminçe çokca destek geleçektir inşalhh .birde aklıma gelmişkene 170 bin yhs sınıfının oldugunu söyleniyor kaç kişi bu haberlerden hbardar yada nasıl birlik içinde olunablilir.170 bin kişiden kaçı takip ediyor yada olyı çiddiye alıyor

Son Düzenleme: 3 yıl 4 hafta önce yazan narmenx.

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3097 yazan darajin
İnşallah çabalarımız sonuçsuz kalmayacaktır..Allah yüzümüze gülsün ve çabaları olan tüm kardeşlerimize allah razı olsun

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Sayfa oluşturma zamanı: 0.392 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.