logo yeni

MEB ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ SINAV TAKVİMİ AÇIKLANDI

Daha
3 yıl 1 ay önce #2986 yazan çetinkaya
meb in sitesinde şube müdürlüğü sınavı takvimi yayınlandı diğer ünvanlar sınavda yok bilgilerinize

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2988 yazan esesli
zaten onu başta söylediler çetinkaya : kademeli olarak yukarıdan aşşagıya dogru inecek diye bizim sınav 2014 e kalır muhtemelen

Daha
3 yıl 1 ay önce #2989 yazan çetinkaya
mayıs ayı gibi tahmin ediyorum ben 2010 daki sınav o ylarda olmuştu galiba

Daha
3 yıl 1 ay önce #2992 yazan esesli
nanip artık olsun da onuda bekliycez

Daha
3 yıl 1 ay önce #2999 yazan osman1
Görevde Yükselme Genel Yönetmeliğinde yapılan son değişikliklere bakıldığında, esas amacın müdür atamaları olduğu, aslında diğer personeli düşünerek adım atılmadığı görülmektedir. MEB'in de yıllardır tek gayesi Şube Müdürlüklerine istedikleri kişileri atamaktı. Sınavı da bu sebeple açtılar. Başka unvanlar çok bekleyecek gibi görünüyor.

Daha
3 yıl 1 ay önce #3002 yazan metinc
Sanki adamların cebinden çıkıyor kadro. Babalarının çiftliği gibi yıllardır sınav açmıyorlar kimsenin umrunda değil.

Daha
3 yıl 1 ay önce #3012 yazan emircan alim
hayırlı olsun darısı başımıza :blush:

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3256 yazan çetinkaya
sayın arkadaşlar ben meb in gys sınsvı için pegem yayınları 2013 meb kitabını aldım internette 2014 meb kitabı satışa çıkmış aralarında büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum ancak benim kitapta şube müdürlüğü ve diğer ünvanlar yazıyor ekstradan dersler var galiba bu konu hakkında bilgisi olan varmı

Sayfa oluşturma zamanı: 0.339 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.