logo yeni

**YHS = AFFERİN BİZE ; AYNEN BÖYLE DEVAM EDELİM !!!**

Daha
3 yıl 1 ay önce #2937 yazan NEDVED
Bu serkeşliktir,bu ne uyanmaz uykudur,Bune dingil hayattır arkadaşlar?

Yahu insan günde birkez bile olsa, bu foruma girip iki kelime yazmaz mı?

Bu kadar mağduriyet,baskı ve eziyet üzerimizdeyken ve dahi zaman aleyhimize işlerken, en basitinden hakkımızda hiçbir olumlu bir hareket yokken; nasıl olur bu kadar rahat oluruz?

Ne Başbakana verdirtiğimiz soru önergesi, ne de çalışma ve milli savunma bakanlığına verdirtiğimiz soru önergeleri kale bile alınmazken,cevap verme tenezülünde dahi bulmazken hükümet;

bilahare 2002 yılından beri iktidar olan Akparti bizlere en basitinden ek gösterge hakkımızı dahi vermezken,(ki her ay 82 tl kaybımız var-yıla-yıllara vurun bakalım ne kadar zarardayız) bizler sanki ortalık güllük gülistanlıkmış gibi yaşıyoruz!!!

Daha önce uyarmıştım; demiştimki biz yh sınıfını tamamiyle kapsayacak birşeyler olması lazımdır diye nida da bulunmuşken,aksi yöndeki kurumlar bazında yapılacak her görevde yükselme sınavı ki içimiz en iyilerini koparacak bizi yalnızlığımız ve biçareliğimizle başbaşa bırakacaktır diye burda dem vurmuştum. niteki MEB bu kasım-aralık ayında görevde yükselme yapacak ve bu yaşadığımız mağduriyetleri haykıran en fetbazlarımız bizden koparılacak, yine yapa yalnız kalacağız biliyormusunuz?

Oysaki bakın emniyet teknisyen yrd. ve üniversitede-maliyede v.s kurumlarda çalışan yh sınıfı kardeşlerimiz nerdeyse 10 yıl etti görevde yükselme yükselme yüzü gördüğü yok.

beraber mücadele zeminimiz kayboluyor. bireyselleştikçe yalnızlaşacağız.

Görüyorsunuz Akparti rengini verdi.
Bize açık açık dedi ki : Sizi kale bile almıyorum dedi.

Bizde de adam akıllı bir mücadele olmayınca halimiz ortaya çıkıyor ayan beyan.en fazla yh sınıfının bulunduğu il ankara istanbulken bu forumda ankara ve istanbuldan yazışan 5 kişi dahi yokuz yahu?

Ve en nihayetinde böyle devam edersek işimiz yaş arkadaşlar.

Lütfen sizden istirham ediyorum şu forum sayfasını aktif tutalım.
Elimizde bir Ankara'ya gitme kozumuz kaldı.Lütfen herkes taşın altına elini koysun.

Şu Ankaraya meclise gitme işini hal edelim. ve şu forumu lütfen aktif tutalım........

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: QIRIX

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2951 yazan murtaza
NEDVED çok haklı düşüncelerini ifade etmiş. Bu yazılanlardan hareketle, bazı arkadaşlar belki kızacak ama, şu ifadeyi de kullanmak istiyorum. "toplumlar layık olduğu şekilde yönetilirler"

YHS'nin mücadele azminin, gücünün ne kadar olduğunu görenler, ona göre çözüm üreteceklerdir. Güç az ise çözüm de ona göre olacaktır. Ne kadar haklı olursanız olun, dile getirilmedikçe maalesef kimse doğrudan doğruya görmeyecektir bunu.

4 terörist, vatan haini istediklerini yaygara çıkararak şöyle ya da böyle alırken, kamu kurumlarının yıllardır en ağır yükünü çeken, eğitimleriyle uygun çalıştırılmayan, en düşük ücrete reva görülen YHS personeline ise ....

Daha
3 yıl 1 ay önce #2953 yazan çetinkaya
meb deki hizmetlileri sınav vaadi ile susturdular ortada sınav yok yarın bir başka bakanlıkta sınav vaadi olur giderek bölünürüz tüm hizmetliler tek yürek olmazsa bu iş olmaz

Daha
3 yıl 1 ay önce #2954 yazan QIRIX
NEDVED HAKLI, EDİRNEDEN HAKLI........

BENCEDE BİZİM TEK İLACIMIZ,DERTLERİMİZE DERMANIMIZ BİRLİKTE HAREKET ETMEKLE SONUÇ BULACAKTIR
SAYIMIZ KAÇSA KAÇ..İSTER 5 KİŞİ 10 KİŞİ FARK ETMEZ.10 KİŞİYLEDE OLSA ANKARAYA GİTMEMİZ LAZIM.

BAKIN EMNİYETTEKİ POLİSLERE...
ADAMLAR İŞTEN ATILMAK PAHASINA SENDİKLARINI KURDULAR. VE SENDİKA KURUCULARININ HEPSİ MESLEKTEN,POLİSLİKTEN,İŞTENDE ATILDILAR.AMA NO OLDU ; ARD ARDA MAHKEMELERİ KAZANIYORLAR.

ARKADAŞLAR YÜREKLİ OLMAK ZORUNDAYIZ. ÇABALAMAK ZORUNDAYIZ.

AKPARTİ BİZE SARI KART GÖSTERİYORSA; BİZDE HEMEN GARDIMIZI ALIP KIRMIZI KART GÖSTERMELİYİZ SEÇİMLERDE.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
3 yıl 1 ay önce #2955 yazan başkasın
aynen polislere ögretmenlere helal olsun doymuyolar ..bir bir sorunlarını düzeltiyolar sorunu geçtiler ekstralara oynuyorlar..ama biz gittikçe geriliyoruz 10 yıldır bu meslekteyim nokta kadar ilerleme göremedim ..ve su kesinki 'hak verilmez alınır' ama nerde bizde hakkını alacak babayiğitler,çogu öglen yemegim beleşe gelsin yeter bu dertte...arkadaşlar gerçekten tek çare ankara kaldı 10 tane saglam adam toplanıp ankaraya kapı kapı dolaşmaya ..

Daha
3 yıl 1 ay önce #2958 yazan atospatos
kara gün kararıp kalmaz. gün gelir hakkımızı alacağız. denizin dibini değil, göğü de donatsanız raylarla gözüm de beş para değeriniz yok.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2964 yazan arsahmet
ne gerekiyorsa maddi manevi vereceğime namusum ve şerefim üzerine yemin ederim SÖZDE HAK HUKUK DAGITIYORUM DİYENLERLE KARŞILASMAYA HAZIRIM AYRICA MEB DEKİ ARKADASLARA DA SESLENİYORUM GYS SINAVI OLSA DA OLMASADA BİRLİKTE YÜRÜMELİYİZ

Daha
3 yıl 1 ay önce #2965 yazan muna
benim çalıştığım bakanlıkta 2007-2008 de olması lazım sınav açıldı ve yardımcı hizmetli kadrosunda çalışan arkadaşlardan memur kadrosuna geçen arkadaşlar oldu. hatta memur olan arkadaşlarımızdan bazıları uzman bile oldu. şuna katılıyorum yardımcı hizmetli vb görevlerde olup, memur sıfatıyla çalışıp hiç bir şey bilmeyen gereksiz yere masa işgal eden arkadaşlardan çok ta yetenekli olanları mevcut ve bu kişilerin hak ettikleri yerlerde olmaları gerektiğini düşünüyorum.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2982 yazan esesli
evet arkadaşlar dedikleri gibi önce şube müd. görevde yükselme sınavı acılmış durumda inşallah sıra bizede gelecek

Daha
3 yıl 1 ay önce #3052 yazan er_en
burda hergün başımızdan gecen olumsuzlukları yazsak paylaşsak burda fikir alışverşinde bulunsak dertleşsek adam akıllı gündem oluşsa çok iii olur ama

Sayfa oluşturma zamanı: 0.379 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.