logo yeni

meb yapacağı söylenilen gys sınavı doğru mu?

Daha
3 yıl 1 ay önce #2924 yazan maço
bilindiği üzere meb yhs için sınav yapacakmış peki diğer kurumlarda çalışan yhs liler ne olacak üniversite mezunu olup hala daha yhs olarak çalışanlar neden ses çıkartmıyor ben ilk göreve başladığımdan 6 ay içinde bizi eğitime aldılar ve eğitim sonrasında sınava tabi tuttular 90 puan baraj vardı sorularda gys sorularıydı o halde biz çoktan gih geçmemiz gerekiyorken şimdi lisans mezunu olduğum halde 3 yıllık meb çalışanlara bir sınav sizce doğrusu bumu

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2925 yazan çetinkaya
bende meb personeliyim şu ana kadar meb hizmetlilere gys için bir sınav takvimi açıklanmadı.sınsv açılıp açımayacağı şüpheli şube müdürlüğü sınavı kesin yapılacak diğer ünvanlar için bir takvim yok

Daha
3 yıl 1 ay önce #2927 yazan zebani
Sınav kesinde unvanlar beli değil galiba

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #2934 yazan çetinkaya
şube müdürlüğü için 30 kasım tarihi dillerde dolaşıyor ama şeflik ve memurluk için bir tarih sözkonusu değil görevde yükselme sınavının kademeli yapılması planlanıyor önce şube müdürlüğü sonra şeflik sonrada memurluk sınavı yapılacağı söyleniyor ne kadar doğru bimiyorum ama denizlideki sendikalar sadece şube müdürlüğü sınavı için yardımcı kitap dağıtıyor
farklı bir bilgisi olan paylaşsın
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan çetinkaya.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2941 yazan esesli
öncw şube müdürlügü sınavı acacaklar ve alt kadrolara sırayla inilecekmiş sendikadan duydugum böyle ve şube müdürlüğü sınavı için yardımcı kitap dağıtıyorlar sendikalar.başka bilgisi olan varsa paylaşsın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2942 yazan feylesof
Ben hepsini birden açacaklarını düşünüyorum yrı ayrı açmak ayrı ayrı iş demektir. O yüzden bir seferde hepsini bitirmek isterler derim.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
3 yıl 1 ay önce #2952 yazan çetinkaya
bugün milli eğitimde şefle konuştum oda hiyerarşik olarak kademeli sınav olacağını söyledi aralıkta yapıması gereken sınavın ertelendiğini söyledi

Daha
3 yıl 1 ay önce #2985 yazan esesli
evet arkadaşlar dedikleri gibi önce şube müd. görevde yükselme sınavı acılmış durumda inşallah sıra bizede gelecek

Sayfa oluşturma zamanı: 0.339 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.