logo yeni

DEVLETTEKİLER KENDİNE AYAKÇI,HİZMETLİ ARIYOR..

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #2769 yazan alan
Haber Linki MALUM SİTENİN YAPTIĞI HABERE GÖRE BİZE KÖLE OLARAK ÇOK İHTİYAÇLARI VAR.BU DA DEMEK OLUYORKİ ZİHNİYET KÖLE KALMAMIZI İSTİYOR; MEMUR OLMAMIZI DEĞİL.
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan Ferhat_10. Sebep: Link Gizlendi

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2774 yazan maxduro

alan yazan: Haber Linki MALUM SİTENİN YAPTIĞI HABERE GÖRE BİZE KÖLE OLARAK ÇOK İHTİYAÇLARI VAR.BU DA DEMEK OLUYORKİ ZİHNİYET KÖLE KALMAMIZI İSTİYOR; MEMUR OLMAMIZI DEĞİL.

burdanda anlaşılan yhs kalkmayacak devam edecek, köleliğe dewam,

Daha
3 yıl 1 ay önce #2794 yazan esesli
evet haberi bende okudum çok moralim bozuldu oradaki cevap yazan kişilere bende güzel bir cevap yazdım o kişilere umarım yayınlarlar.adamlardaki zihniyete bak babasının uşagıyız ya çay bile getirmiyorlar demiş birisi.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2800 yazan er_en
yhs zulmunu devam ettirmeyi düşünen zihniyetin allah bildiği gibi yapsın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2814 yazan Ferhat_10

esesli yazan: adamlardaki zihniyete bak babasının uşagıyız ya çay bile getirmiyorlar demiş birisi.

çay getirmenin hizmetlinin işinin olup olmadığını bilmeyen adamlar, kalkıp böyle konuşuyolar işte kardeşim. Sonra neymiş iş yaptıramıyoruz. E çay getirmek onun işi değilde ondan yaptıramıyosundur belki! bunu düşünen yok

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 4 hafta önce #3284 yazan T.Y
*

T.Y mesajının içeriği foruma uygun olmadığı için tarafımdan silinmiştir. Bu forum üzerinden sana yapılan ilk uyarıdır. Bu tür mesajların devamiyetinde forumdan uzaklaşıtırılmakla karşı karşıya kalabilirsin.

Ferhat_10
Son Düzenleme: 3 yıl 4 hafta önce yazan Ferhat_10. Sebep: uygunsuz içerik

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3304 yazan elbetbirgün61
getiren getiryo onun eşekliği delikanlıysa bana desin çay getir hayat o kadar ucuz değil karısına söyleyemediğini gelip dairede söyleyen uakal adamlar .. ama bana öyle birşey denilmedi denilemez yürek ister... dairenin içi varsa dışarısı da var

Sayfa oluşturma zamanı: 0.485 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.