logo yeni

üniversiteli hizmetliler

Daha
3 yıl 2 ay önce #151 yazan maxduro
üniveriste okuyan yada mezun olan üniversiteli kardeşlerimizi burda bekliyoruz.... :sick:
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bapir

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #164 yazan Ferhat_10
sen git ataman yapıldı diye üniversiteyi bırak. Ne büyük aptallık yaptığıma nasıl yanıyorum şimdi bi bilseniz .

Daha
3 yıl 2 ay önce #171 yazan eskici_373
Sevgili arkadaşlar öncelikle yeni yerimiz hayırı olsun. (memurunyeri) Bütün arkadaşlarım gibi bende kişisel olarak görevde yükselme 2005 mütabakat metni gibi konularda kişisel bi çaba içerisindeyim.Bu gün denizli beyağaç ilçesi belediye başkanıyla görüştüm ak partiden kendisi durumumuz izah ettim hükümetin bunu imzaladığını ama bi türlü yerne getirmediğini hatta soru önergeleri verildiğini ama bir çalışma yapılmadığını söyledim.Sayın belediye başkanın söylediği şey şu;Arkadaşlar bir tek benim aramamla olmaz gereğini yapıp sayın milletvekillerine 170000 insanın haklarının verilmesi için gerekeni söylerim ancak muhalefet milletvekillerinin verdiği soru önergeleri her ne kadar doğru isede hükümet bunu kaale almaz bunun için bütün arkadaşlarınız belediye başkanlarına il örgütlerine ilçe örgütlerine millet vekillerine birer syfa yazı ile gitsinler anlatsınlar organize olsunlar türkiyenin her yerinden bu sorun aktarıldığında bu bu örgütler bi şekilde hükümete ulaşırlar şansınız daha fazla olur dedi... görüşlerinizi bekliyorum.

Daha
3 yıl 2 ay önce #172 yazan ceydere
benimde tek dersim var ingilizce verdiğim an mezunum

Daha
3 yıl 2 ay önce #223 yazan maxduro

Ferhat_10 yazan: sen git ataman yapıldı diye üniversiteyi bırak. Ne büyük aptallık yaptığıma nasıl yanıyorum şimdi bi bilseniz .

hepimiz aynı aptallık içindeyiz, keşke durumumuz böyle olmasaydı,
gel gör ki hayat keşkelerle yürümüyor..

Daha
3 yıl 2 ay önce #232 yazan Ferhat_10

maxduro yazan:

Ferhat_10 yazan: sen git ataman yapıldı diye üniversiteyi bırak. Ne büyük aptallık yaptığıma nasıl yanıyorum şimdi bi bilseniz .

aynen öyle keşkeler sadece mazide kapalı bir kapı olarak kalıyo arkamızda

Daha
3 yıl 2 ay önce #313 yazan Edirneden

Ferhat_10 yazan:

maxduro yazan:

ARkadaşlar bir açıköğretim fakültesini kazanıp okuyabilirsiniz..hiç olmazsa elinizde bir lisans diploması olur..

Daha
3 yıl 2 ay önce #393 yazan maxduro

Edirneden yazan:

Ferhat_10 yazan:

maxduro yazan:

ARkadaşlar bir açıköğretim fakültesini kazanıp okuyabilirsiniz..hiç olmazsa elinizde bir lisans diploması olur..

arkadaş 5 yıllık fakülteden sonra şu an 2 yıllık bir aöf bölümü okuyorum. bu gidişle diplomalı hıyarcı olacağız..

Daha
3 yıl 2 ay önce #396 yazan maxduro
bizim bu işe kökten bir çözüm bulmamız lazım, bizde şans olmadıktan sonra ağzımızla kuş tutsak faydası yok...

Daha
3 yıl 2 ay önce #406 yazan maço
biz mezun oldukda diplomalı çöpcü olduk

Sayfa oluşturma zamanı: 0.377 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.