logo yeni

İLGİNÇ FİKİRLER

Daha
3 yıl 1 ay önce #2344 yazan eskici_373
Arkadaşlar aklıma bi fikir geldi biraz absürt ama ne düşünürüzsünüz bilmem mesela bi karikatür çizdirsek bu karikatürde elinde süpürge yüksek lisans yapmış bi hizmetli olsa yanına takım elbiseli göbekli bıyıklı bi amir çizsek elinde 120 maddelik yapılacak iş listesini tutsa hizmetliye yapması için söylüyor olsa amirin kendiside lise mezunu olarak göstersek aralarında bir diyalog oluştursak ve bu karikatürü twiterda facebookta ve buna benzer medya kuruluşuna versekbizlerer twiterda milletvekillerine göndersek sizce bi tepki alır mıyız olumlu olumsuz farketmez...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2345 yazan NEDVED
BENCE ÇOK GÜZEL OLUR. KİM BİLİR BELKİ BİR İKON BİLE OLUR.İCABINDA HER BİR YERDE KULLANILIR.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 1 ay önce #2347 yazan Edirneden
karikatür fikri güzel..fakat o amiri lise mezunu gösterme bence çünkü bir çok lise mezunu arkadaş var..

bu arada yapılması gereken en önemli şey Ankaraya gitmektir diye düşünüyorum..

Daha
3 yıl 1 ay önce #2362 yazan eskici_373
arkadaşlar konuya böyle yaklaşırsanız içinden çıkamayız lise mezunu gösterme sebebimiz üstün asttan liyakat olarak altta olmasını göstermek ve dikkat çekmek zaten bangır bangır bağırmıyor muyuz bir çoğumuz lise universite önlisans mezunuyuz diye yüksek lisans yapanınız yok mu her gün liyakat diye ağlamıyor muyuz biz liyakatı göstericez adamın okulu aldığı maaşı iş listesini aralarında ki diyalok işte bu kadar hedefimiz bu olacak

Daha
3 yıl 1 ay önce #2363 yazan eskici_373
eskici__ ‏@eskici__ 3 dk
@burhankuzu Şundan emin olun o 170. bin insanın hakkı yendiği sürece hukuna tecavüz edildiği sürece oyu 170 bin eksik sayarsınız
Sohbeti göster
eskici__ ‏@eskici__ 4 dk
@burhankuzu Siz Anayasa Kom. Başk. hakka hukuka en çok sizin aşık olmanız lazım burda 170 bin insanın hakkı yeniyor dedim ne dyorsn demedniz
Sohbeti göster
eskici__ ‏@eskici__ 7 dk
@burhankuzu Sayın Başkanım bırakın allah aşkına bu ülkede demokrasi nedense hep tek taraflı işliyor hak öyle hukuk öyle liyakat öyle
Sohbeti göster
eskici__ ‏@eskici__ 13 sa
@Salih_Kapusuz Sn başkanmburda her gün fikirlerinzi beyan ediyorsunuz bizde okuyoruz peki biz size bir şey sormak istediğimizde ndn cvp yok
Sohbeti göster
eskici__ ‏@eskici__ 9 Ekim
@burhankuzu S<ayın vekilim hiç vatandaşa cevap vermiyorsunuz hiç bir soruyu cevaplamıyorsunuz hiç fikri dinlemiyorsunuz sadece yazıyorsunuz
Sohbeti göster
eskici__ ‏@eskici__ 9 Ekim
@burhankuzu Sayın vekilim iyi geceler bu twiteri kullanma amacınız nedir acaba
Sohbeti göster
eskici__ ‏@eskici__ 8 Ekim
@NumanKurtulmus Bizlere hem söz verdiğiniz hemde sendikalarla yapılan mütabaktta atılan imzanın yerine getirilmesini bekliyoruz teşk ederz
Sohbeti göster Yanıtla Sil Favorilere ekle Daha fazla
@NumanKurtulmus Sayın kurtulmuş zataliniz genel başk. yard.sınız lütfen kamuda 170 olan hizmetlilerin sesini duyun sorunlarımız çözün artk
Sohbeti göster
@csgbfarukcelik Sn: bakanım yakında yardımcı hizmetli mezarlığı açıcaz.hiç bir hakkı verilmeyn tek sınıftı öldüler sizide açılışa bekleriz..

@memetsimsek Sayın bakanım bizler sorunlarımızı ingilizce yazsak acaba cevaplar mısınız zira bizlerinde ekonimik ve sosyal sorunlarımız var

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #2371 yazan narmenx
Arkadaşları yine bir sessizlik bürüdü,eskici_373 arkadaşımı ben destekliyorum.Çalışmalarından ve azminden dolayı kendisini de kutluyorum.Emeksiz yemek olmuyor arkadaşlar.Hiç bir arkadaşımızın gayretini yalnız bırakmayacağız.Bu yüzden ben arkadaşımızı sonuna kadar destekliyorum.Şu ölü toprağını üstünüzden atın bence.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan narmenx.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.360 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.