logo yeni

YAŞASIN MEMURUNYERİ

Daha
3 yıl 2 ay önce #123 yazan eskici_373
İNŞALLAH BURASI ZAMANLA DOLACAK ARKADAŞLAR HEP BERABER TANIDIKLARIMIZI BURYA ÇEKELİM

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #125 yazan narmenx

eskici_373 yazan: İNŞALLAH BURASI ZAMANLA DOLACAK ARKADAŞLAR HEP BERABER TANIDIKLARIMIZI BURYA ÇEKELİM

Bu konuyu da size bırakıyorum ve güveniyorum.sağolsunlar birçok arkadaş benim malum siteye koyduğum tavırda yanımda oldular.Burada da beni bırakmadılar.Haberi olmayan arkadaşlara gerekiyorsa özel mesaj atıp bildirilmesini rica ediyorum.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #143 yazan maxduro

narmenx yazan:

eskici_373 yazan: İNŞALLAH BURASI ZAMANLA DOLACAK ARKADAŞLAR HEP BERABER TANIDIKLARIMIZI BURYA ÇEKELİM

Bu konuyu da size bırakıyorum ve güveniyorum.sağolsunlar birçok arkadaş benim malum siteye koyduğum tavırda yanımda oldular.Burada da beni bırakmadılar.Haberi olmayan arkadaşlara gerekiyorsa özel mesaj atıp bildirilmesini rica ediyorum.

narmenx i tek başına bırakmayız, sonuna kadar arkasındayız, narmenx in emeğine çok teşekkürler
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: narmenx

Daha
3 yıl 2 ay önce #177 yazan hizmetlis
Site çok güzel olmuş kullanılan renkler güven veriyor

Daha
3 yıl 2 ay önce #210 yazan erhan
günaydınlar, takipteyiz..

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #322 yazan blnt01
Hayırlı olsun..Umarım diğer malum site gibi olmaz...Yetkililer sesimizi duyururlar,arkamızda dururlar...
Bize destek olurlarsa bizimde bu site ve foruma katkımız layıkıyla olur..Daha şimdiden forumda bizim başlığımız en çok konulu,aktif başlık oldu...Bakalım bunun karşılığı gelecekmi...

Ayrıca forumun formatı çok güzel,Kullanımı kolay,üst menü güzel,yazılanları düzenleme seçeneği çok iyi oldu...Editör arkadaş henüz forum yeniyken ana konu başlıkları belirleyip en üste sabitlese iyi olur..benzer gereksiz mesajlarla forum kirlenmez,konulara ulaşmak kolaylaşır...
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan blnt01.

Daha
3 yıl 2 ay önce #326 yazan er_en
hadi hayırlısı

Daha
3 yıl 2 ay önce #351 yazan Ferhat_10
arkadaşlar memurunyeri bizim yerimiz o öğretmen sitesinden kurtulduğumuz iyi oldu ama unutmayın ki burası yeni bir forum ve bu forumu öğretmen sitesinden daha iyi bir yere getirmek bizim elimizde. o yüzden hepimize çok iş düşüyo herkez elini taşın altına koymalı.

Daha
3 yıl 2 ay önce #366 yazan aliakcil
arkadaşlar öğretmen sitesinden kurtulduk elhamdülillah. artık mücadelemizi burada vereceğiz inşallahü teala. her zaman destekliyoruz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #398 yazan maxduro
herşeyin hayırlısı inşallah memurunyeri.com bizim değerimizi anlar.....

Sayfa oluşturma zamanı: 0.367 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.