logo yeni

TBMM YE GELECEKLER LİSTESİ HAZIRLIYORUM.

Daha
3 yıl 2 ay önce #2134 yazan Mado4646
ARKADAŞLAR TBMM DE YAPACAĞIMIZ GÖSTERİYE KATILACAKLAR BURAYA ADI SOYADI GELECEĞİ YERİ BELİRTEREK YAZSIN BEN HAZIRLAYACAĞIM. TÜM HERKESİN BU TOPLANTIYA KATILMASINI UMUT EDİYORUM. HADİ BAKALIM 170 BİN DİYE BAĞIRIYORUZ. NERDESİNİZ GÖRELİM....

Gerçek dost; Düştüğünde sana yardım eden değil, Seni düşürmemek için düşmeyi göze alan kişidir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #2136 yazan Mado4646
OSMAN KINALI / KAHRAMANMARAŞ

Gerçek dost; Düştüğünde sana yardım eden değil, Seni düşürmemek için düşmeyi göze alan kişidir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Ferhat_10

Daha
3 yıl 2 ay önce #2150 yazan NEDVED
ALLAH'IN İZNİYLE BU HAKLI MÜCADELAMİZDE SİZLERİ ASLA YALNIZ BIRAKMAM, ORDA OLACAĞIM.

......./........... ANTALYA

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 ay önce #2151 yazan byby
gidenlere ALLAH kolaylık versin

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 3 hafta önce #2180 yazan alu30
adem akpınar ankara
Son Düzenleme: 3 yıl 3 hafta önce yazan alu30.

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #2245 yazan james_01
Bedir Aslan / Ankara kardeşim
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan james_01.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2254 yazan Edirneden
Enis Hüseyinka/Kars

Daha
3 yıl 1 ay önce #2348 yazan Edirneden
Arkadaşlar sadece beş kişimiyiz?..

Lütfen bu kadar duyarsız olmayın..

direk hayatımızı etkileyecek bir mesele için Ankara ya gideceğiz..

Daha
3 yıl 1 ay önce #2373 yazan Mado4646
ABİ BEN ŞUNU ANLADIM Kİ YARDIMCI HİZMETLER OLARAK BİZ BU SINIFTA OLMAYI ORAYA KALMAYI VE BU REZİLLİKLERİ ÇEKMEYİ HAK EDİYORUZ. KAÇ GÜN OLDU BEN BU KONUYU AÇALI 5 KİŞİ Mİ KATILACAK ANKARAKİ TOPLANTIYA YAZIK VALLAHİ YAZIK BOŞUNA UĞRAŞIYORUZ BAKIYORUM DA HERKES HAYATINDAN MEMNUN. VALLAHA BANA SORARSANIZ BEN 5 YILDIR HİZMETLİYİM AMA BİR GÜN BİLE PAS PAS ÇEKMEDİM. HEP HAYATIM MASA BAŞINDA GEÇTİ. BURADA KENDİMİ DÜŞÜNSEYDİM EĞER SİZİNLE BÖYLE BİR TOPLANTIYA KATILMAMA BİLE GEREK YOKTU ANCAK DURUMU VAHİM OLAN HER GÜN PAS PAS ÇEKEN TUVALET TEMİZLEYEN ARKADAŞLARIM İÇİN BENDE ORAYA GİTMEK DESTEK VERMEK İSTEDİM İNSANDA BİRAZCIK HEVES OLUR DİMİ AMA....
EDİTÖRÜM BU İŞ NASIL OLACAK BÖYLE ???????

Daha
3 yıl 1 ay önce #2374 yazan Mado4646

Edirneden yazan: Arkadaşlar sadece beş kişimiyiz?..

Lütfen bu kadar duyarsız olmayın..

direk hayatımızı etkileyecek bir mesele için Ankara ya gideceğiz..

ABİM BENDE HEVES KALMADI YA :(

Sayfa oluşturma zamanı: 1.560 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.