logo yeni siyah

YARDIMCI HİZMETLER SINIFININ GİH TALEBİ DEVAM EDİYOR

Daha
3 yıl 2 ay önce #1575 yazan alan
memurunyeri anasayfadan bizi diri tutuyor an itibarıyla

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1586 yazan Edirneden
HEPİMİZ MEMURUN YERİ .com A minnettarız...

sorunlarımızı doğru düzgün dile getiren yegane site..

Daha
3 yıl 2 ay önce #1602 yazan narmenx

Edirneden yazan: HEPİMİZ MEMURUN YERİ .com A minnettarız...

Tüm arkadaşlarımıza altını çizerek söylemek istediğim bir husus var;Herkes emin olsun ki memurunyeri.com her kesime ve her hizmet grubuna eşit mesafede yaklaşımını sürdürecektir ve bu çizgisinden asla ödün vermeyecektir.Benim bu sitede gördüğüm en büyük fark şudur;
Site yönetimi her forumda yazılan yorumları tek tek okumaktadır,yani bazı siteler gibi yorumlar sadece editörlerin eline bırakılmamıştır.Ayrıca bir arkadaşımız forum içinde soru sorduğunda yöneticilerimiz o kadar sıkı takip ediyorlar ki,forum içinde cevap verebilmektedir.Başka bir site yoktur ki,hukuki yardımı forum içinde yazılan bir soruya karşılık yanıt versin.Bu da gösteriyor ki,site yönetimi yazılan tüm mesajları okuyor.Tabiki ilerleyen süreçte üyelerimizin çokluğu,taleplerin yoğunluğu bir takım cevapları geciktirebilir.Ancak destek talebini ilet bölümünden yapılan başvurular eminimki cevabını bulacaktır.bizler burada topyekün bir kütleyi el birliği ile taşımak için bir araya geldik.Burada herkes kendisini bu oluşumun birer daimi üyesi gibi görmesini isterim,site yönetiminin de tutumu benim bu isteğimi destekler nitelikte.sorunların çözümünde istişare çok önemli bir konu olup,istişarenin yapılma zemini de önemlidir.İşte bu zemin samimiyetimle söylüyorum bu sitede mevcuttur.Sağlıcakla...

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: jayjay

Daha
3 yıl 2 ay önce #1607 yazan Edirneden

narmenx yazan:

Edirneden yazan: HEPİMİZ MEMURUN YERİ .com A minnettarız...

Tüm arkadaşlarımıza altını çizerek söylemek istediğim bir husus var;Herkes emin olsun ki memurunyeri.com her kesime ve her hizmet grubuna eşit mesafede yaklaşımını sürdürecektir ve bu çizgisinden asla ödün vermeyecektir.Benim bu sitede gördüğüm en büyük fark şudur;
Site yönetimi her forumda yazılan yorumları tek tek okumaktadır,yani bazı siteler gibi yorumlar sadece editörlerin eline bırakılmamıştır.Ayrıca bir arkadaşımız forum içinde soru sorduğunda yöneticilerimiz o kadar sıkı takip ediyorlar ki,forum içinde cevap verebilmektedir.Başka bir site yoktur ki,hukuki yardımı forum içinde yazılan bir soruya karşılık yanıt versin.Bu da gösteriyor ki,site yönetimi yazılan tüm mesajları okuyor.Tabiki ilerleyen süreçte üyelerimizin çokluğu,taleplerin yoğunluğu bir takım cevapları geciktirebilir.Ancak destek talebini ilet bölümünden yapılan başvurular eminimki cevabını bulacaktır.bizler burada topyekün bir kütleyi el birliği ile taşımak için bir araya geldik.Burada herkes kendisini bu oluşumun birer daimi üyesi gibi görmesini isterim,site yönetiminin de tutumu benim bu isteğimi destekler nitelikte.sorunların çözümünde istişare çok önemli bir konu olup,istişarenin yapılma zemini de önemlidir.İşte bu zemin samimiyetimle söylüyorum bu sitede mevcuttur.Sağlıcakla...

Söylediklerinde son derece haklısın..

Özellikle de site yöneticilerinin forum içinde cevap aradığımız hukuki sorunlara direk cevap yazmaları çok güzel bir uygulama..

Daha
3 yıl 2 ay önce #1625 yazan Anatolia Child
Bizi sürekli destekte bulunduğu için memurunyeri.com yetkililerine sonsuz teşekkürler. Memurunyeri yöneticileri gerçekten çok tarfasız ve umarım bu tarfasızlıkları sürekli devam eder. :)

Daha
3 yıl 2 ay önce #1627 yazan eskici_373
Arkadaşlar bi türlü şu genel idare hizmetler sınıfındaki insanları burya çekemedik memurlar netten beni yasaklı listesine soktular gelin dediğim için hiz bir şekilde yazma hakkım yok

Daha
3 yıl 2 ay önce #1631 yazan narmenx

eskici_373 yazan: Arkadaşlar bi türlü şu genel idare hizmetler sınıfındaki insanları burya çekemedik memurlar netten beni yasaklı listesine soktular gelin dediğim için hiz bir şekilde yazma hakkım yok

Sürekli nick değiştirin bence,bu etkili olacaktır.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #1638 yazan jayjay
artık yardımcı hizmetler ve genel idare hizmetlerine yapılan haksızlıklar son bulmalı.bende GİH sınıfında memurum.Bilgisayar mühendisliği mezunuyum

Daha
3 yıl 2 ay önce #1666 yazan salih kanat
Gih e gelip ne yapacaksınız gih tekiler zaten gih ten sikayet ediyorlar.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1679 yazan Edirneden

salih kanat yazan: Gih e gelip ne yapacaksınız gih tekiler zaten gih ten sikayet ediyorlar.

insan gibi muamele görücez..

Sayfa oluşturma zamanı: 0.498 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.