logo yeni

istifa sonrası geri dönüş

Daha
4 ay 1 hafta önce #14246 yazan marjii
arkadaşlar ben 2014 yılın da müstfai oldum ve şimdi görevime geri dönmek istiyorum bunun için bimer üzerinden başbakanlığa yazım onlar da mebe göndermişler yazımı, böyle bir e posta göndermişler Bimer Başvuru Numaranız :658789

658789 sayılı başvurunuz incelenmiştir. Bakanlığımızın öncelikli görevi eğitim-öğretim faaliyetlerinin yürütülmesi olduğundan, Bütçe Kanunu ile kullanım izni verilen kadroların kullanımı eğitim kurumlarımızın öğretmen ihtiyacının karşılanması için planlamıştır.. Bu nedenle; talebiniz doğrultusunda herhangi bir işlem tesis edilememiştir. Bilgilerinizi rica ederim.

imdi ben bu cevaba göre dava açabilirmiyim? kazanırmıyım? bilgisi olan ltfen

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 1 hafta önce #14247 yazan metinc
Kadro yok atayamayız demişler kısaca. Böyle bir dva açarsan şahsi kanaatim boşa zaman emek ve para harcamış olursun. Onun yerine başka kurumlara ulaşmaya çalışabilirsin.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: marjii

Daha
4 ay 1 hafta önce #14252 yazan marjii

metinc yazan: Kadro yok atayamayız demişler kısaca. Böyle bir dva açarsan şahsi kanaatim boşa zaman emek ve para harcamış olursun. Onun yerine başka kurumlara ulaşmaya çalışabilirsin.

teşekürler.. hani kanun da diyor ya müstafi personel 1 yıl sonra görevine boş kadro var ise idarenin taktir yetkisi ile dönebilir diye... buna istinaden dava açsak gene de kazanamayız dimi? halbu ki hizmetli açığı çok okullar da ben de hizmetli idim. olmaz diyosun dimi mahkeme kalkıp da bakanlığa boş hizmetli kadrosu var kanun dada dönebilir yazıyor sen bu adamı alacaksın diyemez dimi????

Daha
4 ay 1 hafta önce #14253 yazan metinc

marjii yazan:

metinc yazan: Kadro yok atayamayız demişler kısaca. Böyle bir dva açarsan şahsi kanaatim boşa zaman emek ve para harcamış olursun. Onun yerine başka kurumlara ulaşmaya çalışabilirsin.

teşekürler.. hani kanun da diyor ya müstafi personel 1 yıl sonra görevine boş kadro var ise idarenin taktir yetkisi ile dönebilir diye... buna istinaden dava açsak gene de kazanamayız dimi? halbu ki hizmetli açığı çok okullar da ben de hizmetli idim. olmaz diyosun dimi mahkeme kalkıp da bakanlığa boş hizmetli kadrosu var kanun dada dönebilir yazıyor sen bu adamı alacaksın diyemez dimi????

Hakimin idarenin yerine geçerek karar oluşturması mümkün değildir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.320 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.