logo yeni

İmza kampanyası:Yardımcı hizmetler Sınıfının kaldr

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #62 yazan Ferhat_10
Merhaba arkadaşlar,
malumunuz şu sıralar herkez YHS nin kaldırılması yada görevde yükselme sınavı ile ilgili uğraşmakta. Bende bununla ilgili olarak imza kampanyası düzenlemek istedim. Toplanan imzaları aracı olacak birini bulduktan sonra Meclise ve Çalışma Bakanına iletmeyi hedefliyorum.
Unutmayın arkadaşlar ne kadar imza o kadar çok ses demektir.
Sizde imzalamak için buyrun adrese;
http://ferhatyagan.com/imza/
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan Ferhat_10. Sebep: yazıya link eklendi

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #65 yazan narmenx
Size bu konuda sonuna kadar destek veriyorum.Arkadaşlar bu konuyu ciddiye alalım.Arkadaşımız güzel bir konuyu ele almış.Emin olun herşey bir birikimdir,mücadele karşılıksız kalmaz bilinci ile hareket edip,inanmamız lazım.Ben inancımı hiç kaybetmedim,sizlerde inancınızı kaybetmeyin.Saygılarımla.

Ferhat_10 yazan: Merhaba arkadaşlar,
malumunuz şu sıralar herkez YHS nin kaldırılması yada görevde yükselme sınavı ile ilgili uğraşmakta. Bende bununla ilgili olarak imza kampanyası düzenlemek istedim. Toplanan imzaları aracı olacak birini bulduktan sonra Meclise ve Çalışma Bakanına iletmeyi hedefliyorum.
Unutmayın arkadaşlar ne kadar imza o kadar çok ses demektir.
Sizde imzalamak için buyrun adrese;
http://ferhatyagan.com/imza/

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #74 yazan alan
Yardımcı Hizmetliler İçin İmza Kampanyası na bilgilerimizi gönderdik. katılımlarınızı bekliyoruz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #105 yazan Ferhat_10
arkadaşlar imza konusunda biraz daha duyarlı olalım lütfen. Konuyu bilmeyen arkadaşlarımız olabilir elimizden geldiğince onları bu durumdan haberdar edelim

Daha
3 yıl 2 ay önce #108 yazan narmenx

Ferhat_10 yazan: arkadaşlar imza konusunda biraz daha duyarlı olalım lütfen. Konuyu bilmeyen arkadaşlarımız olabilir elimizden geldiğince onları bu durumdan haberdar edelim

Evet arkadaşlar,çok zor birşey değil,hedef kitlesine ulaşmanın en iyi yolu,birbirimize aktarım yapmakla olur.Çevrenizdeki tüm kişilerin burada imza kullanması yönünde bilgilendirmesini yapın.

Daha
3 yıl 2 ay önce #113 yazan kubi75
aRKADAŞLAR BENDE İMZALADIM. İMZALAMAYAN ARKADAŞLAR LÜTFEN DESTEK

Daha
3 yıl 2 ay önce #129 yazan Ferhat_10
narmenx sana nasıl ulaşabilirim? Şu imza kampanyası ile ilgili görüşmek istediğim hususlar var

Daha
3 yıl 2 ay önce #130 yazan narmenx

Ferhat_10 yazan: narmenx sana nasıl ulaşabilirim? Şu imza kampanyası ile ilgili görüşmek istediğim hususlar var

0 532 463 45 97

Daha
3 yıl 2 ay önce #131 yazan mayhan2515
link verin ?

Hayırla Kalın...

Daha
3 yıl 2 ay önce #134 yazan fatality
imza sayısını göremiyor muyuz?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.383 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.