logo yeni

YARDIMCI HİZMETLER SINIFINDAKİ MEMURUN LOJMAN TALEBİ

Daha
3 yıl 2 ay önce #1232 yazan Mado4646
arkadaşlar ben MEB YHS' de memur olarak çalışıyorum. bende lojmana başvuru yapabilir miyim sayın editörlerim sizlerden de cevap bekliyorum. danıştayın böyle bir kararı olduğunu duydun bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. selamlar

Gerçek dost; Düştüğünde sana yardım eden değil, Seni düşürmemek için düşmeyi göze alan kişidir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1235 yazan narmenx

Mado4646 yazan: arkadaşlar ben MEB YHS' de memur olarak çalışıyorum. bende lojmana başvuru yapabilir miyim sayın editörlerim sizlerden de cevap bekliyorum. danıştayın böyle bir kararı olduğunu duydun bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. selamlar

YHS sınıfında çalışan bir kişinin lojman başvurusu yapamaz diye bir kanun hükmü bulunmamaktadır.Bununla ilgili aşağıda daha önceden de yayınlanmış yazının okunması yararlı olacaktır.

http://memurunyeri.com/2012-08-19-15-32-43/kamu-personeliyle-ilgili-diger-haberler/5105-sira-tahsisli-konutlarda-unvan-ayrimi-yapilir-mi.html

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Daha
3 yıl 2 ay önce #1257 yazan Ferhat_10
kesinlikle lojman başvurusu yapabilirsiniz.narmenx'inde dediği gibi http://memurunyeri.com/2012-08-19-15-32-43/kamu-personeliyle-ilgili-diger-haberler/5105-sira-tahsisli-konutlarda-unvan-ayrimi-yapilir-mi.html linkini okumanız faydanıza olacaktır.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1261 yazan emircan alim
Sınıf ayrımı olmamsı lazım ama YH sınıfına genelde bodrumdaki daireleri vs. veriyorlar. Nasıl bir mantıksa anlayamıyorum.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1267 yazan Mado4646
sayın editörlerim ve diğer yardımcı hizmetler sınıfındaki arkadaşlar;
ben lojman başvurusunda bulundum ve lojmana yerleştim. nasıl derseniz: http://www.tec-sen.org/haberler/856142danistay.jpg bu kararı müdür beyin önüne götürdüm ve sıra tahsisli konutlara girmek hakkımız olduğunu belirttim onlarda sıra tahsisli konutlarda puanlama yaptılar ve ben 1. sırada eylül ayında yerleştim. bu konuyu bilgim olduğu için ve diğer YARDIMCI HİZMETLER SINIFINDAKİ arkadaşlarımında bilgi sahibi olması ve bu durumlar karşısında ezilmemeleri amacıyla açtım. selam ve dua ile kalın.

Gerçek dost; Düştüğünde sana yardım eden değil, Seni düşürmemek için düşmeyi göze alan kişidir.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1286 yazan Mado4646
Sayın Emircan Alim; bu hak edilmiş bir YHS davası benim sıram gelmiş ve 3. kat boş ise onu bana tahsis etmek zorunda. bu söylediğin eskidenmiş. şimdi hak hukuk var. YHS sınıfındaki arkadaşlarım sizden ricam imza kampanyasına katılın, diğer tanıdık eş dost arkadaş kim olursa olsun katılmasını sağlayın burada YHS için sayın editor arkadaşlarımız ellerinden geldikçe birşeyler yapıyorlar. onları temiz alınlarından öpüyorum. bu işin hakkını veriyorsunuz editör arkadaşlar. inş. YHS adına güzel gelişmeler yaşanır... herkese hayırlı geceler. selam ve dua ile....

Sayfa oluşturma zamanı: 0.338 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.