logo yeni

TEKÇATI ÇALIŞAN YHS DERNEĞİ

Daha
11 ay 2 hafta önce #12420 yazan Ali Osman ARDIÇ
Sevgili yhs dostları .Tüm kamu daki yhs ler kurum ve sendika ayırt etmeksizin sadece yhs lerin birlikte olacağı her konuda yhs lerin karar verip adım atacağı kimseden umut beklemeden kendi umut ateşini yakabileceği siyaset sendika yada sendika siyasetinin olmayacağı amacı yhs hakları için mücadele olacağı tarafsız yhs örgütlenmesi için artık birlikte olma vaktidir. Her kurum her il yhs kadrosu içinde ki tüm unvanlar bölünmeden ayrışmadan tek yumruk ve tek yürek tek ses olmalıyız.sorunu bilen biz,yaşayan biz,hak kaybı yaşayan mağdur olup çile çeken yine biz işte tam bu noktada başkasına gerek yok biz önce birliktelikle kucaklaşalım birlikte olup hak ve çözüm için mücadele edebileceğimiz kendi yerimiz evimiz diyeceğimiz tekçatı çalışan yhs derneği facebook adresindeki sayfada buluşup kısa sürede gecikmeden gücümüzü gösterelim. Derler ki yhs hazırcı,aciz,vasat,korkak gibi ifadelere hep maruz kaldık bu bakış açısı bizi basit hale getirdi herkesin kafasında gözünde bakış açısındaki bu tabloyu dernek çatısında birleşerek yıkalım. Ben Ali Osman ARDIÇ facebook tan bulabilirsiniz.dernek sayfa linki https://www.facebook.com/aliosman.ardic.1

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
11 ay 1 hafta önce #12495 yazan Ali Osman ARDIÇ
OKUYUP PAYLAŞALIM.
Sevgili YHS dostları
YHS lerin özellikle De.Me. lari üzerinde düzenlemeler yapıldığı ve bir çok kurumsal içindeki çalışanlara katmerli yasal,özlük, maddi hakların havada uçuştugunu yazılı ve görsel medyada duyuyor,görüyoruz ve tüm yhs ler 4 gözle umutla kendilerine de bir HAK verilmişti diye dikkat kesiliyoruz ancak sonuç herzaman ki gibi umut ve hayal kırıklığı ve kaderimize terk edilmiş unutulmuş kitle olarak hep bir dahaki sefere diyerek kendimizi kandırıp umutla beklemeye devam ediyoruz.
İşte tam bu noktada biz YHS ler kendi HAKLARIMIZ için umut etmek yerine mücadele ile sonuc ne olursa olsun birlikte orgutlu olmanın dirayetini gereğini yerine getirmekten herkes bir sebeple aciz ve vurdum duymazlikla kaciyor. Hayat mücadelesinden kacmadigimiz gibi HAKLARİMİZ için mücadeleden niye kacariz kaciniyoruz hic anlamış degilim çünkü buda bizim hayatımızın kendimizin ailemizin emegimizin mücadelesidir.
tek çatı çalışan yhs dernegini sayfa olarak kurmadim birlikteligin orgutlu gücün mücadele etmesi için DERNEK olmak için bu gereklidir.Bu zamana kadar bu yöndeki paylasimlarimi bu ifadelerimi ve BENİ YHS ler iş işten geçtikten sonra anlayacak olmaları hatta beni seven sevmeyen destek veren vermeyen herkes çok geç anlayacaklar buna eminim fakat geriye dönüş ve mücadele imkânı ve gereği çok imkânsız koşullar içinde faydasız olacaktır.
Sevgili YHS dostları OCAK ayı içerisinde Belirledigim Heyetle ( Heyetteki Arkadaslar lutfen kendinizi aciklamayin) Özellikle CUMHURBASKANİ ,ESKİ VE YENİ BAKANLAR ,GRUP BASKAN VEKİLLERİ ile YHS ler için etkin etkili olacak çok çarpıcı konum ve yetkideki AKP menşeli bir çok üst düzey ile konuya müdahil olacak yetki konumdaki kurum burokrat larla temaslarim çok şükür olumlu yaklasimla cevap aldım hatta bugün 10 adet randevu ve yhs dosya içerikli kısa metin faxladim yarinde faxlarim olacak.
Tüm gorustugum yerlerden geçmiş dönemden kalan pozitif calismamin tesiri özellikle danışmanlar tarafından tanınıyor olmam çok olumlu oldu.Tek sorun tüm gorustugum kişiler randevuları farklı farklı tarihe verecek olması idi bunuda Hepsine Ocak ayı içerisindeki benim Belirledigim 5 günu istedim buna da olumlu cevap aldık ancak bu 5 gün içinde aksilik çıkmadan tümüyle gorusebilirsek büyük başarı olur ve gerçek bir yhs dosyası çalışması ile yine her zamanki gibi tesir ve iz birakacagima eminim dusuncesi içindeyim.SEVGİLERİMLE...
LUTFEN PAYLASALİM PAYLASİLMASİNİ SAGLAYALİM...[/b]

Daha
11 ay 4 gün önce #12535 yazan Ali Osman ARDIÇ
OKUYUP PAYLAŞALIM PAYLAŞILMASINI SAĞLAYALIM
Sevgili YHS ler Dostalar !!!
Yhs li dostlar hepimizin iş hayatındaki bir çok konuda yaşadığımızı sorunlar ,yasal ve özlük haklarımızın eksikliği gibi bizlere herkesin yaklaşım ve bakış açısındaki yaşadıklarımız tüm yhs lerin bildiği konu iken ÖRĞÜTLENME içeriğindeği tüm yhs lerin bir birlikte olacabileceği mücadele sergileyerek tüm yaşadagımız haksızlıkları eksiklikleri gidermek için her sendika her kurumdan arkadaşlarımızn katılım destek mücadele örneği gösterebileceği bir kurumsallık olduğunu düşündüğüm DERNEK oluşumu için şahsım olanca gücümle hiç bir konuda destek katkı almadan ama sizlerin destek ve katılımına ihtiyaç duydugum bu amaçla attığım her adım, çalışmamda yılmadan inatla YHS davası diyeceğim mücadelemden ASLA vazgeçmedim.Sizlerde vazgeçmeyin neticede ben bu mücadeleyi kendi menfat çıkar beklenti yada bir takım egolarım için şahsıma dair yapmıyorum.Acak beğeni olumlu,olumsuz, görüş ,yorumlar dışında sizlerin de bu konujda istekli sürekli paylaşımcı mdestek katkı örgütlenme bilinçlenme yöünde emek ve uğraş verici öenli desteğiniz olması KESİNLİKLE ŞART OLMAZSA OLMAZ olandır.Bu konuda daha fazla daha fazla paylaşım her gün paylaşım ile ulaşabileceklerimiz artacaktır.Yeterki cidden gönülden zaman emek mücadele edelim.Neticede mücadelesiz başarı yada başarısızlık olmaz.BİZLER HEPİMİZ BU DUYARLILIĞIĞI MÜCADELEYİ GÖSTERELİM SONUCU HEP BİRLİKTE GÖRELİM.SİZLERDEN RİCAM ANLIK DEĞİL SÜREKLİ PROFİLİNİZDE SAYFALARINIZDA PAYLAŞABİLDİĞİNİZ HER YERDE PAYLAŞIMI sık sık yapalım ve yhs derneği oluşumu içinde lütfen gerekli kitleyi oluşturalım.HERŞEYE GEÇ KALMADAN KEŞKELERE KALMADAN...

2016 OCAK ayı YHS ler TV de veMECLİSTE
Hem siyasi otorite AK PARTİ İKTİDARI YÖNETİM KADROLARI ile VEKİLLERİ veYHS için önemli girişimlerde olabilecek yetkili isimlerle ÇALIŞMA ile belkide benim bildiğim kadarı ile sadece YHS lerin kendini ifade etmesi adına yhs li olarak ilk olacak olan TV PROGRAMI katılımı çok önemlidir. Bunları paylaşmış olmama rağmen herhangi bir şekilde farklı fikir istek hiç gelmedi buda demektir ki ya umursanmıyor yada bu konuda kimsenin yaşanmışlıklardan fikri isteği yok.herşey yolunda demektir ki buda inandırıcı değildir.Benim kazanıp yada kaybedeceğim ve bir beklentim yok.Kazansakta kaybesekte birlikte mücadele ederek olsun.Evet tek beklentim var bu birlikteliği oluşturmak mücadele etmek ve sonuca bağlı olmaksızın tüm bunlar için ALLAH RAZI OLSUN denmesi benim için en büyük makam ödül mutluluk keyif olacaktır.SEVGİLERİMLE....

Daha
10 ay 2 hafta önce #12726 yazan Ali Osman ARDIÇ
https://www.facebook.com/aliosman.ardic.1
tbmm yhs çalışmam resimlerle acıklamalı lütfen linke tıklayın.

Daha
10 ay 2 hafta önce #12727 yazan Ali Osman ARDIÇ
tbmm yhs çalışmam resimlerle acıklamalı lütfen linke tıklayın.

Daha
10 ay 2 hafta önce #12749 yazan Ali Osman ARDIÇ
Kamudaki Tum yhs li dostlar lytfen linke tiklayin haklarimizin mucadelesinde yerinizi alin birlikte olalim. https://www.facebook.com/tekcatiyhsdernegi/

Daha
10 ay 1 hafta önce #12791 yazan Ali Osman ARDIÇ
Yhs li dostlar Mücadelelerde büyük yada yüksek katılımlı birlikte hareket eden kitleler her zaman odak olmayı başarmıştır..Bölünmüş cılız gruplar bu şartlarda odak olması mümkün degil.gelin bölünmeden odak olalım birlikte büyük YHS kitlesini yansıtalım.Bu mücadelede taraf ve muhalefet olmaz tek taraf YHS tek şart mücadeledir.Bölünerek sızlanarak yerimizde sayarak hak almamız mümkün değil.Bütün YHs ler gerekli mücadeleyi bütünlük içinde birliktelik içinde ayrışmadan göstermek ZO-RUN-DA !!!.Mecliste henüz bizlere dair bir çalışma geçmeden bunu başaramalıyız aksi taktirde meclisten geçtikten sonra bana gelen ifadeler bilgiler dogruysa hepimize geçmiş ola mücadele için sebep kalmayacak.Kısaca ZAMAN AZ İŞİMİZ ÇOK...
Hepinize bir yhs li olarak hemde bu çalışmada destek olarak teker teker inancım güvenim tam.Diliyorum ve inanıyorum ki fax lar yağmur gibi yağacak.bu çalışma ile yogun kitle ile ses getirelim birlikte.bir fax metni yayınlayacağım.4-5 yere pazartesinden itibaran 09:00-17:00 saatleri arasında fax iletildi onayı gelene kadar çekmeye her gün 5 iş günü boyunca her bir kişi her yere fax çekerek ilk etkili tepki admını farkındalığımızı ortaya koymalıyız. Fax için bir kaç gündür görüşmeleri yaptım ki kontrol edebileyim.sizler çektikten sonra bana ad soyad il kurum söylüyerek bilgi vereceksiniz bende dönüp çekilen yerlere kişi ve adet sayısını hem sizin için teyit hemde yhs çalışması adına teyit alacağım bu noktada tüm görüşmeler tamam.ben kontrollu sistemli ciddi çalışmayı severim.Önemli bir husus daha var benim profilim,dernek sayfam,platform sayfam gözlem yada takip altındayım herkezi tenzih ediyorum ama aramızda fake yani sahte hesaplarla emek hırsızlığı yapacak olanlarda var ben böyle 2 kişiyi tespit ettim engelleyerek attım.Daha öncede bu tip olaylarla karşılaştım. Yazımı alıp adımı numaramı silip kendi adını numarasını yazmış muhatap kendisi olma adına ancak bilinmeliki bu bir işe yaramaz çünkü tüm bağlantılarımı görüşmelerimi benim adıma gelecek fax lara itibar edilip dikkate alnacak şekilde tamamladım.Böyle birşey yapmamanızı tavsiye ederim hem faxınız paranız hemde mücadele ve emeğe yazık olur ziyan olur.Bu da siyasi partilerdeki yönetim kadroları vekiller hatta danışmanlarına kadar bilinmem ve bana gösterilen bir tür ayrıcalık diyelim.
Bu faxlı küçük girişimimiz ilk adım olacak tepkimize nasıl bir yaklaşım olacak göreceğiz birlikte.herşeyi sizlerle paylaşacagım.gerekli duyarlılık ilği destek mücadele için hepinize tek tek teşekkür ediyorum.sevgilerimle...

Daha
8 ay 2 hafta önce #13220 yazan Ali Osman ARDIÇ
YHS Lİ DOSTLAR DİKKAT !!!
Dernek oluşumuna ve yhs mücadelemize dair tek çatı çalışan yhs dernek sayfamı,sime sen yardımcı hizmetler çalışma platform sayfamı ve profilimden takip eden Tüm iller deki KURUMU SENDİKASI ne olursa olsun YHS li tüm dostların yapılacak bir etkinlik/faaliyet içerikli (ÇOK ÖNEMLİDİR)
25 MART 2016 tarihine kadar face özelden lütfen iletişim numaraları yazmaları / bana ulaşmaları bu paylaşımı tüm yhs lerle paylaşarak daha çok geniş kitleye ulaşılmasını sağlamanızın önemli olduğunu bu konuda da duyarlı etkin etkili destek ve katılımlarınızı faaliyetinizi önemle rica ediyor bilgilerinize sunarım.
Herkes Bana 0549 439 49 38 bu numaradan 7x24 ulaşabilir.Sevgilerimle…

Daha
8 ay 4 gün önce #13365 yazan Ali Osman ARDIÇ
YHS Lİ DOSTLAR LÜTFEN DİKKAT 28.03.2016 TARİHİNDE AK PARTİ VE MHP İLE YAPTIGIM TÜM GÖRÜŞMELERİM AYRINTILI DETAYLI VERECEĞİM PROFİL LİNKİMDE GÖRECEKSİNİZ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.529 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.