logo yeni

İmza Atamayanlar Hakkında

Daha
3 yıl 2 ay önce #1185 yazan Ferhat_10
Merhaba arkadaşlar;

hepinizin bildiği üzere http://ferhatyagan.com/imza linki üzerinden imza kampanyası yapıyoruz. Sistemdeki teknik problem nedeniyle ayni sistem/otomasyona bağlı olan bilgisayarlar aynı ağı kullandıkları için sadece 1 imza atabiliyoruz. Bu problemi çözmek için uğraştığımı forumda da defalarca belirtmiştim zaten. Neyse gelelim konumuza,

ben şu problemi çözene kadar imza atmaya çalışıpta atamayan arkadaşlar http://ferhatyagan.com/imza/?sayfa=yorumlar adresine girerek yorum bırakma suretiyle de imzaya atımış sayılırlar. Nasıl yani diyenler için;

yorum ekleme sayfasına girerek tıpkı imza atarken verdiğiniz,

Adınız,Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Mesleğiniz,Ünvanınız
Çalıştığınız Kurum

şeklinde istenen bilgileri yorum ekleme alanına yazarak imza atmış olursunuz arkadaşlar. ben sorunu halledince bu şekilde imza bırakan arkadaşları imza listesine dahil edicem ve toplu listeye ekliyecem. Bu şekilde imza atamayan arkadaşların mağduriyetlerini gidermiş olmayı planlıyorum. eğer çevrenizde bu yönde bilgi verirseniz bu sorunu aşarız diye umuyorum ve arkadaşlar şunu kalın harflerle üstüne basa basa söylüyorum ki mevcut problemi çözmekle uğraşıyorum ve bu işi açıp arkasında durmamazlık yapmıyorum. Yapmış olduğum işin içine etmemekle meşgulumbilin istedim. Eğer bu şekilde imza atmaya çalışırkende benzer sorunlar yaşarmısınız bilmiyorum ama eğer ki yaşarsanız imza atmaya çalışan arkadaşların isimlerini ve görev bilgilerini buraya yazarak yana bildirirseniz yine aynı şekilde imza listesine ekleriz arkadaşlar.

Kalın sağlıcakla....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Mado4646, skala

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1189 yazan Ferhat_10
Alim FURKAN,Ünal ÇAL,Ekrem BORA,İlker KÖKÇÜ,Gunkut BATMAZ isimli arkadaşların yorum sayfasına bıraktıkları bilgileri ile imzaları eklenmiştir. İmza anasayfasından isimlerini kontrol edebilirler.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1256 yazan eskici_373
ferhat kardeşim ne yazıkki bizler çok sıkıntılı şekilde bu imzaları gönderebiliyoruz rica ediyoruz imzalamaları için gördüğün gibi o yazıdklarımız bir ip numarasın gelmektedir ama ne yazıkki başka şansımız yok bu insanlaın hepsi çalışan devletin memuru olan insanlardır yalanyanlış hiç bir bilgi yoktur bunuda bilmeni isterim

Daha
3 yıl 2 ay önce #1813 yazan alonforewer
neden sistem kabul etmiyo imzaları, sorunu çözebilecek misiniz ?

Daha
3 yıl 2 ay önce #1825 yazan Ferhat_10
sorun,önceki mesajlarımda belirttiğim şekilde işlem yapılırsa kısmen çözülmüş sayılır sayın alonforewer. yani imza atamayıp yorum bırakarakta imza atmış gibi listede isimler çıkıyo artık.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1827 yazan alonforewer
Biliyorum mesajları okudum, daha fazla imza toplama imkanım var.Ama insanlar yorum olayına güvenemiyorlar ve pek sıcak bakmıyorlar. Kampanya şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #1829 yazan Ferhat_10
yorum olayında güvenemedikleri konu nedir acaba ? Biraz daha açabilirmisiniz?
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan Ferhat_10. Sebep: imla düzenlemesi

Daha
3 yıl 2 ay önce #1836 yazan alonforewer
Bi sebep yok, mesajları okumadıkları için katılmak istemiyolar ama direk ankete katılırlarsa ekstra açıklama yapmaktan kurtuluruz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1839 yazan Ferhat_10
Mesajlarda okunması gereken bir şey yok zaten. Oraya isim ve soy isim ile görev bilgilerini yazan arkadaşları ben sistem üzerinden imza listesine aktarıyorum. Yorum kısmıyla bir alakaları kalmadığı için mesaj okumaları gerekmiyor. Yorum havuzuna bilgilerini bırakan kişilerin orada bulunan mesajları okuyup okumamaları gibi bir gereklilik bulunmamakta. İmza sorunu, yazılımın aynı sistem üzerinden tek imza kabul etmesinden kaynaklanan bir problem olduğu ve script yazarına halen ulaşılamadığı için bu şekilde imza kayıplarının önüne geçmek için yapılan bir düzenlemedir imza atamayanların yorum havuzuna bilgi girişi yapmaları. Dediğim gibi orada bulunan bilgiler tarafımdan sistem üzerinden imza listesine eklendiği için kişilerin yorum bölümü sürekli olarak devam etme gibi mecburiyetleri bulunmamakta. Ama tabi kişiler bu şekilde imza atmak istemiyorlarsa da bizim elimizden şuan için gelen bir şey yok. Sorunu en kısa sürede çözmeyi planlıyorduk ancak evdeki hesap çarşıya uymadı maalesef.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1907 yazan alonforewer
Anladım , biz yine elimizden geleni yapalım o zaman.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.385 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.