logo yeni

TEKNİSYEN YARD. EMNİYET

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #946 yazan suskun_61
ne yaparsak yapalım bu sınıftan kurtulamayacağız zannetmiyorum biz kuruma devlete hizmet etmiyoruz ne yazıkki şahıslara hizmet ediyoruz adalet buymuş demek işimizin belli bir tanımı olmadığı için bırakın gihe geçmeyi işçi sınıfına geçsek buda bizim için bir yükselme olur....
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan suskun_61.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #949 yazan NEDVED
VALLAH, İŞÇİ SINIFINA GEÇME HUSUSNDA SSARF ETTİĞİN CÜMLELERE KATILIYORUM.

HAKİKATEN BU SINIF EPEY BAYDI BİZİ.

BU SINIFTAN KURTULMANIN BİR YOLU OLMALI.

suskun_61 yazan: ne yaparsak yapalım bu sınıftan kurtulamayacağız zannetmiyorum biz kuruma devlete hizmet etmiyoruz ne yazıkki şahıslara hizmet ediyoruz adalet buymuş demek işimizin belli bir tanımı olmadığı için bırakın gihe geçmeyi işçi sınıfına geçsek buda bizim için bir yükselme olur....

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 ay önce #950 yazan er_en
ben işçi kadrosuna razıyım nerde o günler

Daha
3 yıl 2 ay önce #998 yazan halodayi2000
vallaha kızmayın ama biz tek yard olsun hizmetli kardeşlerim olsun okumuyoruz evet yeterince okumuyoruz ve kendimizi geliştirmeye bakmıyoruz ben şahsen liseyi dışardan bitirdim şimdi önlisans mezunuyum ama durmak yok lisans tamamlayacağım dilerim tüm kardeşlerim okur okumaktan zarra gelmez gidin bilgisayar olsun ingilizce olsun kurslara gidin ..kalın sağlıcakla

EşşEk BilmediĞi Otu YerSe Başı AğrırMış

Daha
3 yıl 2 ay önce #1001 yazan murtaza
halodayi2000 çok haklısın, çok okumak lazım. Ama sadece okul okumakla da olmuyor. okumak, araştırmak, üzerinde düşünmek de lazım

Daha
3 yıl 2 ay önce #1006 yazan Edirneden

halodayi2000 yazan: vallaha kızmayın ama biz tek yard olsun hizmetli kardeşlerim olsun okumuyoruz evet yeterince okumuyoruz ve kendimizi geliştirmeye bakmıyoruz ben şahsen liseyi dışardan bitirdim şimdi önlisans mezunuyum ama durmak yok lisans tamamlayacağım dilerim tüm kardeşlerim okur okumaktan zarra gelmez gidin bilgisayar olsun ingilizce olsun kurslara gidin ..kalın sağlıcakla

okudukta ne oldu?..

bir çoğumuz dört yıllık üniversiteden mezun oldu hala kurumlarda pas pas yapıp çay dağıtıyor..!!...

zaten tüm isyanımız bunun için..

Sayfa oluşturma zamanı: 0.328 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.