logo yeni

*** Eeee Böyle Olmaz ki Ama !!! ***

Daha
3 yıl 2 ay önce #842 yazan NEDVED
Bu sayfada Üye olan ve olacak olan herkes en az günde birkez bu foruma girmeli.

Mümkünse akşamları. evinde internet,bilgisayar olmayanın bile nerdeyse akıllı cep tlf var ve enazında ordand foruma girmeli.iki kelime bile olsa yazmalı.ortak görüş alış-verişinde bulmalıyız.

Yoksa ben-biz ne anlarız biri dün girmiş, ötekisi 3gün evel girmiş...

Nasıl birliktye hareket edicez? nasıl tek vücut olacaz? Sorunlarımızla baş etme çıkar yollarını nasıl bulacaz?

Bakın arkadaşlar günler ayları aylar yıları kovalıyor. ve her geçen zaman aleyhimize işliyor.

Kendi kaderimizi kendimiz özgür irademizle çiziyoruz. Allah elbette bizi imtihan edecek ama özgür irdemizle olaylara yön vereme sebep ilişkisi bizi bağlar.

ve biz sesimizi çıkarmadıkça,başımızı kuma gömdükçe de halimiz budur.

Lütfen ama lütfen !!!

Herkesten istirham ediyorum, lütfen forumumuzu etkin kullanalım.

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #843 yazan NEDVED
Biz, her insanın kaderini kendi boynuna (Kişisel Seçimine) bağlamışızdır. Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Daha
3 yıl 2 ay önce #854 yazan ferdiy

NEDVED yazan: Bu sayfada Üye olan ve olacak olan herkes en az günde birkez bu foruma girmeli.

Mümkünse akşamları. evinde internet,bilgisayar olmayanın bile nerdeyse akıllı cep tlf var ve enazında ordand foruma girmeli.iki kelime bile olsa yazmalı.ortak görüş alış-verişinde bulmalıyız.

Yoksa ben-biz ne anlarız biri dün girmiş, ötekisi 3gün evel girmiş...

Nasıl birliktye hareket edicez? nasıl tek vücut olacaz? Sorunlarımızla baş etme çıkar yollarını nasıl bulacaz?

Bakın arkadaşlar günler ayları aylar yıları kovalıyor. ve her geçen zaman aleyhimize işliyor.

Kendi kaderimizi kendimiz özgür irademizle çiziyoruz. Allah elbette bizi imtihan edecek ama özgür irdemizle olaylara yön vereme sebep ilişkisi bizi bağlar.

ve biz sesimizi çıkarmadıkça,başımızı kuma gömdükçe de halimiz budur.

Lütfen ama lütfen !!!

Herkesten istirham ediyorum, lütfen forumumuzu etkin kullanalım.

NEDVED'in ifadelerine aynen katılıyorum.

Daha
3 yıl 2 ay önce #902 yazan eskici_373
valla ne deseniz ben hazırım 27 eylülde ankarada teçsenliler gösteri yapacakmış hizmetliler adına siz gidelim diyin ona bile giderim

Sayfa oluşturma zamanı: 0.327 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.