logo yeni

GİH Sınıfına Vesile Olması Dileğiyle Bismillah

Daha
3 yıl 2 ay önce - 2 yıl 11 ay önce #23 yazan NEDVED
Arkadaşlar Bismillahirrahmanirrahim diyerek forumu açıyorum..İnşalllah bu site Gih Sınıfına geçmemize vesile olur. Amin...
Herkese Selamlar...

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)
Son Düzenleme: 2 yıl 11 ay önce yazan narmenx.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: QIRIX, emir

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #24 yazan fatality
Forum sayfası olmadan bizi haber yapmış bir site, artık paylaşımlar burada :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: emir

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #31 yazan narmenx
Bütün Yardımcı Hizmetler Sınıfı çalışanlarını bekliyoruz,bu forum sayfalarının açılışı birlikte yardımlaşmamızı güçlendirecek,sesimizi duyurmamıza yardımcı olacaktır,herkesi saygı ile selamlıyorum.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan narmenx. Sebep: imla hatası

Daha
3 yıl 2 ay önce #40 yazan Ertan
Arkadaşlar ben de Maliye Bakanlığın da yardımcı hizmetli olarak görev yapıyorum. Bizede uzun zamandır görevde yükselme sınavı açılmadı memurlar netten konuyu hep takip ettim mail fax gönderdim söylenilenlerin hepsini yaptım ancak memurlar nette kızdığım için girip yorum falan yapmadım buranın açılmasına sevindim artık bende buradayım bir çoğumuz üniversite mezunu oldu yüksek lisans yapan arkadaşlarımız var inşallah en kısa zaman da kurtuluruz yardımcı hizmetli olmaktan her işi yapıyoruz belirli bir iş tanımımız bile yok benim bu kurum da 11. yılım 10 yıldır da masa başı memur olarak çalışıyorum artık kadromun da değişmesini istiyorum bize sınav açsalar ona da razıyım oda yok :(

Daha
3 yıl 2 ay önce #41 yazan alan
Allah yardımcımız olsun,inşallah dediğimiz ve dileğimiz gibi olur.şimdi dağılmış arkadaşları toparlama zamanı geldi.

Daha
3 yıl 2 ay önce #42 yazan narmenx
Kesinlikle arkadaşları toparlayacağız,hemde en kısa sürede.

alan yazan: Allah yardımcımız olsun,inşallah dediğimiz ve dileğimiz gibi olur.şimdi dağılmış arkadaşları toparlama zamanı geldi.

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #43 yazan narmenx
O zaman siz beni mutlaka tanıyorsunuzdur:))

Ertan yazan: Arkadaşlar ben de Maliye Bakanlığın da yardımcı hizmetli olarak görev yapıyorum. Bizede uzun zamandır görevde yükselme sınavı açılmadı memurlar netten konuyu hep takip ettim mail fax gönderdim söylenilenlerin hepsini yaptım ancak memurlar nette kızdığım için girip yorum falan yapmadım buranın açılmasına sevindim artık bende buradayım bir çoğumuz üniversite mezunu oldu yüksek lisans yapan arkadaşlarımız var inşallah en kısa zaman da kurtuluruz yardımcı hizmetli olmaktan her işi yapıyoruz belirli bir iş tanımımız bile yok benim bu kurum da 11. yılım 10 yıldır da masa başı memur olarak çalışıyorum artık kadromun da değişmesini istiyorum bize sınav açsalar ona da razıyım oda yok :(

Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan narmenx. Sebep: düzeltme

Daha
3 yıl 2 ay önce #44 yazan mtuncer_06
selamın aleyküm arkadaşlar Allah hepinizi muradına erdirsin memurlar nete sadace burayı tanıtmak için girelim artık memurlar net bizi kaybetmiştir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Mado4646, emir

Daha
3 yıl 2 ay önce #47 yazan Ertan
Evet memurlar netten tanıyorum sizi ve bu iş için ne kadar çabaladığınızı da her yeni yorum yapıldığında okudum takip ettim ama dediğim gibi memurlar nette kızdığım için girip yorum yapmadım haberimiz o kadar okunmasına rağmen en çok okunanlarda bir gün kaldı ertesi gün yok ettiller ona da çok sinir olmuştum

narmenx yazan: O zaman siz beni mutlaka tanıyorsunuzdur:))

Ertan yazan: Arkadaşlar ben de Maliye Bakanlığın da yardımcı hizmetli olarak görev yapıyorum. Bizede uzun zamandır görevde yükselme sınavı açılmadı memurlar netten konuyu hep takip ettim mail fax gönderdim söylenilenlerin hepsini yaptım ancak memurlar nette kızdığım için girip yorum falan yapmadım buranın açılmasına sevindim artık bende buradayım bir çoğumuz üniversite mezunu oldu yüksek lisans yapan arkadaşlarımız var inşallah en kısa zaman da kurtuluruz yardımcı hizmetli olmaktan her işi yapıyoruz belirli bir iş tanımımız bile yok benim bu kurum da 11. yılım 10 yıldır da masa başı memur olarak çalışıyorum artık kadromun da değişmesini istiyorum bize sınav açsalar ona da razıyım oda yok :(

Daha
3 yıl 2 ay önce #52 yazan narmenx
Ben memurlar.net yönetimi ile görüşmeler yaptım,gerekli yazıyı da biliyorsunuz ki kendilerine ilettim.Ortak sitemlerinizi ve şahsi olarak sitemlerimi de ilettim,lakin benim forumda da yazdığım gibi memurlar.net öğretmen sitesidir,memur sitesi değil.Sitenin sahibi Yusuf DEMİR bir öğretmendir.Anasayfa haberlerini girme yetkisi birtek kendisinde vardır.Yan sayfa haberleri girme yetkisi ile cihan27 isimli editörde idi.Yani Yusuf DEMİR öğretmenlere ve dolayısı ile kendisine çalışmayı şiar edinmiştir ve ben bu rahatsızlığımı net bir şekilde ifade ettim.Yollarımı ayıracağımı,bu şartlarda çalışamayacağımı bildirdim.Lakin sanıyorum üye sayıları ve günlük ziyaret sayıları kendilerine yetiyor ki,bazı şeylerin hala farkında değiller.Ancak bu şekilde devam ettikleri sürece,bugün Yardımcı Hizmetler Sınıfı şikayetçi olur,yarın Genel İdare başlar,diğer gün bir başkası olarak devam eder.Ondan sonra yaptıkları haber sadece bir kesimi ilgilendiren talepler içerdiğinden,haber doğru olsa dahi itibari olmaz.Zaman herşeyin ilacıdır,bekleyelim ve görelim.Öğretmenler için bir okul müdürü konuşma yapsa dahi,anasayfaya alıyorlar.biz iki tane kanun teklifi verdirttik,iki tane yazılı soru önergesi verdirttik,adamlar haber yapmıyor.Ben bu kadar pozitif ayrımcılık yapan biryerde durmayacağımı özel görüşmelerde de zaten belirttim.Sağlık olsun,önümüze baKalım.

Ertan yazan: Evet memurlar netten tanıyorum sizi ve bu iş için ne kadar çabaladığınızı da her yeni yorum yapıldığında okudum takip ettim ama dediğim gibi memurlar nette kızdığım için girip yorum yapmadım haberimiz o kadar okunmasına rağmen en çok okunanlarda bir gün kaldı ertesi gün yok ettiller ona da çok sinir olmuştum

narmenx yazan: O zaman siz beni mutlaka tanıyorsunuzdur:))

Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: esesli

Sayfa oluşturma zamanı: 0.428 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.