logo yeni

İSTATİSTİKÇİ MAAŞLARI

Daha
2 yıl 4 hafta önce #9005

MERHABA MEB DE 4 YILDIR MEMURUM.İL SAĞLIK MUDURLUGUNE EKPSS İLE İSTATİSTİKÇİ OLARAK ATANDIM.MAAŞIMDA HANGI KALEMLER HESAPLANIR DONER SERMAYE ALACAKMIYIM. TESEKKUR EDERIM

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 4 hafta önce #9014

Sayın TEKGÖZ,

İstatistikçi kadrosunda engelli olarak görev yaparken, 4 yıllık hizmet ile 7/1'de olacağınızı varsaymaktayım. Buna göre;
Aylık, ek gösterge aylığı, kıdem aylığı, taban aylık, yan ödeme, özel hizmet tazminatı, ek ödeme kalemleri üzerinden maaşınız hesaplanır, Öte yandan vergi indiriminden yararlanıyorsanız engel oranınıza göre hakkınızda vergi indirimi ve eş ve çocuk durumunuza göre de hakkınızda ilgili asgari geçim indirimi miktarı uygulanacaktır.
Bulunduğunuz kurumda döner sermaye ödemesi yapılıyorsa, ek ödeme yerine döner sermaye ödemesi yapılacaktır. Çalıştığınız yerin kalkınmada öncelikli yörelerde bulunması durumunda, bölge seviyesine göre ek özel tazminat ödemesinden de yararlanabileceksiniz.


Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 2 yıl 4 hafta önce yazan papatya.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.563 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.