logo yeni

Programcımı yoksa Teknikerlik mi?

Daha
2 yıl 7 ay önce #7321 yazan mateş
Merhaba herkese kolay gelsin benim bir sorum oluacak şu anda bir büyükşehir belediyesinide 2 yıllık bilgisayar programcılığı mezunu 657'ye bağlı Teknikerim..Sözleşmeliyken Tekniker olarak başlamıştım sonradan biz kadroya geçtik , programcı ünvanınıda baya bişeyleri değiştirdiler.Size sorum genel olarak bakarsak özelliklle ücret ve gelecek için "Programcı mı daha iyi Tekniker mi?" Benim Nisan 2014 , 8/2 Bekar Tekniker Maaşım 2275 TL (Sendika Yardımı dahil) Acaba bilgisayar programcılığı diplomam var kuruma dilekçe ile başvurarak programcı ünvanına geçmeyi talep mi etsem ,böyle bir şansım var mı,önerirmisiniz??

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 7 ay önce #7322 yazan metinc
programcılık daha iyidir bence her halukarda

Daha
2 yıl 7 ay önce #7323 yazan nazli
Sitedeki tekniker ve programcı maaşlarına bakıldığında, 1/4 olmuş 25 yıllık programcının, aynı şartlardaki teknikerden 34 TL fazla maaş aldığı görülmektedir. Emeklilik hakları aynı olduğundan, maaş arasındaki fark da fazla olmadığından, tercih tamamen ,ilgili kişiye göre değişir.

Daha
2 yıl 7 ay önce #7337 yazan metinc
programcı daha fazla alır gibi düşünürdüm hep. maaşlar aynı da olsa programcı daha bir havalı duruyor B)

Daha
2 yıl 6 ay önce #7562 yazan keremcem
Program yazmayı bilmeyen programcilar var malesef. Zamanında almışlar bir şekilde kadroyu. En azından bizim kurumda öyle

Sayfa oluşturma zamanı: 0.346 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.