logo yeni

Sağlık Hizmetlerinden Teknik Hizm. sınıfına geçiş

Daha
1 ay 2 hafta önce #14664 yazan Akdağ
Sayın adminlerim,

Kadrom Sağlık Memuru,ünvan değişikliği sınavı ile bilgisayar teknikerliğine geçmeyi düşünüyorum,yakında sınava gireceğim.Hastanemin özlük birimi teknik hiz. sınıfına geçersem bir derece alacağımdan bahsettiler fakat nette sağlıklı bilgi bulamadım.Ben lise mezunuyken 12-3 ile başlayıp sağlıkta önlisans okuyup intibağımı yaptırmıştım,suan 4-1 yim.Ardından bilgisayar teknolojisi ve programlama bölümünü de bitirdim.Pasaport alabilmem için bu derecenin verilip verilmeyeceği benim için önemli.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 ay 2 hafta önce #14665 yazan nazli
Önlisans mezunu tekniker, teknik hizmetler sınıfında görev alınca memuriyete giriş seviyesi 9/2, diğer sınıflarda görev alınca giriş seviyesi 10/2 olmaktadır. Yani teknik hizmetler sınıfında tekniker kadrosunda görev alanların memuriyete giriş seviyesine 1 derece ilave edilmektedir.
Unvan değişikliği sınavı sonucunda TH Tekniker kadrosuna atanmanız durumunda, memuriyet başlangıç seviyenize 1 derece ilave edilmek suretiyle kazanılmış hak aylık seviyeniz belirlenecektir.

Daha
1 ay 2 hafta önce #14666 yazan Akdağ
Jet hızınızdasınız,cevabı şahsen hemen beklemiyordum,çok teşekkürler

Daha
1 ay 2 hafta önce #14683 yazan Akdağ
Nazli Hocam arkadaşım vhki den programcı kadrosuna geçti ama ona bir derece vermemişler,bildiğim kadarıyla 2013 temmuz ayında programcı kadrosu teknık hızmetler sınıfına geçmişti.

Daha
1 ay 2 hafta önce #14685 yazan nazli
Programcı kadrosunun Teknik Hizmetler Sınıfında olması programcı kadrosunda olan her memurun ilave 1 derece alacağı anlamına gelmez. Mezun olduğu okulun 657 sayılı Kanunun 36/A/4 maddesinde sayılan öğrenimlerden olması halinde, teknik hizmetler sınıfında programcı kadrosunda görev yapan memur 1 derece alabilecektir.

Daha
1 ay 2 hafta önce #14688 yazan Akdağ
36/A/4 bölümünde bilgisayar programcılığı var mı?

Daha
1 ay 2 hafta önce #14691 yazan Kül Tigin

Akdağ yazan: 36/A/4 bölümünde bilgisayar programcılığı var mı?

36/A/4 te yer alan hüküm:
"4 – Teknik hizmetler sınıfında görev almak şartiyle jeolog, jeofizikçi, hidrojeolog, hidrolog, jeomorflog, kimyager,
fizikçi, matematikçi, istatikçi, yöneylemci (harekat araştırmacısı), matematiksel iktisatçı (Ekonometrici), Erkek Teknik
Öğretmen Okulu mezunları, fen memurları, teknikerler ve yüksek teknikerler,tütün ve müskirat eksperleri, tarım alet ve
makineleri Uzmanlık Yüksek Okulu mezunları ile benzeri fen bilimleri ve teknik bilimler lisansiyerleri, Mimarlık ve
Mühendislik Fakültesi veya bölümlerinden mezun olan şehir plancısı, yüksek şehir plancısı, yüksek bölge plancısı. Gazi
Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Teknoloji Bölümü İş ve Teknik Anabilim Dalı mezunları, Ankara Üniversitesi Ziraat
Fakültesi Ev Ekonomisi Yüksek Okulu mezunları üniversitelerin arkeoloji ve sanat tarihi bölümlerinin prehistorya,
protohistorya ve önasya arkeolojisi, klasik arkeoloji anabilim dallarından mezun olanlar öğrenimlerine göre tespit edilen giriş
derece ve kademelerine bir derece"

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Sayfa oluşturma zamanı: 0.359 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.