logo yeni

cte ünvan değişikliği hakkında

Daha
3 ay 3 hafta önce #14379 yazan Fatihdrn60
merhaba hocam lütfen yardımcı olursanız sevinirim
mekatronik proğramından mezunum kurumumuz ünvan değişikliği sınavı açtı ve belli bilğisayar konuları sıralanmış açıklanan konuların hemen hemen hepsinin derslerini gördüm ve unu belgeleyebilirim ünvan değişikliği bilğisayar teknisyenliği sınavına girebilirmiyim cezaevinde gih sınıfında çalışmaktayım

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 ay 3 hafta önce #14380 yazan mtuncer_06
hayır giremezsin.bilgisayar teknisyenliği için belli başlı meslek liselerin bilgisayar bölümü mezunu olman lazım.
birde iki kez konu açmışsın buna gerek yok.senin şu anda gireceğin ünvan değişikliği bölümü mekatronik teknikerliğidir.saygılarımla

Daha
3 ay 3 hafta önce #14381 yazan scandisk
Mekatronik dediğin galiba önlisans bölümü yanlış bilmiyorsam. Teknisyen kadrosuna atanabilmen için en az mesleki veya teknik eğitim veren liselerden mezun olman lazım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kül Tigin

Daha
3 ay 3 hafta önce #14387 yazan Fatihdrn60
Tsk ederim bu bolum diger bolumlerle karma bi bolum oldugu icin ve sinava basvuru sarti ilgili bolumlerden en az orta ogretim bolumlerinin birinden mezun olmak en az yazdigi icin ve bolum icinde bilgisayar dersleri yogun oldugu icin sormak istedim
lise diplomam elektrik elektrik teknisyenligi basvurusunda kullanabilirmiyim bu diplomayi sonrasinda yuksek okul mezunuyum

Ozur dilerim actigim konunun birini silmeye calistim silemedim alani yanlis yazmistim

Daha
3 ay 3 hafta önce #14388 yazan metinc

Fatihdrn60 yazan: Tsk ederim bu bolum diger bolumlerle karma bi bolum oldugu icin ve sinava basvuru sarti ilgili bolumlerden en az orta ogretim bolumlerinin birinden mezun olmak en az yazdigi icin ve bolum icinde bilgisayar dersleri yogun oldugu icin sormak istedim
lise diplomam elektrik elektrik teknisyenligi basvurusunda kullanabilirmiyim bu diplomayi sonrasinda yuksek okul mezunuyum

Ozur dilerim actigim konunun birini silmeye calistim silemedim alani yanlis yazmistim

Elektrik teknisyenliği lise diploman varsa teknisyen sınavına başvurabilirsin. Sonraki üst öğrenimlerin önemli değil.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fatihdrn60

Daha
3 ay 3 hafta önce #14389 yazan Fatihdrn60
Tsk ederim Allah razi olsun cok yardimci oldunuz

Sayfa oluşturma zamanı: 0.336 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.