logo yeni

Sosyolog Kadrosu

Daha
4 ay 1 hafta önce #14266 yazan İbrahim__
Her kurumda sosyolog kadrosu bulunma zorunluluğu ile ilgili bir kanun-madde var mı?
Böyle bir zorunluluk yoksa bile herhangi bir kurum sosyolog kadrosu talebinde bulunabilir mi?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 1 hafta önce #14270 yazan kuzey
Her kurumda sosyolog kadrosu bulunması zorunluluğu yoktur. Kurum kadro ihdas talebinde bulunurken, kurumun görevleri ve hizmet özellikleri göz önünde bulundurulur ve istenen unvandaki kadro verilir veya verilmez.

Daha
4 ay 1 hafta önce #14272 yazan metinc
Kurumun görevleri arasında sosyolog kadrosunun yapması gereken görevler bulunması lazım. Böyle bir durumda kadro alabilir.

Daha
4 ay 1 hafta önce #14283 yazan lazslo
sosyolog en zor iş bulan bölümlerden bir tanesi

Daha
4 ay 1 hafta önce #14287 yazan şengezer
kamu kurumunda teknisyenim.sosyoloji bölümünü bitirdim.sosyolog haklarından faydalanmak için kurumuma başvurdum cevabını bekliyorum.

Daha
4 ay 6 gün önce #14289 yazan demircan

şengezer yazan: kamu kurumunda teknisyenim.sosyoloji bölümünü bitirdim.sosyolog haklarından faydalanmak için kurumuma başvurdum cevabını bekliyorum.

Sınav açılmasını beklemen yönünde bir cevap gelecektir muhtemelen

Daha
4 ay 4 gün önce #14303 yazan şengezer
sosyolog ünvanı için görevde yükselme sınavı açılması gereklidir.benim .istediğim sosyolog haklarından faydalanmak.yan ödeme,özel hizmet tazminatı

Daha
3 ay 2 hafta önce #14405 yazan ssuzan
İşsizler ordusuna yeni bir birey eklemek istemiyorsanız çocuklarınızı sosyoloji bölümüne göndermeyin. :(

Sayfa oluşturma zamanı: 0.343 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.