logo yeni

SÖZLEŞMELİ PROĞRAMCININ THS KADROSUNA ATANMASI

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #1498 yazan 25osman
2 yıllık işletme ön lisans , MEB onaylı programcı sertifikası ve dil sertifikası ile sözleşmeli programcı olarak işe başladım.Sözleşmede bulunduğumuz konum ile proğramcı memur kadrosuna atama yapıldı.Ancak bu kadro gih sınıfından ths ına geçirildi.Bu arada kalan derslerimi verdim ve lisans diplomasını da aldım.Buna göre kadrom THS ında .Yukarda belirtmiş olduğum durumuma göre ths ından faydalanabilirmiym.Diplomam işletme ama sertifikalarım var.Bulunduğum kadroda ths.Kadrom ths maaşım gih lerinden mi olacak yoksa teknik hizmetlerin hangi cetveline göre maaşım yapılacsak.Acilen bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan 25osman. Sebep: ekeleme

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1504 yazan zebani
Diploman işletmeyse sanırım sıkıntı olabiliyor. ama emin değilim burada diğer konulardan birinde görmüştüm şimdi bulamadım

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #1509 yazan papatya

25osman yazan: 2 yıllık işletme ön lisans , MEB onaylı programcı sertifikası ve dil sertifikası ile sözleşmeli programcı olarak işe başladım.Sözleşmede bulunduğumuz konum ile proğramcı memur kadrosuna atama yapıldı.Ancak bu kadro gih sınıfından ths ına geçirildi.Bu arada kalan derslerimi verdim ve lisans diplomasını da aldım.Buna göre kadrom THS ında .Yukarda belirtmiş olduğum durumuma göre ths ından faydalanabilirmiym.Diplomam işletme ama sertifikalarım var.Bulunduğum kadroda ths.Kadrom ths maaşım gih lerinden mi olacak yoksa teknik hizmetlerin hangi cetveline göre maaşım yapılacsak.Acilen bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla

Sayın OSMAN,
2014 ve 2015 yıllarında programcılar için TH Sınıfı için belirlenen zam ve tazminatların uygulanmasına ilişkin toplu sözleşme hükümleri sadece mesleki teknik yüksek öğrenim görenlere ilişkindir.
Bu nedenle, yüksek öğreniminizin mesleki teknik nitelik taşımaması nedeniyle, farklı bir düzenleme yapılmadığı sürece, GİH sınıfı için belirlenen ve halen yararlanmakta olduğunuz zam ve tazminatlar üzerinden aylık ücretinizin belirleneceği düşünülmektedir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan papatya.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1515 yazan jayjay
ben bilgisayar mühendisliğini bitirdim GİH sınıfında memurum bu yüzden 1960 yılının kanununa göre mühendis ünvanının hakkından yararlanamıyorum.ama işletme mezunu 2 aylık sertifikayla programcı olan mühendis haklarından yararlanabilir miyim diye yol arıyor.düşündükçe gerçekten can sıkıcı bir durum benim için

Daha
3 yıl 2 ay önce #1520 yazan birgul

jayjay yazan: ben bilgisayar mühendisliğini bitirdim GİH sınıfında memurum bu yüzden 1960 yılının kanununa göre mühendis ünvanının hakkından yararlanamıyorum.ama işletme mezunu 2 aylık sertifikayla programcı olan mühendis haklarından yararlanabilir miyim diye yol arıyor.düşündükçe gerçekten can sıkıcı bir durum benim için

:)

Sayfa oluşturma zamanı: 0.479 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.