logo yeni siyah

lisans egitimim

Daha
5 ay 2 hafta önce #14044 yazan Ahmet3232
Ben kamu kurumunda teknisyenim.iki sorum olacak iki yıllık önlisan bölumu bitirdim ve diplomami işlettim.önlisans teknik diplomam maaş artişi sagladı.daha sonrada aof den lisans kamu yönetimi okudum.bu lisans diplomamı isletsem kurumuma iki yıllık teknik diplomadan kazandıgim haklarimi kaybedermiyim.diger sorum ise daha sonra bi dört yıllık lisans teknik bölüm okudugumda ve o diplomamı kurumuma işletecegimde bu kamu yönetimi diplomam sorun yaratirmı.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
5 ay 2 hafta önce #14045 yazan nazli
Teknisyen kadrosunda çalışırken;
-Bitirdiğiniz teknik önlisans nedeniyle teknikerin zam ve tazminatlarından yararlanırsınız ve memuriyet başlangıç derecenize 1 derece ilave edilir. (9/2 olacak şekilde)
-Teknik olmayan lisans mezunu olduğunuzda, iki yıllık mezuniyetle kazandığınız haklar etkilenmez.
-Teknik lisans mezunu olmanız durumunda, bu eğitimin sağlayacağı zam ve tazminatlardan yararlanmanıza, teknik olmayan lisans mezuniyetiniz engel teşkil etmez.

Daha
5 ay 2 hafta önce - 5 ay 2 hafta önce #14046 yazan Ahmet3232
öncelikle cevabınız için teşekkürler.yani kamu yönetimi lisans diplomamı işlettigimde iki yıllık önlisans teknik diplomamdan dolayı artan özel hizmet tazminatıma bi zarar gelmez mi.
Son Düzenleme: 5 ay 2 hafta önce yazan Ahmet3232.

Daha
5 ay 2 hafta önce #14047 yazan nazli
Lisans diplomasının olumsuz bir etkisi olmaz.

Daha
5 ay 2 hafta önce #14048 yazan scandisk
lisans diplomasını işletmenin neden zararı olsun. Önlisansı geçersiz saymazki!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Ahmet3232

Daha
5 ay 2 hafta önce - 5 ay 2 hafta önce #14049 yazan Ahmet3232
yok önlisans teknik ögtrenim oldugu için bazı haklar kazandım şimdi bir üst ögrenim okuyunca teknikte olmayınca alt ögrenimin bi etkisi kalmazmı diye düşündüm.ayrıca teknik bi lisans bölümü bitirince sen zaten işletmişsin bi lisans bölümü bir ikincisinin bi hükmü olmaz denirmi acaba.yardımcı olursanız sevinirim cok makbule gececek
Son Düzenleme: 5 ay 2 hafta önce yazan Ahmet3232.

Daha
5 ay 2 hafta önce #14053 yazan demircan
yukarıda cevap yazmışlar arkadaşlar ama gene söyleyim etkilemez.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.359 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.